Yves Rocher

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timitami, az összetevőket feltöltötte: Frizsu, Módosítva: 2017. június 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó Aloe vera kivonattal, rozmaring illóolajjal és sárgabarack kivonattal gazdagított élénkítő testápoló frissítő hidratálást tesz lehetővé.

Öko-tubus, mely 25%-kal kevesebb műanyagot tartalmaz. 98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Ásványi anyag-, szilikon- és parabénmentes termék. Újrahasznosítható csomagolás, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AyaDid

2017. november 11.

Pont olyan, mintha sárgabaracklekvárral kenném be magam. Tömény lekvár illat, ragacsosság, kellemetlen érzet. Még csak nem is hidratál, a kezemet konkrétan szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

SoLy

2017. október 26.

Nyaraláskor használtam el egy tubussal fürdés után, arra tökéletes volt, de ennél többet nem lehet várni tőle. Az illata tömény sárgabarack, ez van akinek sok lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Donna

2017. július 9.

Véletlenül vettem meg, siettem és azt hittem radírozós tusfürdő. Viszont ha már megvolt elhasználtam. Ez a zselés dolog nekem nagyon nem jött be, felkenés után eleggé ragadós maradt a bőröm, és az illata is túl sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

heather

2017. június 15.

Az a helyzet,hogy ez az a termék,aminek semmi értelme :) .
De megvettem.
Az illata remek, hűsít,bár hidratáló hatása nem sok van.
Nekem abszolút a nyaralás-érzést adja:amikor mar lebarnultam,épp lezuhanyoztam az egész napos strandolás utàn, hidratáltam a bőröm es utána jöhet ő,a hangulatfelelős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

Az a helyzet,hogy ez az a termék,aminek semmi értelme :) .
De megvettem.
Az illata remek, hűsít,bár hidratáló hatása nem sok van.

VAniko

2017. június 11.

A boltban elcsábított ez a limitált kiadású termék, és az itt található vélemények is abszolút meggyőzőnek tűntek. Mindennek ellenére ennyire még termékben nem csalódtam, mint ebben a testápoló zselében. Az én bőröm abszolút nem szívta be a zselét, és még hosszú idő múlva is érződött ragacsos állaga a bőrömön. Minden hozzátapadt, a törölköző apró szöszeitől egészen a ruhámig. Emiatt az első használat után már kizárólag csak este használtam, amikor egy árnyalatnyival kevésbé bosszantott, hogy az egész testem ragad. Az illata sem nyűgözött le, számomra túl agresszív.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

anetta.filip

2017. június 1.

Az összetevőlista első helyén nem az Alcohol, hanem a víz szerepel, és a harmadik helyen van az Alcohol, kértem ezügyben javítást.
Kellemes barack illat, amely a bőrön egész sokáig kitart. Kézfejemen a bőrt bizsergette (egyelőre ott próbáltam), nem tudom beválik-e nekem ez a zselé. Néztem, hogy rozmaringos, valójában a rozmaring esszenciális olaj a Parfum részben leledzik csak benne, külön összetevőként nem.
Ez a nyári hűtőben tartás nekem is eszembe jutott, szerintem is jó ötlet.
Egyelőre meghitelezek egy négyest, mert amúgy nem ragad, könnyen beszívódik, szóval jó, de összetevőkben szigorúbb vagyok.
ECO tubus gazdaságosan kitöltve zselével, és szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Ez a nyári hűtőben tartás nekem is eszembe jutott, szerintem is jó ötlet.
ECO tubus gazdaságosan kitöltve zselével, és szép.

blondeowl

2017. május 4.

Olyan finom és tartós az illata, öröm kenegetni! Az állaga is bejön, de inkább tavaszra, nyárra való. Nyáron tuti, hogy a hűtőben fogom tartani, és hűsítő barackzseléként fogom frissíteni magam vele. Limitált kiadás, ezért biztos betárazok belőle, mielőtt kivonnák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

littlemole

2017. április 16.

Nálam ez a zselés állag nagyon bejött :) Nagyon gyorsan beszívódik nem úgy mint a krémes testápolók, amik az első kézmosás után már le is jönnek a kezemről. Jól hidratál, habár nem vagyok biztos benne, hogy télen is ilyen jól teljesítene, de így tavaszra pont megfelel. A szagát pedig imádom, kellemes barackos illat, de nem fullaszt. Kár, hogy csak limitált kiadás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Timitami

2017. március 14.

Remek ez a zselés tesápoló állag. Pikk-pakk beszívódik, kenés után rögtön lehet öltözködni, még a tenyéren se hagy ragacsos érzetet. Engem pont jól hirdatál, jól esik vele magamat kenni. Az illata pont, mint a tusfürdőjéé: kezdetben a barackot lehet érezni, de a rozmaring is kivehető. Rajtam a barack felé hajlik, de nem émelyítő egyáltalán, hanem üde, frissítő jellegű. Maradéktalanul elégedett vagyok vele, öröm viselni. Mivel limitált kiadás, elképzelhető, hogy nyárra betárazok belőle, ugyanis ez a zselé könnyedebb állag, mint más, ebbe a termékcsaládba tartozó Yves Rocher testápoló állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine