Yves Rocher

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2020. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Búzavirágvizet tartalmazó gyorslemosó a szemhéj és a szempillák sminkjének eltávolítására.  A vízhatlan festéket is oldja, használat előtt felrázandó, nem igényel utólagos lemosást, de ugyanakkor frissíti és nyugtatja a szem körüli zónát.

Ár: 900 , Eladó: Gimami
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budakeszi, fizetés: banki átutalás után , Foxpost , MPL
Ár: 1200 , Eladó: farkasv
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest IV., fizetés: Bárhogy tudom küldeni, utalásután. személyes átvétel a megjelölt helyeken.

plentnerk

2020. augusztus 9.

Azt gondolom hogy jó és kiméletes smink lemosó. A lemosását követően picit olajos marad a szem körüli bőr, ami engem néha picit zavart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Cseresznye1006

2020. július 21.

Szemsminket elég jól leszedi, vízállót is, engem nem irritál, nem csíp. Teljes smink eltávolítására nem szeretem a kicsit olajos utóérzet miatt, de szemre jó. Összerázás után gyorsan kell használni, mert valóban pillanatok alatt újra szétválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

cattitude

2020. július 21.

KM boxban volt, alapvetően van bevált sminklemosó olajom, de néhányszor próbáltam ezt is. az igazán vízálló sminket nem hozza le, csak sokadszori áttörlés után, így nem jön be, utálom pocsékolni a vattapamacsot is. a nem igényel utólagos lemosást ígéret se állja meg a helyét sajna. amúgy szép a flakonja, finom az illata, dicséretes, hogy nincs benne parfüm.
maradok a kosé sminklemosó olajnál, az tényleg mindent lehoz pillanatok alatt, kevesebb a macera vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Pávácska

2020. július 15.

Tökéletesen leszedi a sminket, kellemes az illata. Nem csíp, nem éget, használata után a bőr nem húzódik és zsíros sem marad. (KM box-os szerzemény)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Brunettee

2020. július 3.

Valahogy eddig kimaradt az életemből az ilyen típusú lemosó. Egy habzó verzióm van, de az se rég óta. KM boxban volt, gondoltam csak kipróbálom már. És milyen jól tettem! A vízálló szempillaspirált néhány törléssel (nem dörzsöléssel) szedte le, minden egyéb mázolmánnyal együtt. Alig hittem a szememnek. A habzó lemosó után szokott húzódni a bőr a szemem körül, de azt most csak második, biztonsági megoldásként használtam, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Az illata kellemes, az állaga elsőre fura, de szerethető. Utána puha és jó tapintású volt az arcom. Erősen elgondolkodom rajta, hogyha elfogy, veszek belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

viktoriasnt

2020. július 1.

Próbáltam már minden félét, ez talán jobb mint az átlagos. Jól leszedi a sminket, nem kell nagyon dörzsölni a szemet, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

patvir

2020. július 1.

Régen használtam, de le kellett róla mondanom, mert sajnos irritálta a szememet. Borzasztóan fájt reggelre, ha este használtam, volt, hogy kinyitni is nehéz volt már a szememet, pedig a hatása nem volt rossz. Most a KM boxban újra találkoztam vele és a probléma sajnos ugyan az, így elajándékoztam a sógornőmnek, akinek régen is bevált, így ő használja el. Más Yves Rocher termékekkel is hasonlóan jártam, valószínűleg valamire én vagyok érzékeny. Amúgy nem rossz, bár szerintem felesleges termék, pláne a Bioderma rózsaszín micellás vize mellé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

TamaraS

2020. július 1.

Nagyon megszerettem. Tökéletesen lehozza a sminket és az érzékeny bőrőmet sem irritálja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

orsid

2020. július 1.

évek óta használom,mindent is könnyedén leold.nagyon szeretem,utána kell egy arcmosás azért,de emiatt nem vonok le csillagot😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

pakbak

2020. július 1.

Hát nem tudom, az itteni vélemények alapján bizakodó voltam, de a szempillaspirálomat csak maszatolja, pedig nem vízálló. Semennyire nem szedi le sajnos:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.