Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: x, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre tökéletes, semmi alkohol, alumínium vagy parabén, nyugtató hatású bio antabab-kivonatot tartalmaz.

bcsilla

2015. október 14.

A páromnak vettem, de nyárra egyáltalán nem jött be. Sajnálom, mert szerette volna szeretni, de nem ment. Talán télre elég lesz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

boglarka88849

2015. július 19.

Nekem tetszik az illata, szerelmem és a testvérem is ezt használják, nekik bevált, szeretik. Végre egy jó illatú és hasznos bio dezodor férfiaknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

LadyLatte

2015. február 3.

A párom használja, de azt mondta, ez neki túl gyenge :( Mindenesetre az összetevői és illata miatt én adok neki egy hármast ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 3.

Maeve

Korcsoport: >54
2015. január 10.

A gyerekemnek vettem meg. Nagyon jó összetevői vannak, és tulajdonképpen talán ez a legolcsóbb olyan dezodor, amiben nincs alumínium, parabének, és semmi olyan, amit nem szeretnék egy kencében. Az illata a férfidezodorok között szerintem benne van az első tízben, én legalábbis fél óráig szagolgattam, miután megérkezett a csomag. A hatásáról annyit tudok mondani, hogy a rendszeresen sportoló gyerekemnek tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. január 10.

x

2013. április 17.

Ahogy a leírásban is összefoglaltam, ez tényleg kíméli a bőrt. Nekem az alkohol is problémás hosszú távon, kiskoromban durván kiszáradt és viszketett a hónaljam tőle, az alumíniumot meg a parabéneket meg mostanában igyekszem kerülni, hát ez tökéletes. Illata férfias, de magamon is szeretem, kellemesen enyhén maszkulin, inkább jó érzést kelt, mint hogy megütközzek rajta (más megütközése meg nem érdekel). 990 Ft, én Glamour-kuponnal (-40%) egész jó áron vettem. Egyelőre nem barátkoztam meg a gondolattal, hogy mindig egy ezrest költsek egy dezodorra, de ez tényleg megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Rutin
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).