Yves Rocher

Ár:   11590 Ft és 14 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Ár:   11590 Ft és 14 590 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Megjelenés éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Illatjegyek: pacsuli, bergamott, damaszkuszi rózsa

Ár: Csere , Eladó: Pamador
Állapot: 50ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 5000 Ft + posta , Eladó: kovacskat56
Állapot: 40 ml/100 ml, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki utalással, postával küldöm, személyesen Kméten átadom.

SzSofi

2019. december 27.

Ajándékba kaptam, magamtól szerinte soha nem vettem volna le a polcról, de végül is nem rossz. Nem fog a kedvenc parfümjeim közé tartozni, de el fogom használni, az biztos. Az illata érdekes, pacsuli és egy erőteljes virágillat keveredik, de egyik se tolakodóan, egész jó harmóniában vannak együtt. Nyárra szerintem félre fogom tenni mert akkor jobban kedvelem az üde,friss illatokat, most télen számomra teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

bernadettu

2019. október 22.

Még szeptember végén találtam belőle tavaly karácsonyi ajándékcsomagot egy 10ml parfümmel és egy pici kézkrémmel összecsomagolva akciósan.
A parfüm testápolóját ajándékba kaptam tavaly és bár testápolóként nem remekelt, nagyon megkedveltem az illatát, szerencsére egy az egyben ugyanaz mint a parfümnek.
Viszont kb a tarkómon illetve a ruhámon marad csak meg az illata, a testápoló illatát viszont egész nap, néha még fürdés után is éreztem a bőrömön.
Talán ilyen leárazott csomagban máskor is megvenném, de egyébként az is megfordult a fejemben, hogy akármilyen nehéz is volt egy idő után a testápolót kipréselni a tubusból, az mégis sokkal jobban megéri mint ez a parfüm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.