Yves Rocher

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. december 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2021-es karácsonyi limitált kiadás

"A csokoládés narancsnak bájos illata a hagyományos és egzotikus illatok kombinációja. Élvezze minden nap egy kézkrémmel, amely sheavajjal és makadámiaolajjal dúsított. A keze puha, táplált és enyhén illatos lesz a nap bármely szakában."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Moonhasrisen

2023. november 15.

Finom, télies, különleges illatú, gyorsan felszívódó krém. Nem marad utána zsíros a kezem, kellemesen puhítja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 15.

wildrose

2023. május 8.

Izgalmas illatú, közepesen testes állagú kézkrém, viszonylag gyorsan felszívódik, elég jól táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. május 8.

jane79

2023. március 4.

Fincsi kis krém volt, szerettem használni, bár annyira édes volt az illata, hogy ezt tényleg csak télen tudom elviselni.
Szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 4.

Szerettem.

roseanne

2022. augusztus 21.

Ez a karácsonyi kiadás nekem nagyon bejött! Pedig a keserű, fanyar illatokat szeretem. Télen amolyan nappali kézkrémként bőven elég, de éjszakára táplálóbb krémet kell használni, hogy a kiszáradt kezek helyrejöjjenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 21.

Oliveranyu

2022. február 11.

Nagyon szeretem ezt az enyhén narancsos, karácsony illatú kézkrémet! Gyorsan beszívódik, jól hidratál, esténként mindig ezt használom. Az illata a kedvencem! Nekem egyáltalán nem sok az illata, sőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 11.

Wee

2022. február 10.

Az illata marcipános és mű, hát ez annyira nem az én illatom.
Édes, de olyan kényelmetlenül sok.
A hatása kb nulla. Felkenem és szépen beszívja a bőröm, de a száradt kezem kb ugyanúgy néz ki 40 perc után mint előtte. Nem javít a cserepes kezeken, és arról nem is beszélve ha kezet is kell mosnom akkor még ennyire sem hidratál.
És a Covid időszakban sokszor mos az ember kezet...
Totál pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

Az illata marcipános és mű, hát ez annyira nem az én illatom.
Édes, de olyan kényelmetlenül sok.
És a Covid időszakban sokszor mos az ember kezet...
Totál pénzkidobás.

sildi

2022. január 31.

KM boxból van, nekem nagyon nem jött be az illata, elajándékozom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

KM boxból van, nekem nagyon nem jött be az illata, elajándékozom :(

Brunettee

2022. január 13.

Egészen jó kis kézkrém ez. Az illata szerintem isteni, nyilván nem ez a fő szempont egy krémnél. Most nincsenek olyan nagyon kiszáradva a kezeim, így a hidratálásra is azt mondom, hogy jó. Azért durva szárazsággal lehet, hogy nem bírna el, de átlagos, napi használatra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

hdia

2022. január 9.

Kellemes illata van, picit hidratálhatna jobban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

Kellemes illata van, picit hidratálhatna jobban

AndreaJ

2022. január 9.

Az illata csodálatos és használni is kellemes. Beszívódik táplál. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 9.

Hidratálók: Glycerin, Methylpropanediol, Caprylyl Glycol

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

A makadámia fa terméséből előállított olaj. Kiváló hidratáló, védi a hajat és a bőrt. Magas arányban tartalmaz esszenciális zsírsavakat (olein sav, palmitolein sav), ezért kiváló helyettesítője állati olajoknak. Hasonlít az emberi bőr faggyú szerkezetéhez. Könnyen felszívódik és puhává, rugalmassá teszi a bőrt. Viszonylag stabil olaj. Elsősorban nehezebb krémekhez és a száraz bőr számára ideális összetevő.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl és cetyl sulfate keveréke. Elsősorban kókuszdióból származó detergens. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, habképző, és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.