Yves Rocher

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pszabina, Módosítva: 2018. február 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az ultrakoncentrált aphloia kivonat fokozza a bőr regenerálódási folyamatait és védi azt a káros környezeti hatásoktól. A bőr puhábbá, simábbá válik és azonnal fellélegzik. A friss és hidratáló textúra eltávolítja a sminkmaradványokat és a szennyeződéseket.

Ár: 2300 Ft, ingyen postával , Eladó: Anitka85
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Banki előreutalás, foxpost, ajánlott levélként
UNiki88

2019. október 15.

Imádom! Nagyon sok féle arclemosót próbáltam már de ez lett a nyerő :) puha , hidratált és tiszta érzetet ad.
Én vattakorongra csepegtetek és úgy törlöm át vele az arcom. Nagyon kellemes érzést nyújt használat után. Mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

Meg vagyok elégedve vele. Szépen leviszi az alapozót, szemhéjfestéket, és még azt a tartós szempilla spirált is, ami csak meleg vízzel mosható le.
Azt nem várom, tőle hogy "a bőr puhábbá, simábbá válik és azonnal fellélegzik" :-) de sminket nagyon jól leszedi, ezért szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

julie0812

2019. augusztus 6.

Nagyon szeretem, esténként használom, utána vízzel leöblítem, látványosan tisztít! Mostanában elég érzékeny lett a bőröm, de ez egyáltalán nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

lau256

2019. március 21.

Imadom, az egyetlen ami tenyleg elviszi a sminket az eddig próbáltak kozul. Kulon hála neki h nem irritálja az arcborom. Mar a 3.-at is beszereztem belole

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

BergerHenrietta

2019. március 20.

Gyerekkorom óta érzékeny,problémás bőrrel rendelkez(t)em /száraz,ekcémára hajlamos/. Ez a termék az első olyan arctisztító,amely nem okozott irritációt vagy rontotta volna a meglévő állapotot,sőt: várakozásokon felül teljesít. Egyetlen gyenge pontja van: a szemfesték-eltávolító "képessége",erre a célra más készítményt használok, de mint általános arctisztító, csak ez a termék jöhet szóba nálam, hónapok óta folyamatos újravásárlója vagyok. :) Gazdaságos (nem kell belőle túl sokat felvinni a bőrre); az illata kellemes,nem túl intenzív; nem hagy ragadós utóérzetet, illetve nem szárít, kifejezetten kellemes,puha tapintású a bőröm az alkalmazása után. Mióta használom, sokkal szebb a bőröm, téli hónapokban sem dehidratált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Alexy

2019. március 7.

Nagyon szeretem, esténként használom. Szépen leszedi a sminket, száradás után kellemes, tiszta érzetet hagy. Éjszakai krémmel kenem utána, nagyon szép tőle a bőröm, pedig alapvetően kombinált, időnként pattanásos. De ez a termékcsalád sokat segít rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Peachblossom

2018. december 4.

Számomra ez A sminklemosó. Még nem használtam olyan smink terméket, amit ez ne tudott volna lehozni. Vatta korongra szoktam tenni (nem sajnálom) és mivel az állaga kicsit gélszerű-csusszanós, így kellemesen le tudom törölgetni a sminket, minden dörzsi nélkül. Sok mást is próbáltam, de nekem csak ez vált be. Immmmmádom. Vízzel le szoktam mosni az arcom a termék használata után, majd hidratálok. Nekem így nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Benedetta88

2018. október 23.

Rendelésem mellé kaptam ajándékba. Tonikként használom, nekem úgy vált be. Az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Ivett0502

2018. július 5.

Igen megtévesztő a neve.Vattakoronggal használom reggelente mert nagyon jól frissít és imádom az illatát.Meg vagyok vele elégedve bár a sminket én nem ezzel mosom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Mimiti

2018. július 1.

Eddig csak egyszer-kétszer, kényszerből használtam a smink eltávolítására, és azzal sem volt gondja, viszont én általában az arctisztítás után szoktam használni: egy-két cseppet eloszlatok az arcomon, és ennyi. Nagyon kellemes érzetet hagy maga után, és nagyon szép fényt ad a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Inositol, Glycerin, Betaine
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.