Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2020. április 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2019-es téli limitált kiadás

Hidratáló kézkrém makadámiaolajjal és organikus sheavajjal. Lágy textúrájának köszönhetően gyorsan beszívódik és puhává varázsolja kezeit.

Juccimo

2021. január 1.

Én is tavaly kaptam belőle egy kis mintát az egyik vásárláshoz. Rengeteg kézkrémem van, így félretettem, hogy majd idén télen jó lesz. Hát, nem voltam olyan szerencsés, mint az előttem kommentelők, ugyanis nekem megavasodott, büdös lett :( Így nem tudtam elhasználni, amit nagyon sajnálok, szerintem ennek a tavalyi kollekciónak kellemes édeskés illata volt, és a tubusa is szépséges. Hatás szempontjából annyira nem kár, a karácsonyi limitált yves rocher-kat általában inkább az illatukért, mintsem a hatásukért kenem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

zdoreebaba

2020. december 14.

Tavaly kaptam ajándékként a kis próba verzióját. A napokban kezdtem el használni, hogy egy kicsit karácsonyi hangulatba kerüljek. A tusfürdőjétől nem voltam elájulva, viszont ő kellemes meglepetés. Enyhe édeskés frissen sült mandulás hókifli illata van. Hidratálásra adhatna többet. Nagyon finom krémes, gyorsan szívódó állaga van. Illata lehetne egy fokkal tartósabb és még egy kicsit intenzívebb. Amúgy a kézkrémje jobban megnyert, mint a tusija. Csomagolása dekorelemként is funkcionála lakásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

macooka

2020. október 10.

Tavaly kaptam mintát ajándékba, és még azóta is van belőle. Nem száraz a kezem egyáltalán, így a hidratáló hatásáról nem tudok nyilatkozni. Azt tudom, hogy kellemes állagú krém, ami szuperül beszívódik, nem túl zsíros, pont jó. Karácsony környékén kentem sokat és most megint elkezdtem, ez a szuper illat újra visszahozta az emlékeket. :) Szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

googles

2020. április 5.

A kezmosos, virusos idoszakban vettem elo, mert sokat mosogatok meg a tetejebe. Nagyon jol apol ez a krem. Az illata nekem nem tokeletesen izlesem, de legyen ez a legnagyobb bajom. Szerintem jo kis kezkrem, el fogom hasznalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 5.

Tviki993

2020. március 28.

30 ml-es mintát kaptam ajándékba, pont táskába való.
Az illata jó, a csomagolása szép!
Télen a nagyon kiszáradt kezeimre sajnos nem elég, de tavasszal nyáron tökéletes lehet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

30 ml-es mintát kaptam ajándékba, pont táskába való.
Az illata jó, a csomagolása szép!

bernadettu

2020. február 20.

Ajándékba kaptam egy kis tubussal, az illata nagyon kellemes, de az én kiszáradásra hajlamos kezeimre kevés. Egyébként hamar beszívódik és nem hagy ragacsos réteget.Táskába dobálósnak jó volt.
Így, hogy ajándékba kaptam, örömmel használtam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Így, hogy ajándékba kaptam, örömmel használtam, de nem venném újra.

NagyVani

2020. február 19.

Egyszerűen imádom ezt a terméket! Csodálatos illata van,jól hidratál és hamar beszívódik. Sajnálom,hogy csak limitált,de biztos hogy fogok tőlük kipróbálni több kézkrémet is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

EloiseBlack

2020. február 5.

Mini kiszerelésem van belőle az előnye a méretében rejlik, hiszen nagyon jól elfér a táskámba. Munka miatt a télen mindig van nálam kézkrém. Csomagolása édes, olyan hagyományos karácsonyos. Az illata is finom, nem vagyok az a kézkrémes ember, mert nem szeretem, ha olyan marad a kezem. Egész gyorsan szívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

ALettah

2020. január 14.

Mini kiszerelésem van belőle, az egyetlen előnye az, hogy a mérete tökéletes a táskában való hordozáshoz, és így télen mindig van nálam kézkrém, hiszen bármikor szükség lehet rá. Akár az egész idei hópelyhes kollekció többi darabkjánál: cuki csomagolás, lapos, jellegtelen illat, közepes hatásfok. Ennél sokkal jobbakat is tud az YR, összességben csalódott vagyok.
Megelőzésre jó, a kiszáradt, netán kirepedezett kezekkel nem tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Megelőzésre jó, a kiszáradt, netán kirepedezett kezekkel nem tud mit kezdeni.

slytherclaw

2020. január 14.

Képeslappal kaptam én is, amúgy nem vettem volna meg. Az illata kellemes marcipános-vaníliás, de egyáltalán nem hidratálja a kezeimet. Lassan is szívódik be, de cserébe semmi hatása nincs. Az autóban hagytam, végszükség esetén elkenegetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2