Yves Rocher

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Val, Módosítva: 2017. július 1.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló koncentrátum nagyon száraz vagy töredezett hajra.

• 8 órán át regenerálja haját.
  • Jojoba olajban gazdag összetétele táplálja haját, haja erősebbé és ellenállóbbá válik.
  • Gazdag és krémesen folyékony összetétele nem hagy zsíros érzetet, és nem hagy nyomot a párnán.
  • Lefekvés előtt oszlasson el száraz haján egy diónyi adagot, a hajtöveket elkerülve. Ne öblítse le! Fésülje meg haját és hagyja hatni a hajápolót éjszakára. Ébredéskor nem szükséges kiöblíteni vagy megmosni a hajat.

96%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Színezék-, ásványi olaj- és parabénmentes termék. 25%-kal kevesebb műanyagot tartaltalmaz, mint a hagyományos tubus.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt termék.

dod09

2020. március 18.

Amióta használom sokkal puhább és egészségesebb a hajam. :) este elalvás előtt szoktam bekenni vele a hajam, reggelre pedig teljesen beszívja és a párnán sem hagy nyomot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

NESZE1102

2020. március 18.

Puha, selymes tapintású lett a hajam tőle. Az illata kellemes, egyáltalán nem zavaró. A hullámos hajamnak nagyon jót tett. Viszont hosszú hajra nagyon kevés ez a mennyiség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

vkata96

2020. március 15.

Nemrég kaptam rá (újra) a hajpakolásokra, már évek óta nem nagyon használtam semmilyet, részben lustaság miatt, részben meg mert nem annyira száraz a hajam, sőt. De azért kiváncsi voltam, hogy mennyit tenne hozzá a hajam állapotához ha használnék, és mivel ennek viszonylag szép összetevői vannak, erre esett a választásom. Hajmosás előtt szoktam feltenni, van amikor egész éjszakára, van amikor csak előtte pár órával. Nagyon jó az illata, kicsit nekem a naptejekre hajaz. A hajam egy kicsit fényesebb és puhább tőle, mint egyébként, de azért nem annyira látványs a hatása és nem tapasztaltam, hogy erősítene. De mint mondtam, az én hajam szerencsére amúgy se problémás ilyen szempontból, nem töredezik, nem száraz. Megelőzésnek mindenképp jó, talán nyáron még hasznosabb lesz a nap-klór károkra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

Esteeldr

2020. február 8.

Látom többen arra panaszkodtak, hogy összetapasztja a hajat. Hát persze, hogy összetapasztja, hiszen krémes állagú, kis idő kell neki míg beszívja a haj. Kb 20 perc alatt az egész beszívódik és érezhetően selymes, puha lesz tőle a haj. Igazi természetes illata van, nem mű. Nagyon szeretem. Éjszaka alvás előtt kenem a hajvégekre és kicsit feljebb is viszek fel belőle, nem hagy nyomot a párnán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

T1mi

2020. február 7.

Egyszerű és nagyszerű. Lehet a hajad száraz vagy nedves, bárhogy használhatod rá. Én úgy használtam mint egy haj végápolót és annyira hatásos, hogy majdnem félévig nem látott a fodrászom frissítő vágás miatt. Egyszerűen nem törött már a hajam. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 7.

paranoidcat

2019. december 12.

Jó kis cucc. Használom mindenhogy: hajmosás előtt, után, és két hajmosás között. Lehet másnak sok, de az én seprűvégű, göndör hajam igényli a törődést. Ezzel a krémmel puhább, könnyebb kibontani, és egészségesebb. Ami nálam nagy plusz pont, hogy sokoldalú, így nem kell annyiféle kencét vásárolnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Nari

2019. október 3.

Úgy tűnik hogy nyaranta hajlamos vagyok ámokfutni hajfestés ügyben, így jött képbe ez az éjszakai "fenthagyós" hajkrém. Reménykedtem hogy most végre ügyesen választottam...Három hete használom és igen, a mosás utáni nedves hajon könnyebb vele a kifésülés, nem zavaró az illata, viszonylag jó az összetétele, de nekem most az a legfontosabb, hogy van e hosszútávon javító hatása...? - és nem, az nálam sajnos nincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 3.

CeCeDrake

2019. szeptember 18.

Adventi naptárban volt ez a termék, örültem neki, mert már ki szerettem volna próbálni.
Próbálkoztam többször, többféle mennyiséggel és hol száraz, hol vizes hajon, de sehogy nem volt jó az én hajamnak.
A végeredmény mindig összetapadt haj lett.
Az YR hajápoló termékeit régebben sem szerette a hajam, ezért örültem a kis kiszerelésnek, hogy ki tudom próbálni.
Az illata jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

A végeredmény mindig összetapadt haj lett.
Az illata jó volt.

mesiii06

2019. február 27.

Ma próbáltam ki. Alapvetően nem sok vátozást vettem észre. Talán mintha kicsit puhább, illetve kifésülhetőbb lenne. Az illata kellemes, de nekem nem marad meg sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

angimay

2019. február 22.

Nagyon szeretem használni, de én hajmosás után viszem fel a hajvégekre vizes hajra. Úgy érzem sokkal puhább tőle hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.