Yves Rocher

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló testápoló tej extra száraz bőrre.

A karitévajjal gazdagított testápoló táplálja, rugalmassá, puhává és üdévé varázsolja még a nagyon száraz, igénybevett bőrt is.

kisnyuszi83

2017. május 29.

Akciós áron jutottam hozzá. Ár-érték arányban nagyon jó. Nem közelíti meg a TBS testvajakat, de összességében jó kis termék. Kellemes illatú, viszonylag könnyen beszívódik. Nagyon sűrű, krémes állagú, lehet nyárra egy kicsit sok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

smkati

2017. május 23.

Valóban azt nyújtja, amit ígér! Kiválóan bevált a különösen száraz végtagjaimra; könnyen eloszlatható, gyorsan felszívódó, kellemes illatú krém. Külön kiemelném, hogy használat után pillanatokkal "rá lehet öltözni", ez a tulajdonsága nálam mindent visz! Hátránya, hogy nincs XXL kiszerelésben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

CzFru

2017. április 22.

Ajándékba kaptam egy vásárlás mellé. Jól hidratál, hamar beszívódik...de én picit viszkettem tőle ezért mínusz egy csillag. Elhasználtam, újra nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

napraforgo23

2017. március 18.

Kuponnal szoktam venni, úgy szerintem nagyon megéri az árát. Gazdag, tápláló krém, praktikus tubusos kiszerelésben, nagyon finom illattal. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Sz. Csilla

2017. március 14.

Elképesztően jó krém, mert tökéletesen hidratálja a vízhiányos bőrt és mégsem ragacsos. Szépen felszívódik, szép összetevői vannak és a csomagolás is természetbarát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

juditkaa70

2017. február 26.

Könnyed,lágy az illata. Kellemes,tejes az állaga,könnyen beszívodó testápoló. Én imádtam,csak már más márkára orientálodtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

babyface

2017. február 23.

igazándiból csillagos ötös amiért picit lefele húz: pici kiszerelés, hamar elfogy és valahogy ívrózsiék mindig ráéreznek, hogy legalább egy olyan összetevőt belerakjanak a termékeikbe ami miatt nem szivesen használom őket (itt a BHT). egyébként isteni illata van, könnyedén beszívódik, nagyon jól hidratál még könyök részen is. ha felül tudok emelkedni ezen a BHT dolgon lehet újraveszem... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

eviviktoria

2017. február 17.

Imadom! Legjobb testapolo. Rogton beszivodik,remekul hidratal es finom illata van. Egyetlen baj hogy pici a kiszereles es kicsit draga de valoban teszi a dolgat. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Timitami

2017. február 10.

Remek termék, nemcsak az én kiszáradt bőröm hozta rendbe, hanem a férjemét is. Így a nagy hidegben, télen szuper. Csak nem pénztárca-barát, mert nem olcsó és hamar elfogy. De nagyon hatásos, az illatát - ha reggeli zuhanyzás után bekenem magam - este szinte ugyanolyan jól érezni, mint amikor felkenem. Az állaga is jó és azonnal beszívódik. És bár nem olcsó, ennek ellenére 5 csillagos, mert a hatása csodás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 10.

Pocoknyusz

2017. február 5.

Talán az első testápolóm, ami elfogyott. Nagyon ki tudnak száradni a végtagjaim, így zuhanyzás után szinte szomjazzák a kencét. Az illata nagyon kellemes, állagra jól kenhető, és egész jól beszívódik, bár nekem egy picit még mindig ragacsos a vége. Persze, extrém száraz bőrre van, szóval ez valahol természetes. De akciósan jutottam hozzá, és a teljes árát már nem biztos, hogy kifizetném érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3