Yves Rocher

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _ca_, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Bőrtípusa normál vagy kevert, ha a következőket tapasztalja:

• Az esetek többségében bőre komfortérzete megfelelő.
  • A T-vonalban (homlok, orr, áll) bőre hajlamos a fokozott faggyútermelés által okozott kifényesedésre, orcái viszont szárazabbak, igénylik az intenzívebb hidratálást.

A Fiatalság serkentő nappali arcápoló normál és kevert bőrre tervezett formuláját kifejezetten az Ön igényeit szem előtt tartva fejlesztették ki az Yves Rocher kutatói."

eperkonzerv

2018. február 20.

Az első arckrém amit szeretek. Tényleg minden reggel használom smink alá, nagyon gyorsan beszívódik. Nyáron lehet leváltom még könnyebbre mert sajnos kombinált bőröm van és nyáron biztosan ki fogok tőle fényesedni, de 30 fok alatt tökéletes. 26 éves vagyok, jelenleg még nem ráncosodok, így nem tudok a ránctalanításról beszámolni, de igazából pont a megelőzés érdekében vettem. Mióta használom sokkal puhább, egységesebb a bőröm, abszolút nem pattogok ki tőle.
Engem nem zavar az illata, természetes, kicsit gyógynövényes falevél-szaga van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Pampilla

2017. október 9.

Nem várok tőle különösebb hatást,a bőröm hálisten egyáltalán nem ráncos,a 42 évem ellenére,de ez inkább genetika és táplálkozás kérdése,egy krém sosem oldaná meg az ilyen problémát. Késleltetni viszont lehet,erre talán hatásos ez a hidratáló,de lassan elfogy és űjravenni nem fogom. Az illata nagyon nem tetszik,borzasztó erős,emiatt vonok le 1 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

TundiPapp

2017. június 11.

Szerettem volna szeretni.
Jo az illata, jol hidratal, a bor oregedes ellen nem tapasztaltam hatasat, de nem is volt ideje kifejteni azt, mivel a boromon olyan pattanasok jelentek meg tole, mint meg soha.
Elajandekoztam egy baratnomnek, akinek viszont maximalisan bevallt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Szerettem volna szeretni.
Elajandekoztam egy baratnomnek, akinek viszont maximalisan bevallt.

laszti

2017. június 5.

Akcióban vettem együtt az éjszakai párjával. Nekem a sok glicerin miatt szárította a bőröm. Egy ideig élveztem a hatását, de egy idő után a bőröm megkönnyebbült, amikor egy valóban natúr krémre cseréltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

M.toth.linda

2017. április 14.

Serum vegetal krémmel szoktam felváltva (6-8 hetente) használni nappalra, nekem tetszik az állaga, vékonyan kell csak felvinni, az illata is kiváló, gyógynövényekre emlékeztet. A száraz bőrre valót szeretem, a normál bőrre való változat nekem túl géles állagú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Jane

2017. március 15.

Szerencsére nekem nagyon bevált ez a krém, jól hidratál, finom az illata és egységesebb lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

xadriennx

2017. február 18.

Kellemes az illata és az állaga, de ha többet használok, akkor számomra szilikonos érzetet hagy a bőrön és emiatt fullasztóvá válik.
Kis mennyiségben viszont remekül működik, nem fénylik át alatta a bőr(öm egyből). De kettőből már igen. Viszont én nem vagyok egy "krémkönnyű" eset. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

olin

2016. december 19.

Még pár hónapja vettem, szérummal együtt 4000 alatt. Jó, tetszik, mint általában az YR krémek, és kell néha a brömnek, de nem állandó jelleggel. Egyébként kisimít, tényleg hidratál, gyorsan beszívódik és tényleg lehet jól sminkelni rá. Így rideg télen hetente kétszer azért egy kis arcolajat teszek fölé, de ez arcbőr függő. Jó, teljes ár helyett érdemes 40%os kuponnal levadászni és máris szuper vétel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Zsuzska79

2016. november 19.

Életem első Yves Rocher kréme volt. Nem hittem a szememnek. Végre valami, ami tényleg használ. Látható az eredmény. Amikor másodszorra vettem, akkor vettem hozzá már szérumot is. Igazán meg voltam vele elégedve. Ebben az esetben végre nem a maradék 10% ba tartoztam, akinek nem használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

dandelion

2016. március 15.

A száraz, repedezett bőrömet pár nap alatt helyrehozta, és az arcom is sokkal üdébb kinézetű lett tőle. Kellemes az illata, könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Inositol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.