Yves Rocher

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Timitami, az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2021. január 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regenerálja a bőrt és véd a külső káros hatások ellen. A bőr azonnal fellélegzik, felfrissül és ragyogóvá válik. 1 hónapos használat után a ráncok halványodnak. A bőr megerősödik és regenerálódik.

• Matt hatású, hidratáló, zselés textúra.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt.
  • Több mint 93%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Természetes úton kinyert, ultrakoncentrált aphloia kivonattal, melyet könnyen beszív a bőr.
  • Ásványi olaj, szilikon-, színezék- és parabénmentes.
  • Újrahasznosítható üvegből készült tégely és felelős erdőgazdálkodásból származó karton csomagolás.
  • A hatóanyagot Madagaszkáron termelik környezetbarát körülmények között.

szonnya93

2022. április 25.

Gyorsan felszívódik, könnyű állaga van, viszont számomra az illata nem túl kellemes - de nem is zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

BePetra90

2021. november 18.

Egyik nagy kedvencem. Könnyű, zselés állaga van, ami könnyen beszívódik, ügyelni kell arra, hogy vékonyan vidd fel. Nyáron használom, télre kicsit testesebb krémet szoktam választani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

b.Rose57

2021. augusztus 17.

Nekem nem vált be sajnos, először átementileg pár óráig puhának tűnt a bőröm felvitel után, örültem is, hogy milyen puha és illatos lettem, aztán fél nap után tükörbe néztem és sokkal jobban kiszáradt a bőröm, látható foltokba, illetve fájt is helyenként, valami összetevője nagyon irritálta. Párszor bepróbálkoztam vele, a 4.ilyen után elengedtem a dolgot. Alapból is nagyon száraz a bőröm, mindenre érzékeny nagyjából, sok kozmetikum kikezdi, allergiás reakciót vált ki nálam, így az én véleményem talán azoknak tud segíteni, akik hozzám hasonló problémákkal küzdenek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Picianna16

2021. július 27.

Az illata és állaga is jó, gyorsan beszívodik. Szépen hidratálja és puhítja a bőröm :) szérumját is szoktam használni heti 1-2x.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Pappetra99

2021. június 24.

Update.: Hónapok óta használom, viszont nem minden nap jut eszembe. Volt időm kitapasztalni és azt tapasztaltam, hogy a bőröm nagyon is szereti. Egy jó akciókor biztosan újra veszem.

Új arcápolási rutinom egyik biztos tagja. Nekem eléggé jól hidratál, alá szoktam tenni egy kis Elixir Jeunesse city detox-t így pont jó. Nem zsírosít,hamar be is szívódik. Kifejezetten kedvelem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 24.

KisTigris

2021. június 7.

7 milis mintár kaptam belőle. Nehezebb krém, éjszakára használtam el. Szemkörnyékem is ezzel kentem, nem csíp, teljesen jó, tökéletesen hidratál. Nyárra nehéz, télre jó lesz. Lehet majd hideg időben kipróbálom...bár arra ott a Mixa, ami olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

Stefics

2021. április 13.

Egyszerűen imádom! Teljesen elhasználtam és elégedett vagyok vele. Korom miatt már másikat veszek, de aki még nem tölti be a 30at annak ajánlom.
Smink alá is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Smink alá is tökéletes.

KiAn

2021. április 12.

Az arcra felkenve hozza amit a neve is ígér. Olyan érzetet kelt, mintha lélegezne a bőr. Az illata, állaga nagyon jó. Gyorsan beszívódik. Használata mellett nem fénylett az arcom egyáltalán. Az elején puhává varázsolta a bőröm teljesen.
Sajnos 1 hónap használat után nagyon kiszárította a bőrömet, teljesen érdes tapintatú lett. 3 csillagot azért megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

luiza.the.pug

2021. március 23.

Ajándékba kaptam egy kis tubussal az Yves Rocher-től, 3-4 használatra volt elég, de nem fogom megvenni a nagy krémet, mivel nem igazán kezelte a száraz bőröm. Illatra és textúrára nagyon tetszik, szerintem egy kevésbé száraz bőrűnek nagyon jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Zsuzsi21

2021. február 17.

Illata és állaga kiváló. Viszont nem túl hatásos 1 hónap használat után sem. 1 próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Inositol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.