Yves Rocher

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adnilem, az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Ultra-krémes és igazán élénk színű szemceruzára vágyik? Ha igen, akkor a Couleur Végétale szemceruzát Önnek találták ki! Játsszon a színekkel és hatásokkal! Használjon egy színt, vagy egyszerre akár többet a lebilincselő és izgalmas tekintetért!

15 féle színben kapható

Brigcso

2021. január 9.

A fekete csillámos változatot használom, ami épp annyira csillámos, hogy én látom, de kifelé egyáltalán nem csili-vili. Annyira fekete, hogy volt már, hogy azt hitték, szemhéjtus. Ezen kívül simán kibírja nap végéig, nem kenődik, ha csak én nem kenem szét magamon véletlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Buklika

2020. február 26.

A 06 Baie Nude árnyalatot vettem meg. Igazán nude, felkenve tényleg semmi színe nincs, csak az arany csillámok árulkodnak. Nagyon puha és krémes, könnyen siklik a szemhéjon, és ez a textúra lehetővé teszi, hogy szépen, lágyan és természetes hatásúra elfüstösítsem a szemceruzát, amivel kihúztam a felső szemhéjamat. Woow! Ez az igazán egyszerű de nagyszerű sminktermék!!! Én eddig YR Kohl (fekete) és YR Jumbo Couleur (09 - Thé nacré) zöld ceruzákkal együtt próbáltam, és abszolút favorit lett! Az eredeti árát nem éri meg, de pl törzsvásárlói kuponnal igen, egyébként én épp akciósan vettem 4 napja.
Egyetlen egy negatívuma van számomra, ami miatt képes lennékk visszavinni a boltba és reklamálni, ha lenne értelme: az én példányomra rá van írva, hogy "Made in Germany". Kár, hogy nem francia cucc, mert a franciának olyan luxus-flancos érzete van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

noggli

2019. október 4.

Színes szemceruzát szerettem volna és az itteni vélemények alapján ezt választottam. Két színben van meg. Eucalyptus és Iris Purple.
Nagyon szép tusvonalt tudok vele húzni, ami a helyén is marad. A színek szép élénkek és a nap végére sem tűnnek el.
A magyar honlapon most nem találtam meg a termékek között, remélem, nem fogják kivonni és a boltokban még kapható, szereznék még be belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

HChristelle

2019. március 27.

Nagyon pigmentáltak. Nekem 3 színben van meg (sárga, élénk rózsaszín, terrakotta) és az összes nagyon szépen fent marad egész nap és nem túl kemények úgyhogy nem fájnak vagy "kaparnak" mikor használom őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

valkayszaszi

2019. március 6.

már több, mint három hónapja - van az négy is talán, mert valamikor ősz végén vettem akciósan - használom szinte minden nap. úgy a harmada fogyott el. feketém van és valami ELKÉPESZTŐEN FEKETE! gyönyörű! nagyon puha a hegye, ami miatt először úgy gondoltam, hogy akkor ezt hamar elfogyasztom, meg sem érte az árát... de szerencsére nem! igen puha, viszont éppen hogy odaérintem a szempillatőbe és már fog is, nekem nincs arra szükségem, hogy hegyes legyen, nem is szeretem hegyesre faragni. nem mászik el, bár igaz ami igaz általában szemhéjpúderrel használom. a vízvonalban ezt sem bírja a szemem könnyezés nélkül - amióta használok kontaktlencsét is még nem találtam olyat, amitől ne könnyeznék be - de ennek ellenére sem folyik szanaszét. törzsvásárlói kedvezménnyel megéri, tutira fogok beszerezni másik színben is ebből a fajtából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Lencseee

2019. január 28.

Nagyon jok! Vettem 3 sotetebb, metalos szint. Jelentem kremes, nem maszik el, tart. Nagyon jo vasar volt a mostani kuponnal. Nekem ezek 5 csillagot ernek, nincs mese. Ha meg rakuldunk egy kis szemhejport, akkor lerobbanthatatlan reggeltol estig. Eddig az avonosok buvoltek el, de ezek ugyanaz a minoseg
Vagy en nyulok bele mindig a tartos szinekbe, vagy tenyleg azok. Azert az avonos akcioban olcsobb, de nem ennyire kremes. Jo vetel, na🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Szilviblue

2019. január 24.

Nagyon jó a színválaszték! A csillogó színek a kedvenceim. Viszont már belefutottam olyan ceruza a Ani folyamatosan eltört és mintha ki lét volna száradva. Általában könnyen törik, túl puha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

hedip

2018. október 8.

akciósan vettem.. de ez a ceruza talán az eredeti árát is megéri, mert nagyon jó. szép szín, tartós. nekem a Bamboo árnyalat van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

kmanu

2018. április 24.

Imádom. Krémes, gyönyörű szín (fekete és kétféle zöldem is van otthon), tartós, nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Whosthatfitgirl

2018. március 22.

Két szó: BRUTÁL JÓ! :)
Bekeveredtem a szokásos kis arcápolási termékeimért, mikor elsuhantam a sminktermékes polc előtt. Ekkor bevillant, hogy legalább 4 vacak szemceruzám hánykolódik otthon (a drogériástól kezdve a "minőségibb" cuccig...) és mindegyikkel van valami problémám... Gondoltam, teszek egy próbát Yves Rocheressel is (még sose volt), találomra felkaptam a 04-es Prune Pivoin színt. Másnap reggel bontottam ki, tesztelés indult. :) Nagyon szép szaténos fénye van, de kicsit ijesztően krémesnek tűnt, ahogy húztam egy vonalat a kézfejemre először. "Huha - gondoltam magamban - ez kenődni fog, mint állat, délutánra a szemöldököm alá "mászik"..." Elkezdtem felvinni a szemhéjamra, szép (különlegesnek is mondhatnám, mert nem lila, de nem is bordó, kicsit rezesbarnás, én nem tudom behatárolni ) intenzív színe van, nem morzsolódik, nem kell 10-szer átfestenem, hogy látszódjon. Nekem sikerült vele a cicás tusvonal is. :) Elégedett voltam vele, de még mindig aggódtam a tartóssága miatt. :/
Egyszerű rohangálós "sminket" csináltam, semmi szemhéjpúder alap, semmi fixáló, csak egy Revolution-os matt szemhéjpúder került alá.
És láss csodát: este 8-kor belenéztem a tükörbe és a tusvonal ugyan ott volt, nem kenődött, nem maszatolódott el!!! :)))
Azóta rendszeres használója vagyok. :) És valószínűleg más színekben is fogok még venni!
Hegyezése miatt ne aggódjatok, tuti tipp: tegyétek mélyhűtőbe 10-15 percre és így dermedten csodásan ki lehet hegyezni! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Két szó: BRUTÁL JÓ! :)

Emolliensek: Isododecane, Synthetic Wax, Glyceryl Tribehenate/Isostearate/Eicosandioate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Szilikonok: PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Iron Oxides, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.