Yves Rocher

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló testápoló tej extra száraz bőrre.

A karitévajjal gazdagított testápoló táplálja, rugalmassá, puhává és üdévé varázsolja még a nagyon száraz, igénybevett bőrt is.

nkitti

2015. október 31.

Alapvetően ár-érték arányban nem túl jó termék, viszont használat közben/után ezt elfelejti az ember lánya. :)
Sűrű, jól hidratál és az illata is isteni. Összességében nagyon jó termék, az ára és mennyisége miatt le kell vonnom egy csillagot. A kevés mennyiség ellenére harmadszor vettem meg és negyedszer is újra fogom venni.
(Sokszor akciós a boltban, illetve a 40%os kuponnal egész baráti az ára)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 31.

(Sokszor akciós a boltban, illetve a 40%os kuponnal egész baráti az ára)

Anitamakeup

2015. október 19.

Féláron vettem meg, nagyon kevés a mennyisége az eredeti árért, és szerintem nagyon nehéz a tubus kifogyása előtt kinyerni belőle a még benne lévő krémet. Nehezen szívódik be, jó csúszós, ragacsos érzetet hagy maga után. Nekem elég száraz a bőröm sajna, de még így sem nyelte el amit magamra kentem. Viszont ettől függetlenül, nagyon jó érzésű lesz a bőr, miután be tudott szívódni a krém, puhítja, bársonyossá teszi valóban. Az ára miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

galagonyanya

2015. október 16.

Én kézkrémnek használom,és imádom. Gyorsan beszívódik, és tartós a hatása. Az én ki-berepedezett kezeimmel, körömágyammal szinte csodàt művel. Kevés is elég belőle. Öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

ritabokros

2015. október 8.

Féláron vettem, mert az eladó azt mondta, jó lesz ekcémára is. Igazából nem vettem észre az ekcémán nagy változást, mert arra úgy is használok más krémet, de volt egy pillanat, mikor eldöntöttem, hogy ez valami csodás: epilálás után bekentem a lábamat, és egy órán belül a piros pöttyök szinte nyom nélkül eltűntek! Ezelőtt még másnap reggel is látszottak egy kicsit, de ez a krém valami csodát tett vele, és hihetetlenül puha is lett a lábam. Esténként használom a lábamra és a kezemre is, de amúgy hamar beszívódik, és nagyon finom az illata. Szerintem teljes áron is nagyon jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 8.

bagotaizsoltne

2015. szeptember 20.

Féláras volt, így beruháztam egyre, az illata is tetszik az állaga is
Általában este kenek belőle, ahol érzem hogy szárazabb, tegnap az arcomra is tettem, nem sokat borsónyi elég volt belőle, smink alá tökéletes volt (kicsit vízhiányos a bőröm ) nekem beszívódik, ez is bizonyítja, hogy ki kell próbálni mindent, mert mindenki egyedi, és ami beválik egyikünknek a másiknak nem. Ezért szeretem a mintákat. Már ott is kiderül sok minden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Féláras volt, így beruháztam egyre, az illata is tetszik az állaga is

Musil

2015. szeptember 19.

Nagyon durván erős illata van, ami nem válik előnyére. Sajnos nem szívódik fel rendesen, hanem egy vékony, zsíros filmréteget képez a bőrön, amit este zuhanyzásnál külön hadművelet lemosni, mert nagyon ragaszkodó. Sajnos nem kedveltem meg ezt a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

malvada

2015. szeptember 9.

75 ml kiszerelésben kaptam ajándékba, a tubus jellege miatt azt hittem kézkrém. Közepes sűrűségű, zsíros, nem szívódik be és csillog tőle a bőr. Akkor érdemes használni, ha épp nincs semmi dolgod és nem érsz semmihez, mert olajos-csúszós lesz minden, amihez hozzáérsz. Az illata nem rossz, de emiatt azért nem vásárolnám meg. Az irodában majd elhasználom, de nem vagyok tőle elájulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

esstisch

2015. augusztus 30.

Főként az illata miatt vettem meg, illetve azért, mert gondoltam, ha extra száraz bőrre ajánlják, akkor biztosan nem lehet rossz és az én valóban extra száraz bőröm örülni fog neki. Sajnos nem így történt. Képtelen beszívni a bőröm, még órákkal később is ragadok, és "zsíros" lesz a kezem, ha hozzáérek valamelyik testrésemhez, amit előtte bekentem vele. Mindemellett rajtam nagyon büdös lesz néhány órán belül, nem is tudom, mihez tudnám hasonlítani azt a szagot, amilyenné a bőrömön alakul. Nekem nagyon nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

esstisch

2015. augusztus 30.

ribizlizizi

2015. július 17.

Amikor betévedtem megvenni az ajakbalzsamot az első alkalommal, a kezembe nyomtak egy törzsvásárlói kártyát, és ajánlgatták ezt a krémet bevezető áron. Úgy rendben volt az ára, az illatát szerettem. Zsírosabbnak képzeltem, de végül nem volt se zsíros, se ragacsos, inkább közepesen sűrű állagú. Nem lett tőle bársonybőröm, de rosszat sem tett :) újra azért nem fogom venni, max a testvajat, hátha az zsírosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3