Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Timitami, az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2018. február 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regenerálja a bőrt és véd a külső káros hatások ellen. A bőr azonnal fellélegzik, felfrissül és ragyogóvá válik. 1 hónapos használat után a ráncok halványodnak. A bőr megerősödik és regenerálódik.

• Matt hatású, hidratáló, zselés textúra.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt.
  • Több mint 93%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Természetes úton kinyert, ultrakoncentrált aphloia kivonattal, melyet könnyen beszív a bőr.
  • Ásványi olaj, szilikon-, színezék- és parabénmentes.
  • Újrahasznosítható üvegből készült tégely és felelős erdőgazdálkodásból származó karton csomagolás.
  • A hatóanyagot Madagaszkáron termelik környezetbarát körülmények között.

Nushi

2019. június 27.

Egy mintát kaptam belőle valahol, és nagyon bejött. Az érzékeny bőrömre nem szeretek semmit se nagyon rákenni, mert volt hogy az ügyeleten kötöttem ki, de ez zseniális. Felkenve hűvös érzés rögtön felszívódik nem marad utána zsíros érzés és főleg ebben a 35 fokban sem éreztem úgy hogy újra fürödnöm kell tőle. Mindenképpen beszerzek belőle egy nagyobb tégelyt. A bőröm reggelre is szépen hidratáltnak tűnt, szóval szerintem csinálja a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Koliboli

2019. május 24.

Már nagyon vártam, hogy elfogyjon... Nem volt végzetesen rossz, mert akkor nem használtam volna, de 3 hónap után sem érzem különösebben jónak a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Neira87

2019. április 15.

Nagyon nagy csalódás. A bőröm nem lett jobb tőle, sőt be sem szívódott. Bekentem az arcom reggel, és mikor tettem volna fel az alapozót később, pergett le a krém, mintha valami maszk lett volna csak. Kipróbáltam úgy is a krémet, hogy utána nem használtam sminket (csak szempillaspirált), és napközben ugyanúgy pergett le az arcomról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

FarkasManka

2019. április 8.

Az én bőrömmel csodát tett. Hormonkezelést kaptam, ettől teljesen tönkre ment a hajam is és az arcbőröm is. Az arcomat az éjszakai hámlasztó, a pórus összehúzó pakolás és ez a krém együtt nagyon szépen helyrehozták. Előtte rengeteget szenvedtem, hogy mit csináljak ezer dolgot kipróbáltam (egyszerre voltam pattanásos ,vízhiányos , zsíros és hámlott is a bőröm, fakó volt és megereszkedett.) de ezek előtt semmi nem használt. Mostanra , rövid használat után szépen helyre jött és végre nem borzadok el a tükörképemtől. Lombikosoknak illetve IR és PM gondokkal küszködőknek jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Lucaanyukaja

2019. április 6.

Nagyon finom az illata,a zselés textúrája nekem különösen tetszik! Friss üde lesz tőle a bőröm. Eddig egy termékmintát használtam el, de az alapján megvettem a krémet is. Szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

daisydream

2019. március 16.

Az éjszakai párját már korábban használtam és azzal meg is voltam elégedve. Igazából azt szerettem volna újravenni, mert imádtam az állagát. Direkt le is csekkoltam a boltban, hogy a dobozán a 'nuit' (éjszakai) felirat van e, az volt. Itthon, mikor kibontottam vettem észre, hogy az üvegcsébe a nappali verzió került.Nem vittem vissza, gondoltam letesztelem akkor ezt. Jóval testesebb és krémesebb az éjszakai verzióhoz képest. Ragacsos, nem szívódik be rendesen és kicsit be is fulladt alatta a bőröm. Két nap után már meg is jelentek a pattanások az egész arcomon, amikkel egy ideje pedig már nem volt gond. Az arcbőröm nem hogy nem regenerálódott, hanem rosszabb lett és nyúzottabnak tűnik. A szemkörnyékápolója amit ingyen adtak hozzá pedig remekül megfér a karikáim mellett, és azt a minimális száraz részt sem sikerült hidratálnia a szemem alatt, aminek kb. egy hónapja vagyok 'boldog' tulajdonosa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Moni86

2019. március 3.

1 hónapja használom. Szérumával és az éjszakaijával együtt. Jó kritikák miatt vettem meg... illata előszörre túl férfias és sok nekem. De megszoktam.
Állaga jó.
De a beszívódása csak 1 csiilagot érdemel sajnos. Ha rendesen bekenem, olyan ragacsos marad a bőröm hogy hihetetlen. Ha meg csak annyit teszek az arcomra hogy hogy ne legyen ragacsos, akkor kb 6 hónap mire elhasználom. Ekkor azért mindenki gondolhatja hogy semmit nem ér.
De ha a ragacsosságon túllépek, akkor az ígért dolgokat teljesíti: karikákat eltünteti, üde, puha, szép lett az arcom. Ha mind a 3 terméket használom.
Viszont ránctalanításra ez szerintem kevés. Elhasználom. De megvettem az anti age global termékcsaládot. Arról is írok majd.
Ennek az ára ha szettbe veszem teljesen jó. Szinte baráti.
Ha most 25 lennék szerintem tökéletes lenne a ragadósságon kívül. Viszont 30 felett szerintem már inkább ránctalanító kell...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Állaga jó.
Ennek az ára ha szettbe veszem teljesen jó. Szinte baráti.

Gigi140

2019. január 25.

Próbáltam télen más krémeket, nekem ez segített a legjobban a kiszáradás ellen. Amikor kaptam törzskártyát, megkaptam a teszterjét a krémnek. A kiszáradt szemhéjamra ezt kentem, és 1-2 nap alatt nagyon szépen rendbe hozta. Pár napja vettem meg rendes méretben, amióta használom nem szárad ki az arcom. (pedig az elődje igen márkás krém volt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Euts

2019. január 25.

Olvasom a kommenteket, hát nekem egyáltalán nem vagy alig szívódik be, fénylik a fejem tőle a felkenés utáni pár órában (amíg várom a hatását, de megelégelem és letörlöm inkább). A szárazságon nem javított, tényleg könnyű állagú, szóval elvileg be kellene szívódnia. Lehet csak az én bőrömmel nem kompatibilis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Lánghajú

2019. január 12.

Yves Rocher-nál kedvenc.Beszívja a bőröm, hidratál, de csak akkor veszem meg, ha csomagban féláron van, vagy ha adják mellé az elixírjét ajándékba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Inositol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak