Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hármas hatás a fáradtság 3 jele ellen: kisimítja a ráncokat, segít eltüntetni a szemkörnyéket öregbítő sötét karikákat és a szem alatti táskákat, így tekintete fiatalabbnak hat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lizdalma

2014. január 16.

Mintám van, de olyan kevés kell belőle, hogy egy ideig ki fog tartani ez a kis tasak...
Nekem tetszett, bár érdekes mód, az egyik szemem alatt szépen eltüntette a fekete karikát, a másik alatt meg nem teljesen... oda kicsit többet kellett kennem. Nem tudom miért ilyen, lehet azon az oldalon többet aludtam este, nem tom' :/ Mindegy, engem a csillámok sem zavartak, eddig a legjobb szemkörnyékápoló, amit kipróbáltam. Erősen gondolkodom rajta, hogy megveszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Perla

2013. június 28.

Sziasztok, nekem mintám van belőle, de eddig ez a legjobb amit kipróbáltam. Láthatóan eltünteti a sötét karikákat és frissiti a szemkörnyékem. Persze nem csodaszer, de sztem egyik termék se tünteti el maximálisan a karikákat. Erre az alvás a legjobb :)
Elég kevés belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Elég kevés belőle.

lumiukko

2013. június 19.

Vicc ez a krém... szerencsére csak mintám volt, de nem használtam el, a kukába landolt, annyira rosszul teljesített már első használatnál. Oké, nekem nagyon száraz a szemkörnyékem, de az durva, hogy felkenem a zöld trutyit, amiből CSILLÁMPOR!!!! ült ki a száraz részeken és még jobban kiszárította... Na most ez a jó kis csillámpor (tényleg az, legalábbis úgy néztem ki, mint aki jó bénán sminkelte ki magát zöld csillámokkal) nem tűnt el, 2 óra után lemostam inkább. Katasztrófa ez a krém, legszívesebben 0 pontot adnék rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

jesuisunchat

2013. május 31.

Kiszárította a bőröm annyira, hogy elkezdett leperegni kb a szemem alatt és csíp... nem is értem ezt a terméket. Nem az, hogy használhatatlan, hanem felháborító amit művelt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

starflo

2013. május 17.

Mintában próbáltam ki, de az is elég volt 5 napig, szóval a véleményem: nekem is elég gyorsan beszívódott, nem volt ragacsos, és amiért nagy plussz, hogy nem csípte a szememet, pedig ez nálam csoda! A sötét karikáim viszont egyáltalán nem változtak ennek a krémnek a hatására, szóval nálam hatástalannak bizonyult sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

Miskulancia

2013. március 12.

Hát nem tudom, de nekem eddig majdhogynem ez a szemkörnyékápoló jött be a legjobban : zöldnek zöld, de gyorsan eltűnik a színe és valahogy egyenletesebbnek és komfortosabbnak érzem a bőrömet... nekem ez a 'Megoldás' :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 12.

kakaska

2013. január 24.

Nagyon nehezen felszívódó krém és furcsa nekem, hogy zöld... hatása van valamennyi, inkább frissít, mint eltüntetné teljesen a karikákat. Fura.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

klaresz

2012. október 8.

tényleg nem vmi jó. nem tudtam ellenállni a 3golyós fejnek, tök jó ötlet, de a krém se nem kellemes, nem szívódik be rendesen, zöld színû, a hatását sem látom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Rutin
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Betaine, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).