Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: radioaktiva, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kole

2012. július 1.

Nekem nagyon tetszik ez a lemosó, nagyon szeretem használni. Kicsit sokallom az árát, de legalább az összetevők természetesek.
Nekem amióta használom sokkal kevesebb pattanással kell megküzdenem, a mitesszerekkel viszont nem túl sok mindent kezdett. Viszont nagyon alaposan letakarítja az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

anordess

2012. február 22.

Már használom egy ideje, de nem kedveltem meg különösképpen... Tényleg jó érzés áttörölni az arcot, frissít, de mégis mintha rontana a pórusaim állapotán ahhoz képest, ahogy ébredek. Kicsit lassan szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 22.

moncsi29

2012. február 20.

Nagyon szeretm,a krémjével együtt szuper a hatása,frissít.Én már majdnem 1 éve használom,és még félig van az üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 20.

sweetprincess

2012. február 16.

Jelenleg ez a reggeli arctonikom. Amiért megvettem, mert bio termék. Próbálok átállni szépen lassan a bio kozmetikumokra. A tonikoktól megszoktam a hagyományos adagolást, hogy a vattakorongra öntöm a folyadékot ezért nekem kényelmetlen ez a 10 szeres fújkodás...Az illata számomra semmitmondó, a hatása semmi extra. Nem lesz a kedvenc bio reggeli tonikom:) (Az ára 2700 forint körül volt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 16.

radioaktiva

2011. november 5.

Kíváncsiságból vettem meg, tetszettek az fő összetevői: menta, hamamelis, körömvirág, aloe vera. Bár tartalmaz alkoholt, mégsem szárít. Reggel nedves vattakorongra fújom, áttörlöm az arcom vele, s kb. fél perc múlva mehet is rá a nappali krémem. Kipihentebbnek, ragyogóbbnak tűnik a bőröm tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 5.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract