Yves Rocher

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló testápoló tej extra száraz bőrre.

A karitévajjal gazdagított testápoló táplálja, rugalmassá, puhává és üdévé varázsolja még a nagyon száraz, igénybevett bőrt is.

Saraaa7

2016. augusztus 21.

Nagyon szeretem az illatát és a hidratálása is szuper😇😃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Nagyon szeretem az illatát és a hidratálása is szuper😇😃

eniko04

2016. augusztus 3.

Nagyon kellemes illatú ez a testápoló és jobban hidratál, mint az aloe verás, ami szintén nagy kedvenc. Hűvösebb időben ezt használtam, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

devcat

2016. július 26.

40%-al olcsóbban jutottam hozzá, ugyan testápolónak van feltüntetve, de először kipróbáltam az arcomon, sajnos csípett, és kivörösödött tőle, egyből le is mostam. A lábamra is kentem, alapvetően száraz a bőröm, de itt pedig nem szívta be rendesen, csúszós, olajos réteget hagyott maga után, nem volt kellemes, csillogott is tőle a bőröm, mintha olajat öntöttem volna rá. Nyár van, félreteszem, kipróbálom majd télen is, addig kap egy 3-ast, mert finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

nobosz

2016. július 19.

Nem száraz a bőröm, de őt ajándékba kaptam. Főleg lábamra használom, borotválkozás után, illetve ahol épp szükségesnek érzem.
Nagyon jó! Érzem ahogy "dolgozik" a krém. Illata finom, állaga is szimpatikus. Mivel olcsóbb testápoló is teszi a dolgát ára miatt nem venném meg, de ez az én pénztárcám hibája, nem a krémmé, szóval 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

ileilaa

2016. július 4.

Nagyon finom illata van. Leginkább téli időben, vagy mosogatás után használtam kézkrémnek. Azonnal puhává varázsolta a száraz kezet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Ppani

2016. május 7.

Én igazából kézkrémnek használom. Nagyon száraz a bőröm és ez a krém tökéletes rá. Finom az illata, gyorsan beszívódik és puha lesz a kezem tőle. Testápolónak csak az ára miatt nem használom, havonta sajnálnék ennyit kiadni érte. Maga a krém viszont megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

Dorika007

2016. május 3.

Anyu nevében írok, neki vettem ajándékba és imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Anyu nevében írok, neki vettem ajándékba és imádja.

lotti06

2016. április 29.

Egyik ismerősöm javasolta nekem ezt a terméket és nagyon jól tettem, hogy megfogadtam a tanácsát! Nagyon jól hidratál és az illata valami isteni :) már meg is vettem belőle az utánpótlást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

msarolt

2016. április 29.

Nagyon jó illata van jól hidratál. Egyik kedvenc testápolóm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Nagyon jó illata van jól hidratál. Egyik kedvenc testápolóm.

ZsofiaRegina

2016. március 23.

Imádtam az illatát és a hatását is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.

Imádtam az illatát és a hatását is.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3