Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. december 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2019-es téli limitált kiadás

Hidratáló kézkrém makadámiaolajjal és organikus sheavajjal. Lágy textúrájának köszönhetően gyorsan beszívódik és puhává varázsolja kezeit.

Ferita

2019. december 13.

Minden évben egyre lejebb adja az Yves Rocher. A csomagolás nagyon szép,de a beltartalom nulla. Az illatot nem tudom meghatározni,fura...Szerencsére csak mini kiszerelés,ami képeslapos ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 13.

Snowflake96

2019. december 13.

Én is vásárláshoz kaptam ebből egy mintát és kb ugyanaz a véleményem erről, mint a tusfürdőről. Az illata nekem nem jön be, vaníliás valami fura mellékillattal. Mondjuk úgyse érezni olyan sokáig szerencsére. Egész gyorsan beszívódik, 2-3 perc kb. A hidratálása csak közepes, akinek tényleg száraz a keze, annak ez semmit nem ér. Az illata miatt viszont melegebb időben, amikor meg pont ennyi kell, nem használnám. A csomagolása amúgy nagyon szép.
Annak tetszeni fog, akinek nem túl száraz a keze, csak szereti kenegetni, hogy kicsit puhább legyen (viszont erre meg egy olcsóbb pl. baleás kézkrém is jó). Nekem ez egynek jó, ha már kaptam akkor elhasználom, de biztos nem költenék rá, mert ilyen árkategóriában sokkal jobb kézkrémek is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

vkata96

2019. december 7.

Vásárláshoz kaptam egy kis kiszerelést és nagyon jó! Az állaga számomra tökéletes, elég sűrű, de mégse az a kenhetetlen, ragadós fajta. Gyorsan beszívódik, kellemes az illata is. A hidratáló hatása nyilván nem tökéletes, de megvenném a nagyobb kiszerelést is, táskába dobósnak tök jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2