Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: borskriszta, Módosítva: 2014. december 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

24 órás hidratáltságot biztosít a bőrnek.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

klemi-hella

2014. augusztus 31.

Adnilem hozzászólásához szólnék hozzá,hogy ami ezen a fotón van az nem az ami a "Fiatalság serkentő szérum"-az az új.
Ez viszont egy előtte lévő típus ami valóban jól hidratál 24 órán át,de már csak elvétve kapható.Nekem tetszett ez a szérum,könnyen felszívódik és alig pár csepp kell belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Adnilem

2014. augusztus 27.

Az összegyűlt pecsétekért vettem, már elég régen szemezek vele. Ahogy ajánlják, hidratáló krém ALÁ viszem fel. Szerintem egyébként ennek a szérumnak nem a hidratálás a fő célja.

A honlapjukon pl. ez van: "A Fiatalság serkentő szérum hatása:
1 nap után: a bőr visszanyeri természetes ragyogását. 1 hét után: korrigálja a bőr egyenetlenségeit, simítja a ráncokat. 1 hónap után: bőre szemmel láthatóan fiatalosabbá válik. Az arcápolóknál nagyobb mennyiségben tartalmaz bőrápoló hatóanyagokat, ám textúrája ugyanolyan könnyed, ezért pillanatok alatt beszívódik. Használja Elixir 7.9 arcápolójával együtt hetente többször, vagy kúraszerűen önmagában."

Szóval... egészen fura érzés használni. Pár csepp elég belőle, nagyon könnyen el lehet kenni és pillanatok alatt beszívódik. Kicsit olyan a hatása, mintha valami hűsítő zselé lenne, de nem hagy filmréteget az arcon, becuppantja a bőr hipp-hopp. 1 hete használom minden nap (reggel). Problémát nem okozott, pár nagyon pici pattanás kijött tőle olyan helyen, ahol már alakulóban volt valami (olyan hatása volt, mint az ecsetelőknek). Ezen kívül semmi. Nem szárította a bőrömet, zsíros sem lett tőle. A szemem környékre is kentem, ott sem okozott problémát. Nálam csökkentette a karikákat és az arcomon egységesebb lett a bőr felszíne. Egyelőre tetszik, de radikális változást nem vettem észre (mondjuk engem alapból fiatalabbnak néznek, lehet, hogy ezért nem látom:)).

Majd még jövök updatelni, addig 4*. Jó, de semmi extra. Ha ez a hatás marad, vagy fokozódik, akkor elégedett leszek.

Update: Megadom az 5 csillagot. Az én bőröm szereti. :) Egyébként is jóval fiatalabbnak nézek ki, de ez még dob rajta. A karikákat halványítja, a bőrt egységesebbé teszi - alapozó nélkül - és az alakulóban lévő kis pattikat leszárítja. Ami ki akar jönni, az ezzel hamarabb kijön, így hamarabb el is múlik. Nagyon megszerettem. Minden nap használom reggel a hidratáló alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

A honlapjukon pl. ez van: "A Fiatalság serkentő szérum hatása:

ivor

2014. április 17.

Száradáskor valóban feszesít, de nem észleltem semmi egyéb hidratáló vagy ápoló hatást. Van viszont egy rossz tulajdonsága: nekem hámlaszotta az arcom két oldalát.Nála sokkal jobb szérumokkal találkoztam már hasonló árfekvésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

2014. április 15.

Kuponnal vásároltam meg és mert az eladó nagyon ajánlotta. nem használtam minden nap, mert túl sok volt a bőrömnek, nagyon bezsírosodott tőle. Tényleg selymes érzést nyújt, de bőrfeszesítő hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Eryka

2014. január 29.

Könnyű bőrfeszesítő szérum, arckrém helyett vagy együtt is használható.Kellemes illatú és állagú, frissítő, feszesítő érzés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

galagonyanya

2013. október 18.

A márka egyik legnagyszerűbb terméke. Érdemes jobb minőségű krém alá használni, mert akkor jobb a hatása. Tényleg elég egy-egy csepp belőle, simább, egyenletesebb, kipihentebb lesz tőle az arcom, kellemes az illata, könnyen beszívódik. Teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

turbolya

2013. július 18.

Hidratálást nem tapasztaltam, feszesítést igen; mondjuk úgy: nem belülről, hanem mechanikailag feszesít, azaz mintegy "meghúzza" a bőrt, de nem úgy, mint amikor száraznak érzed és feszül, hanem mintha egy kicsit valóban ki lenne kicsit pányvázva, ugyanakkor nem kellemetlen érzés. Na azért persze nem kell valami drámaian látványos ránctalanodásra gondolni, de azért valamennyire érzékelhető. Éppen azért, mert ez külsődlegesnek tűnik, szerintem nem annyira érdemes kúraszerűen alkalmazni, inkább csak smink alá. Ja és persze kell mellé hidratáló krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 18.

mucli0525

2013. május 9.

nappalra és éjszakára is használtam krém alá,nekem így bevált. Önmagában tényleg nem érne semmit. az állaga is pont ezt a használatot sugallja sztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

vador

2013. április 3.

Kis mintát kaptam belőle, ami kb. 5 alkalomra volt elég, szóval relatíve kiadós.
Az tény, hogy feszes, sima bőrt hagy maga után és maradéktalanul beszívódik, de nekem nem jött ki olyan jól a bőrömmel, felkenés után kellemetlen, csipkedő érzést kelt, orcáknál kipirosodtam, szemkörnyéken meg egyenesen csíp. Nem tudom, melyik összetevőjét nem szerette a bőröm, illatanyaggal nem szokott problémám lenni, talán az alkohol, de az olyan hátul kullog... Mindenesetre nekem nem jött be, INCI alapján némi nyugtató hatást vártam, ami nem jött be.
Mindenképp kerüljétek a próba nélküli vásárlást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Mindenképp kerüljétek a próba nélküli vásárlást!

Miskulancia

2013. március 12.

Az ég világon semmit nem produkált, hacsak nem egy piros foltot a a bőrömön a bal szemem sarkában, pedig egy hónapon át rendületlenül pipettáltam magamra...
(beszívódni mondjuk beszívódott, már ha ez plusz pont egy krém esetében)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

(beszívódni mondjuk beszívódott, már ha ez plusz pont egy krém esetében)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Inositol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.