Yves Rocher

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló testápoló tej extra száraz bőrre.

A karitévajjal gazdagított testápoló táplálja, rugalmassá, puhává és üdévé varázsolja még a nagyon száraz, igénybevett bőrt is.

tundeemese

2015. január 13.

Szintén vásárlás mellé kaptam. Az illata isteni, állandóan kenegetem a kezemet, hogy szaglászhassam. :) Kézkrémnek nekem megfelel, bár nem extra száraz a bőröm. Arcra is próbáltam használni, de nekem kicsit csípte a bőröm és piros is lett tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

sihaya

2015. január 2.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba egy 75 ml-est. Pozitív, hogy könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést, negatív, hogy hiába írja azt hogy extra száraz bőrre, alig hidratál... pedig nekem nem is extra. Az illata pedig nagyon erős, nekem nem kellemes. Nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

OOKakadu

2015. január 1.

Az illata erősen az alverde testvajára emlékeztet, de annál sokkal finomabbnak találom. Könnyen beszívódik, nem hagy fehér réteget maga után. Nincs nagyon igénybevett bőröm, így nem tudom letesztelni, mennyire teljesíti, amit ígér, de a "csak" simán száraz bőrömet szépen hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

N0emi

2015. január 1.

Ajándékba kaptam egy vásárláshoz a kis kiszerelést, amihez csavaros kupak van, na az egy rémálom..Maga a krém nem rossz, bár sokkal jobb hidratáló hatást vártam az összetevők (és az ár) alapján. Kézkrémnek használom, néha máshova is a szárazabb részekre, de a hidratáló hatása nagyon gyenge sajnos. Biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

sandor_zsofia

2014. december 18.

Kellemes kiszerelés, tubusos adagoló. Isteni illat. Gyorsan felveszi a bőr, nem hagy zsíros érzetet. Párom krokodilbőrével is szépen elbánik télen gyakran kenegetem vele. Drágának találom de egy éve használGATjuk, kevés is elég belőle. Napi szintű használatnál gondolom 2 hónap után elfogy.
Amúgy kizárólag hideg időben használom, nyáron nem tudja beszívni a bőröm, ömlik le róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

monika.t

2014. november 27.

Jó kis testápoló, a kis kiszerelésem van belőle, így táskába dobni kézkrémnek is jó. Az illata édeskés, de nem túl tömény. Jól és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. A tápláló hatása is megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 27.

Natalka

2014. november 26.

Nem nagy kunszt ez a testápoló. Jó értékelést akartam adni, pár hete használgatom kézkrémként a kis tubust. A könyökömre is szoktam kenni belőle esténként. De egyik nap öltözés közben észrevettem, h száraz a könyökömnél a bőr. Pedig mindig bekenem. Az a minimum elvárásom egy testápolótól, h egy napig tartson ki a hatása. Viszont az illata számomra fenomenális, és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Nem fogom megvenni a teljes kiszerelést, ha nem hidratál rendesen nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Adri_87

2014. november 26.

Régóta szemezgettem vele, de sokalltam kiadni érte ennyi pénzt ( 2 500 Ft 150 ml!!!) így látatlanban. Szerencsére ajándékba kaptam egy 75 ml-es tubussal, így megkíméltem magam egy újabb csalódástól. Ennyi pénzért, hasonló összetevőkkel klasszisokkal jobb testápolókat lehet kapni. 1 csillagot kap mert nem irritál, és még egyet mert finom az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Gina19

2014. november 25.

Annyira bíztam benne, hogy nem kell tovább keresgélnem a tökéletes testápolót, mert megtaláltam az igazit, de sajnos nem. Az illata csillagos ötös, ám az én bőröm alig szívja be a krémet, a hidratáló hatása pedig nagyon gyenge.. sőt, az arcbőröm szárazabb, mióta ezt használom, szóval felejtős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

Dorothy06

2014. november 13.

Én is vásárlás mellé kaptam ajándékba, de biztos, hogy megveszem, ha elfogy. Az illatát egyszerűen imádom, szerencsére a párom is! Nekem gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést, csak pihe-puha bőrt.
Az árát én is sokallom kicsit, de 30-40%-os kuponnal nem vészes. Vannak ettől jóval drágább, mégis haszontalanabb termékek is a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3