Yves Rocher

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló testápoló tej extra száraz bőrre.

A karitévajjal gazdagított testápoló táplálja, rugalmassá, puhává és üdévé varázsolja még a nagyon száraz, igénybevett bőrt is.

Bnemrita

2014. november 6.

Ajándékba kaptam 1 YR. üzletben egy kis kiszerelést belőle, de igazi kellemes meglepetés volt. Remek illat, remek hatás. Nagyobban is meg fogom venni. Ezt a kicsit a táskámban tartom. Kézápolóként is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 6.

giudittak

2014. november 6.

Kipróbáltam én is, de nekem nem nyerte el a tetszésem ez a krém. Az illata engem zavar, mintha valami égett, forró vasalótalpat szagolnék :D és a párom szerint is kifejezetten büdös. Felvitel után valahogy feltűnően gyorsan beszívódik, illetve inkább úgy érzem elillan és egy vékonyka réteget hagy a bőrön. Nem tartom olyan igazán természetes natúr kozmetikumoknak az yves rocher termékeit, mint ahogyan ők azt beállítják. Az üzletpolitikájuk nagyon ügyes, a kis képeslapokkal, folyamatos akciókkal újra és újra vásárlásra ingerlik az embert, de valójában a termékeik még akciósan sem igazán érik meg az árukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 6.

joouyee

2014. november 3.

Nagyon-nagyon megszerettem. Én is ajándékként kaptam a 75ml-est, de fogom még vásárolni. Korábban a Yves Rocher Yves Rocher Hosszantartó Hatású Hidratáló Kézkrémjét használtam a kezemre, abból a 75ml szokott 950Ft lenni azt hiszem, de ezt most még kézkrémnek is jobban szeretem, így testápolóként főleg 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Zitu88

2014. október 31.

Sajnos felnőtt fejjel kellett megtapasztalnom, hogy milyen, ha az ember lánya (legalábbis a bőre) mindenre érzékenyen reagál, így elkezdtem a természetesebb összetevők felé kacsintgatni. A krémet ajándékba kaptam a vásárlásomhoz. Szerencsére! Utóbb tudtam meg,hogy mennyire drága. Pedig, de kár érte...IMÁDOM! Semmilyen irritációt nem tapasztaltam, ami nálam csoda számba megy. Pikk-pakk felszívódott és kimondottan kellemes érzést hagyott maga után. Nekem nagyon bejött az illata is.
Annyira szívesen adnék rá 5 csillagot, de a 2500 Ft / 75 ml nekem nagyon sok. Sajnos még a kedvezményekkel sem elég gazdaságos. Fáj érte a szívem. :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

senskin

2014. október 24.

Úgy kaptam vásárlás mellé. Én kézkrémnek használom jelenleg, de nem okozott irritációt így lehetséges, hogy kipróbálom, mint testápolót is.
Nekem tetszik az illata, elég tömény, krémes, hamar beszívódik, nem zsíros, de jól hidratál.
Legjobb testápolója a cégnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 24.

Legjobb testápolója a cégnek!

Veronika

2014. október 23.

Glamour kuponnal vásároltam, gondoltam kipróbálom! Nagyon jó kis testápoló,de az ára szörnyű, ahhoz képest,hogy csak 75ml!! Még 40%-al is sok szerintem,de egy próbát megért. Kellemes az illata,jól hidratál, gyorsan beszívódik..örök darab lenne,de az ára miatt nem vásárolom újra. Olcsóbb termékek között is van ilyen minőségű!
Az ára miatt 4!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

Az ára miatt 4!

szeliger

2014. október 22.

Képeslap kedvezménnyel kaptam én is vásárlás mellé, az egész tubus mindössze 75 ml. Könnyen felvihető, hamar beszívódó, fehér színű, gazdag testápoló, a száraz bőröm nagyon szereti, elég gyorsan fogy. Sajnos az illata szerintem nagyon erős és nagyon mű. Ugyan az illat intenzitása viszonylag hamar csökken, de olyan gyorsan mégsem, hogy kifejezetten ezért a termékért pénzt is adjak, biztos nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 22.

bgabriella

2014. október 22.

Törzsvásárlói ajándékként kaptam. Gondoltam biztos valami tömegcuccot akarnak rám sózni, ami semmit sem ér. De esküszöm jobb mint bármelyik testápoló. Finom az illata, hamar beszívódik. Reggelre garantált a bababőr. Elég kicsike, de én csak a dekoltázsomra és a karomra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

mihrek

2014. október 5.

Ajándékba kaptam a vásárlásomhoz, a kuponnal :) Tetszik, most szőrtelenítés után használtam a lábamon, az illata is kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

viki1993

2014. augusztus 15.

Egy ideje ezt a testápolót használom, mivel az YR törzsvásárló kártyához volt egy kuponom. Nagyon gazdag a textúrája, finom az illata és nem marad utána ragacsos a bőröm. Elég drága termék, nagyobb kiszerelésben is lehetne. Azért nem adok érte öt csillagot mert nagyon hamar fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3