Yves Rocher

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló testápoló tej extra száraz bőrre.

A karitévajjal gazdagított testápoló táplálja, rugalmassá, puhává és üdévé varázsolja még a nagyon száraz, igénybevett bőrt is.

PerfumePippi

2016. március 13.

A 2. számú, ún. "alkalmi" testápolóm, amit az alverdés testvajjal felváltva szoktam használni. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

kicsiliba

2016. február 20.

Szerintem szuper kis termèk,nem kell belőle sok ès hamar felszívódik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Szerintem szuper kis termèk,nem kell belőle sok ès hamar felszívódik!

Dév

2016. február 3.

Legszuperebb kézkrémem! Szeretem az illatát, tényleg puha lesz tőle a bőröm. Imádat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 3.

liliszi

2016. február 3.

Imádom, imádom, imádom, imádom! Mást nem is tudok mondani rá! Már olyan régóta kísérletezek testápolókkal, de a száraz bőrömön semmi sem segített, egészen eddig! Kellemes illata van, a bőröm szépen beissza, és utána nem marad más csak pihe puha tapintású bőr, kicserepesedés nélkül! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Many

2016. január 26.

Nagyon finom illata van,puha lesz a bőröm tőle .Én még akkor vettem amikor akciós volt. Sajnos hamar elfogyott, utána eszméltem rá az árára.. Névnapomra kaptam újra, de ennyi pénzért többet nem veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

CataKatinka

2016. január 10.

Ezt a testápolót régebben vettem és isteni az illata, mivel nagyon száraz a bőröm nem sok minden használ, de ez csodás, szuperül hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

Munyi

2015. november 22.

Igencsak erős, semmihez sem hasonlítható furcsa "illata" van, gazdag, sűrű, de jól kenhető, valóban segít az extra száraz bőrön, viszont nagyon kis kiszerelés, csupán 150 ml, ehhez képest az ára borsos. Nem túl pénztárcabarát mivolta miatt 2 tubus után más kencét kerestem magamnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

anita0828

2015. november 17.

Nagyon szeretem, megbirkózik a legszárazabb könyökkel és lábal is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Nagyon szeretem, megbirkózik a legszárazabb könyökkel és lábal is.

Reddiamond

2015. november 12.

Ajándékba kaptam tőlük, így ár érték arányt nem tudok írni. De szeretem az illatát és jól ápol télen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

Vero

2015. november 2.

Nagy kedvenc, remek az illata, hihetetlenül puha utána a bőröm. Egy picit drága a méretéhez képest, de az Yves Rocherban gyakran ki lehet fogni zöld pontos termékként. Nem válnék meg tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3