Yves Rocher

Ár:   9300 és 13 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. február 6.

Ár:   9300 és 13 600 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Fejillat: Haiti vetiver

Szívillat: Szantálfa, cédrusfa, bőr

Alapillat: tonkabab

Yves Rocher Cuir Vetiver 100 ml
Ár: 9.700 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: csak egyszer próbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost
Ár: 9000 Ft , Eladó: nevaneva
Állapot: Kb95/100ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előreutalás után posta/foxpost.

nevaneva

2021. február 12.

Egy ffirokon használta sokáig, neki jól állt. Most a párom is kapott, de ő nagyon dohányillatúnak érzi és azt nem szereti. Gondoltam én is felfújom, ha már itt van, hogy női bőrön vajon milyen - hát sajnos ázott-állott hamutartószagot árasztok azóta, ami nagyon fáj, pedig az illatjegyek alapján tetszenie kéne... Szappant is állja, tartós a lelkem, de bár ne lenne. Hát, ez ennyi volt nekünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

fitteszter

2020. május 27.

A páromnak vettem meg, és mindkettőnk nagy kedvence lett. Nagyon tartós és különleges illat, amit szerintem nem tudna bármelyik férfi viselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

nyuszo

2019. szeptember 7.

Könnyed...
Gyengéd...
Szexi...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Könnyed...
Gyengéd...
Szexi...

karakumsivatag

2018. január 3.

Nem is tudom hány évtizede vannak Magyarországon Yves Rocher üzletek, de én még csak most ismerkedem az Y.R. illatokkal. Kedvenc sorozatom a Secret D'Essences, mindegyiket szeretem. A női illatokat számomra szó szerint addiktivek, most jópárat megrendeltem, de férfi illatot nem mertem rendelni illatolás nélkül. Most utólag, hogy az üzletben megillatoltam, azt mondom, akár vakon is megrendelhettem volna, természetesen magamnak. De szerintem is inkább férfi illat, azt mondanám, hogy Rihanna Rouge HOMME:) Az üvegük is hasonló. Könnyű, de mégis picit fás, nagyon kicsit édes, de nem citrusos. Nincs benne az a szúrósság, ami a legtöbb férfi parfümben benne van, és nagyon utálom, nemcsak magamon, a férjemen is. Végig lágy és kiegyensúlyozott, olyan kis hűvösen intelligens.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

PerfumePippi

2016. augusztus 8.

Ma ajándékvadászaton botlottam bele, és a kifújás utáni euforikus pillanatok azonnal meggyőztek, hogy ezt kell megvennem. Alig várom már, hogy a köszöntöttön, egy igazi hímneműn érezhessem ezt a csodát. Azt hiszem ez a lágy bőrösség a férfibőrön sokkal szebben fog kiteljesedni. De csatlakozom az előttem írókhoz: gyanúsan uniszex jellege van, és kültakaró válogatja, hogy melyik hölgytársamon menne el simán uniszex illatnak. Rajtam picit inkább férfias. A magam részéről ez ötcsillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Kodi

2016. április 16.

Én ezt simán magamra fújnám, szerintem uniszex, nehezen körülírható szépség. Nagyon könnyed, nem hinném, hogy túl nagy tartósság jellemezné. A megfelelő pasin tuti megbolondulnék tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

Laci

2016. április 9.

Sajnos ez nem jött be nekem. Terre illat narancs nélkül, nevetségesen rövid tartóssággal és kis sillage-al. Mozi előtt befújtam a kézfejemet vele 2x, mire vége lett a Bazi nagy görög lagzi 2-nek, hiába szimatoltam a kézfejem, még csak egy Vindexnyit sem éreztem belőle. Úgy látszik, ez a fakupakos kollekció az Ambre Noir-al egyetemben nem az én ízlésem, kivétel az Evidence Homme férfi illatuk. Kár érte, akár még szép illat is lehetett volna, ha kicsit többet agyalnak rajta, és nem spólolnak az illatanyagokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.