Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek

szonia

2014. július 1.

Az Yves Rocherban elég kevés terméket szeretek, leginkább a kávés tusfürdőt és a karácsonyi termékcsaládokat. Ez a szemránckrém is igazából semmi extra, szerintem lehet olcsóbban ugyanilyen jót vagy jobbat kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

zsanee84

2014. március 28.

hát ez egy nagy semmi,egyetlen pozitív hatása,hogy gyorsan beszívódik....és kb. ennyi.nekem ugyan olyan száraz maradt a szemkörnyékem:(nem veszem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Iora Rua

2013. november 7.

Az én bőrömnek kicsit nehéz, zsíros volt, elment egynek. Nem venném újra, mert ennél sokkal jobb szemránc krémei is vannak a márkának ugyanilyen, ha nem jobb árban.
Az mindenesetre pozitív, hogy kiadós és nem lettem tőle ekcémás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

Az mindenesetre pozitív, hogy kiadós és nem lettem tőle ekcémás

ramnaat

2013. március 23.

Szerettem is, meg nem is ezt a krémet. Az illatát nem kedveltem (tudom, hogy elvileg nincs is, de valami zsíros, krémes mégis - hiába, az orrom érzékeny), különben meg a hatása pompás volt: simított, ápolt, nem zsírosított.
Főleg így utólag érzem ezt, mert miután elfogyott, másmilyet vettem, olcsóbbat (Nivea). Kár volt. Várom a törzsvásárlós képeslapomat, hogy legközelebb beszerezzek egy ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

natasa

2012. június 5.

Könnyen szívódik, nem zsírosít. Illatanyagmentes, enyhe krémillata van.
Nagyon szépen ápolja, hidratálja a szemkörnyéket! Nekem elég érzékeny a bőröm a szemem körül, de ez nagyon bejött. Picike elég belőle, így rendkívül gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 5.

Könnyen szívódik, nem zsírosít. Illatanyagmentes, enyhe krémillata van.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract