Yves Rocher

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Timitami, az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2021. január 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regenerálja a bőrt és véd a külső káros hatások ellen. A bőr azonnal fellélegzik, felfrissül és ragyogóvá válik. 1 hónapos használat után a ráncok halványodnak. A bőr megerősödik és regenerálódik.

• Matt hatású, hidratáló, zselés textúra.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt.
  • Több mint 93%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Természetes úton kinyert, ultrakoncentrált aphloia kivonattal, melyet könnyen beszív a bőr.
  • Ásványi olaj, szilikon-, színezék- és parabénmentes.
  • Újrahasznosítható üvegből készült tégely és felelős erdőgazdálkodásból származó karton csomagolás.
  • A hatóanyagot Madagaszkáron termelik környezetbarát körülmények között.

Ár: 4000 Ft + postaköltség , Eladó: boszilvi
Állapot: Új, celofános, Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyesen kp, vagy utalás után Posta/Foxpost
Ár: 3500 , Eladó: putty-putty
Állapot: csak pár napig próbált, Helyszín: Budapest XI., fizetés: személyes átvétel: BAH-csomópont, Móricz Zsigmond körtér

Zsuzsi21

2021. február 17.

Illata és állaga kiváló. Viszont nem túl hatásos 1 hónap használat után sem. 1 próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

kolibry

2021. február 12.

Soha nem szívódik be de legalább nem is nagyon hidratál. Az illata az egyetlen pozitívum..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Kencefice13

2021. február 4.

Altalaban nem hasznalok nappali kremet, de ez az egyetlen amit neha neha felkenek. Ajandekba kaptam es nagyon szeretem. Az ejszakai kremje az egyik kedvencem ezert ennek is kedvelem az illatat. Kellemesen hidratal szepen beszivodik es jol lehet ra sminkelni is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Kriszta92

2021. január 10.

Kellemes az illata meg az állaga is tetszik de ennyi. Kaptam belőle mintát, használat után egy réteget hagy az arcon ami nem szívódik be és az egész kukacosan lepörög ahogy hozzá értem! Biztos nem veszem meg és a mintát se tudom elhasználni hisz úgyis lepörög.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Pappetra99

2021. január 8.

Új ár ápolási rutinom egyik biztos tagja. Nekem eléggé jól hidratál, alá szoktam tenni egy kis Elixir Jeunesse city detox-t így pont jó. Nem zsírosít,hamar be is szívódik. Kifejezetten kedvelem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

floracska6

2020. december 29.

Nem szeretem az ilyen géles állagú krémeket, a Hydra vegetal-al egyetemben ez sem vált be nekem, patikat hozott elő és nem éreztem hogy eléggé hidratál. Sajnálom mert az illata miatt igazán megtartottam volna, nagyon finom uborkás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

szofka77

2020. december 19.

Nekem is meg olaszban kapott teszterem volt belole. Nem volt itthon kremem es feltettem, szep fiatalos lelegzo pihent borom lett utanna. Szuper, ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 19.

Lolychan

2020. november 27.

Kis mintám volt ebből is. Kellemes, uborkára emlékeztet az illata. :D :) Könnyű, zselés állag, gyorsan beszívódik. Nyárra tökéletes arcápoló, de télre sajnos kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Bellana

2020. november 15.

Én és anyukám is próbáltuk, nagyon tetszett mindkettőnknek, szuper kellemes illat, könnyen beszívódik és nagyon puha lesz tőle az arcbőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 15.

mrs.imperator

2020. november 8.

Mintát kaptam belőle, az alapján eléggé tetszett. Finom illatú, azonnali beszivodo, nem zsíros krém. Azonnal hidratál. Lehetseges hogy egyszer beszerzek egy tegellyel ha kifogyok az arckremekbol :) borfiatalito hatásáról nem tudok ennyi alapján nyilatkozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Inositol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak