Yves Rocher

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló testápoló tej extra száraz bőrre.

A karitévajjal gazdagított testápoló táplálja, rugalmassá, puhává és üdévé varázsolja még a nagyon száraz, igénybevett bőrt is.

Szandi21

2015. július 1.

Szeretem, tudja amit kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Szeretem, tudja amit kell.

sss sss

2015. június 2.

EGYSZERŰEN IMÁDOM!!! Eddigi legjobb krémem!!!!! Sajnos ekcémás a bőröm, és emiatt ugye nagyon száraz. Eddig mindig a szteroidos krémeket kellett kennem magamra, hogy eltűnjenek a piros foltjaim, hogy ne legyek dalmata. De ez a krém....teljesen eltünteti, kiválóan kenhető, kevés is elég belőle, sokáig elég, és rendkívül jól hidratál!!!! LEGJOBB! Mindenkinek ajánlom, akinek száraz a bőre! De ha csak jó és természetes testápolót keres akkor is. 2400 körül van az ára, de tényleg nagy tubus és sokáig bírja. Ja...és az illata is csodás! Tényleg csodaszer! ;) Ha lehetne többet is adnék, mint 5* !! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Barbuska90

2015. április 29.

Jó illatú testápoló, ami valóban táplál és hidratál, bár én extrém száraz bőrre nem ajánlanám, inkább normálra vagy enyhén szárazra. Sajnos nekem valamiért elég durva kiütéseket okozott, valamelyik összetevőt nem bírja a bőröm. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

TBeszter

2015. április 27.

Jól hidratál, bár hagy némi zsíros érzést maga után. Mindig nálam van a táskámban, hogy ha eszembe jut, kenegessem vele a kezem, karom, de valahogy elég ritkán nyúlok utána. Azt hiszem azért, mert túlságosan zavar az illata, nem tudom, melyik összetevője, talán a karitévaj, de engem nagyon irritál. Elhasználom lassanként, de nem venném meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

boglarka88849

2015. április 19.

Mindig akkor használom, mikor nagyon száraz a bőröm. A kezemre, lábamra, könyökömre kenem, eddig nem volt egy csodaszer, de azért nem is szidnám meg. Az illata nagyon finom. Jóindulattal 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

HevesPetra

2015. április 12.

Az arcommal ellentétben a bőröm máshol rettenetesen száraz! Bár nagyon száraz bőrre találták ki, de nálam aztán tényleg semmit sem csinált! Engem az illata is zavart, bár ezt hajlamos lettem volna elnézni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

szederke

2015. április 11.

Ajándékba kaptam belőle egy 75ml-es kiszerelést, nem rossz és jól hidratál de annyira avas szaga van hogy alig bírom elviselni. Pénzt nem adtam volna érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

nreka

2015. március 25.

Kellemes az illata, és jól táplál, de valamiért nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Kellemes az illata, és jól táplál, de valamiért nem győzött meg.

Thimeee

2015. március 24.

Nagyon kellemes illata, krémes állaga van. Volt már jobb testápolóm is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

Nagyon kellemes illata, krémes állaga van. Volt már jobb testápolóm is.

starflo

2015. február 9.

Ajándékba kaptam én is a 75 ml-es változatot. Az illata remek és sokáig érezni, engem jól hidratál, bár nekem nem extra száraz a bőröm. Így télen kiszárad a bőröm kicsit, arra tökéletes, viszont tényleg száraz bőrűeknek biztosan kevés lenne. Előny, hogy gyorsan beszívódik, és nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3