Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. november 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

turbolya

2012. szeptember 11.

Éééééreztem, hogy kellene még venni belőle (sokat, sokat) -- most látom a véleményekben, hogy megszűnik. Eredetileg csak viccből vettem meg, mert a fene hiszi el, hogy felébreszt. Eleinte nem is használtam, majd néha igen, és jólesően meghökkentem, amikor belenéztem a tükörbe nem sokkal a reggeli kapkodva indulás után, s csak pár alkalom után esett le, hogy akkor volt így, amikor ezt használtam. Szóval tényleg ébreszt! Kisimít és valahogy feltölti a bőrt, közben pedig egy kicsit sem nehéz, nem ragadós, nem tömíti el a pórusokat, nagyon jól lehet rá sminkelni, nem folyik el. Egy csoda. Ugye nem, nem, nem szűnik meg?!?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

rayeri

2012. augusztus 18.

Nagyon nagyon jó kis krém, isteni összetevőkkel, SZLIKON NÉLKÜL, könnyű, gyorsan felszívódó állaggal, frissítő illattal! Szerencsére sikerült még két tubussal "bespejzolnom" mielőtt beszüntetik, fogalmam sincs, utána mire térek át, annyira megszerettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

maci84

2012. augusztus 6.

Itt az oldalon találtam rá erre a krémre. Imádom az összetevőit, így bűntudat nélkül, nyugodtan kenem be vele az arcomat reggelente. Könnyen felszívódik, nem ragacsos vagy ilyesmi. Az illatát meg lehet szokni, amúgy hamar elillan. El se tudom mondani mennyire sajnálom, hogy megszüntetik. De miért pont ezt? Még azt se tudom mit fogok használni ezután... Az Aléé-ból felvásároltam az utolsó darabot, ha még látok valahol biztos begyűjtöm. Ennyi pénzért tuti megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

natasa

2012. június 5.

Nagyon jó, könnyű hidratáló. Hamar szívódik, semmi ragacsos érzet. Frissíti, hidratálja a bőrömet. Nagyon szépek az összetevők is. Jellegzetes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 5.

klemi

2012. március 11.

Ez a krém nagyon jó,különleges,igazán megérdemli a sok ++++++++++++++++

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 11.

Ez a krém nagyon jó,különleges,igazán megérdemli a sok ++++++++++++++++

Laracska

2012. február 26.

Nagyon kellemes, frissítő, könnyed krém. Tényleg ébresztő az illata:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Nagyon kellemes, frissítő, könnyed krém. Tényleg ébresztő az illata:)

moncsi29

2012. február 20.

Az én bőrömre ez a legtökéletesebb krém.Már a második tubust fogyasztom.Nem lesz tőle zsíros a bőr,segít a pattanásokon is.Az egész termékcsalád nagyon szupi,és bio.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 20.

camillea

2011. november 15.

Nagyon szeretem, nem irritálja az aknéra hajlamos bőrömet, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 15.

Nagyon szeretem, nem irritálja az aknéra hajlamos bőrömet, jól hidratál.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>