Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Aluminiumsó-, alkohol- és parabénmentes.

Mary88

2020. szeptember 28.

Leírás szerint alkohol – és parabénmentes a termék.
Ha jól látom, ide még egy korábbi kép és design van feltöltve, az új csomagoláson nem szerepel, hogy alumínium mentes lenne. Mindenképpen ki akartam próbálni egy természetesebb deot, ezért erre esett a választásom. Az illata nagyon szolid, visszafogott, kellemes. Ami elsőre feltűnt, hogy óvatosan kell bánni a felvitellel, mert több krém jön belőle, mint más termékeknél. Őszi, téli időszakban ideális, de nyáron, illetve sportolásnál kevésnek bizonyul sajnos. Hűvösebb időben újra fogom venni az összetevők miatt, de nyáron mást kell használnom helyette. Nem lesznek kellemetlen illatok, de nem állítja meg az izzadást, így nálam 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Leírás szerint alkohol – és parabénmentes a termék.

Szorcsika

2020. június 16.

Nagyon érzékeny a bőröm, százféle dezodort próbáltam már, de mindegyiktől brutálisan viszkettem. Aztán kipróbáltam az Yves Rocher dezodorjait, és évek óta meg se próbálok másik márkát. A gyapotvirág, lótusz, levendula és zöld citrom illatúakat szoktam váltogatni (a zöld teás semmit nem ért). Én reggelenként egyszer használom, és egész nap tökéletesen hat, akkor is, ha sokat rohangálok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

agnese82

2019. január 22.

Pár éve próbáltam ki ezt a dezodort és azóta is csak Yves Rocher deót használok, csak néha váltogatom az illatokat. Előtte hiába kentem magam akármilyen dezodorral, mindig büdös izzadságszagom lett ha nagyon megizzadtam. Az Yves Rocher dezodoraitól viszont soha nem kell kényelmetlenül éreznem magam és azon aggódni, hogy vajon mennyire érzik mások is a szagomat. Szuperül végzi a dolgát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Mahi

2018. december 5.

There is no chemical , good senses and good price ،it works for me more than other deodorant i used before

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

bernikrém

2018. június 28.

Nagyon örülök, hogy nem sikerült korábban véleményeznem. Nagyon tetszik az illata, megfelelő a mérete, és szerintem jó áron is van
DE konrkétan ömlik ki belőle az izadásgátló, gondoltam biztos hibás az a termék ami épp nyitva van, miután kifolyt egy csomó kidobtam..még 1/3 ig volt.. Kibontoma másikat kicsit görgetem és abból is ömlik a folyadék. Tehát azért mert használhatatlan és pénzkidobás volt a 2 db termék megvásárlása 1-es érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

AKiss

2017. augusztus 18.

Nagyon kellemesnek találom az illatát. Nekem csak megelőzésként kell a nagymelegben, vagy néha, amikor nincs kedvem parfümillathoz, de mégis kellene valami, ezt használom, mert kicsit érezhető ez a jó illat napközben is ilyenkor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

brenlina

2017. július 11.

Isteni illat, ár-érték arányban annyit tud, amennyit fizetsz érte. Télen biztosan kifogástalanul fog majd működni, de a nyári kánikula ki-kifog rajta: hát istenem. Kárpótol a nagyjából 'mindenmentes' összetétel, úgy nem vonok le csillagot, mert cuki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

gingerbloo

2017. március 4.

Isteni illata van, az ára is nagyon jó, szerintem remekül bevált legalábbis télre, egyáltalán nem izzadok vagy leszek büdös (mondjuk amúgy sem vagyok egy izzadós fajta). Az a problémám, hogy én amúgy aluminium mentes dezodorokat használtam és valamiért azt gondoltam ez is az, így csak később jöttem rá, hogy amúgy van benne aluminium.
Minden nagyon tetszik benne, de emiatt nem biztos még, hogy újra fogom venni.
Nem értem azokat, akik azt állítják, hogy aluminummentes, én az enyémet egy hete vettem egy forgalmas boltban, tehát biztos nem volt régóta a polcon és második összetevőként van feltüntetve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Minden nagyon tetszik benne, de emiatt nem biztos még, hogy újra fogom venni.

mafalda

2017. február 14.

Nekem bevált, végre nincs benne aluminium, alkohol és parabének se, és használatával se szag se izzadás. Az illata is nagyon finom! Lotus!😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Veronika8614

2017. január 4.

Nagyon tetszett az illata, de ahogy használtam, észrevettem a nap előrehaladtával, hogy h khm...szagom van. Ami azért furcsa, mert nekem nem szokott, maximum iszonyú hőség vagy edzés idején. Azt hittem az a baj, hogy a bio deók nem hatnak, de az Alterra lila golyós deoja remekül bevált, ezt ki kellett dobjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid