Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Val, Módosítva: 2017. július 1.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló koncentrátum nagyon száraz vagy töredezett hajra.

• 8 órán át regenerálja haját.
  • Jojoba olajban gazdag összetétele táplálja haját, haja erősebbé és ellenállóbbá válik.
  • Gazdag és krémesen folyékony összetétele nem hagy zsíros érzetet, és nem hagy nyomot a párnán.
  • Lefekvés előtt oszlasson el száraz haján egy diónyi adagot, a hajtöveket elkerülve. Ne öblítse le! Fésülje meg haját és hagyja hatni a hajápolót éjszakára. Ébredéskor nem szükséges kiöblíteni vagy megmosni a hajat.

96%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Színezék-, ásványi olaj- és parabénmentes termék. 25%-kal kevesebb műanyagot tartaltalmaz, mint a hagyományos tubus.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt termék.

Ár: 1000 Ft , Eladó: BonnyBunny
Állapot: 2x pórbált, szinte tele, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, postázás, csomagautomatába küldés, házhozszállítás, személyes átvétel
Ár: 1300 , Eladó: Gabby
Állapot: Új, bontatlan., Helyszín: Személyesen: Biatorbágy, Budaörs, Törökbálint, Érd, Százhalombatta, fizetés: Fizetés előre banki utalással. Foxpostba vagy postán maradóra vagy MPL postacsomagként tudom küldeni. Személyesen fentiek szerint.
mesiii06

Korcsoport: < 18
2019. február 27.

Ma próbáltam ki. Alapvetően nem sok vátozást vettem észre. Talán mintha kicsit puhább, illetve kifésülhetőbb lenne. Az illata kellemes, de nekem nem marad meg sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 27.

angimay

2019. február 22.

Nagyon szeretem használni, de én hajmosás után viszem fel a hajvégekre vizes hajra. Úgy érzem sokkal puhább tőle hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

blushbrush

2018. október 26.

Úgy érzem mintha szárítaná a hajamat, mindamellett, hogy összetapasztja, ha nem időzök vele különösen sokat, hogy szétoszlassam, az egyébként nem túl nagy adagot, az elég sűrű és hosszú hajamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

exhocmomento

2018. szeptember 15.

Sokat vacilláltam megvegyem-e, de nagyon örülök, hogy megtettem. :)

A hajam: hosszú, göndör (hullámos-göndör, nem csigásan-göndör), irtó száraz, évek óta festett, alul ombre stílusban világosított. Heti kétszer mosok hajat, olyankor brutál módon hidratálom hajmaszkkal, pakolással, olajokkal. Ennek ellenére két mosás között nagyon ki tud száradni. Meg ugye a hullámaim napról napra ziláltabbak: elalszom őket, vagy szétesnek, amikor összefogom a hajam, ... stb, tipikus curly hair struggles. Deee úgy látszik, most megoldást találtam rájuk. :)

Nem teljesen száraz hajra viszem fel, hanem van egy kis házi koktélom, amivel minimálisan benedvesítem előtte. Egy kiürült, szórófejes flakonban kevertem/ráztam össze vizet, pár csepp ricinusolajat (Aromax argánolajos mixe), pár csepp hajvégápoló olajat (Helia-D) és nyomtam bele némi hajmaszkot (szintén Helia-D) is. Szóval ezzel fújkálom be a hajam, és ezután megy rá ez az YR termék. Diónyinál kevesebbet oszlatok el belőle, majd kicsit felnyomkodom a loknikat a tenyeremmel, mint mosás után szoktuk. És ennyi, lefekszem aludni. A fésülős lépést egy az egyben kihagyom, mert göndör lévén csak vizesen fésülöm a hajam.

Féltem, hogy össze fogja ragasztani-keményíteni a tincseket, de nem ez történt. A nagy részét beszívta. Ahol pedig felesleget éreztem, azt a tincset egyszerűen a mutató- és a hüvelykujjam közé vettem, és végighúztam rajta, mintha a kezem hajvasaló lenne. Ezzel ki is jött a pici felesleg. Kemények pedig egggyáltalán nem lettek, hanem pöpecül puhított. A loknik pedig olyanok, mintha frissen formáztam volna őket - pápá szétalvás. :)

Az illata nekem élvezhetetlen. Alapból a citrusos vagy gyümölcsös illatokat kedvelem, de az édesnek ez a fajta kakaós-makadámiás vonala teljesen kicsinál. De ez csak ízlés kérdése, mindenki másnak tetszik, akit ismerek. Meg aztán a hatásért simán elviselem, majd csak megszokom. És másnapra nem is marad meg a hajamban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Sokat vacilláltam megvegyem-e, de nagyon örülök, hogy megtettem. :)

Viwi0524

2018. szeptember 15.

Már 1 tubussal elhasználtam, nekem az illata kicsit sok, az állaga jó kis könnyű krémes.
Változást nem nagyon vettem észre a hajamon, talán annyit hogy mikor göndörre száritom a hajamat, utána szépen tartja a loknikat😊 de más nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

LexiR

2018. szeptember 15.

Próbáltam már dió nagyságnyi adagot, és borsó adagnyit is eloszlatni a hajamon, de egyik verzió sem jött be sajnos, mind a két esetben összeragadt a hajam tőle, a frissen mosott hajamat másnap újra meg kellett mosnom reggel.. :/ Sajnos nálam nem működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Shaktika

2018. augusztus 14.

Ajándékként kaptam az egyik rendelésem mellé, illata finom, viszont nekem semmi hatása a hajamon sajnos eléggé elroncsolódott a hajam a sok szőkítés miatt és elég durva erős szálú is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

BeautyFeelsLikeHavingWings

2018. július 16.

Okosan használva tökéletes termék ez. Bátran ajánlom mindenkinek, ebben nem csalódtok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Csacsillus

2018. július 7.

Ár-érték arányban nagyon jó hajvégápoló, illetve nem csak a hajvégekre, hanem teljes tincsekre is jó felvinni.
Könnyen felvihető, nem ragadnak össze a tincsek, felszívódik és finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

1cukor

2018. június 26.

Még csak 4 alkalommal használtam, de imádom :)
Reggel mikor felkelek nagyon jó puha és könnyen kifésülhető a hajam
Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Még csak 4 alkalommal használtam, de imádom :)
Reggel mikor felkelek nagyon jó puha és könnyen kifésülhető a hajam
Imádom! :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.