Yves Rocher

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2020. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Búzavirágvizet tartalmazó gyorslemosó a szemhéj és a szempillák sminkjének eltávolítására.  A vízhatlan festéket is oldja, használat előtt felrázandó, nem igényel utólagos lemosást, de ugyanakkor frissíti és nyugtatja a szem körüli zónát.

Ár: 1200 , Eladó: farkasv
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest IV., fizetés: Bárhogy tudom küldeni, utalásután. személyes átvétel a megjelölt helyeken.
Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre (100 ml)
Ár: 1200 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Fizetés banki előreutalással vagy személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Amadea

2021. június 1.

Számomra a Bioderma Sensibio micellás víz az igazi - minden más vagy a szemem, vagy az egész arcom lemarja -, de, mivel drága nőről beszélünk, mindig megcsalom valaki mással. Sajnos ez a sminklemosó sem tudta überelni. A szemsminket hatékonyan eltávolította, de az enyhén olajszerű állaga miatt irritálta a szemem, szúró érzést okozott, amelyet csak lubrikáló szemcseppel tudtam megszüntetni, ezért nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

KisTigris

2021. május 28.

Kicsit áztatom a szempillámat és a festéket tökéletesen leszedi. Nem csípi a szemem. Nekem tetszik.
Update: tavaly októberben vettem, azóta elfogyott. Aldis jött velem szembe és azt vettem meg. Megvántam. YR-t újra veszem, az a tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 28.

Lexy00

2021. május 16.

Az első találkozásom ezzel a sminklemosóval a KM boxnak köszönhető. Előtte a Garnier kétfázisú lemosóját használtam és nem is gondoltam rá, hogy valaha leváltom. Eddig a termékig. Alapvetően a kétfázisú sminklemosót részesítem előnyben, így tökéletesen bevált a szemsmink lemosására. Újrahasználható sminklemosó kendővel illetve korongokkal használom és szuperül működik. Kis mennyiség is elegendő belőle, viszont érdemes alaposan felrázni használat előtt. Irritációt nem okozott, néha marad egy kis olajos érzés, amit a sminkelmosó kendő másik felével letörlök és készen is vagyok. Azóta már beszereztem az utódját a piactérről és teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

himeneko

2021. május 14.

Ugyan elég hatékonyan eltávolítja a sminket, viszont a szem körül nekem hajlamos volt bőrpírt okozni, illetve ha véletlenül belement a szemembe, akkor nagyon csípett és jó ideig "homályosan" láttam tőle, ezért biztosan nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

lavendermona

2021. április 14.

Ajándékba kaptam vásárláshoz. Összegészében meg vagyok vele elégedve, tette a dolgát. Már két éve nem használtam, de anno valamiért vettem még egy tubussal, úgyhogy be kellett válnia. Most fogom újra használni, updatelek még róla. A sminket teljesen lemosta, ha jól emlékszem, egy kis olajos érzet maradt utána, de én rögtön arcot is szoktam mosni sminkeltávolítás után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Harold

2021. március 20.

Eszméletlenül csípte a szemem és a két fázis se tetszik, csak nem volt más

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Eszméletlenül csípte a szemem és a két fázis se tetszik, csak nem volt más

bogilarka

2021. március 20.

Nagyon elégedett vagyok vele, pontosan azt teszi, amit ígér a leírás.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Nagyon elégedett vagyok vele, pontosan azt teszi, amit ígér a leírás.:)

merike3

2021. március 18.

Szemfesték lemosáshoz mindig 2 fázisú lemosót használok, nem rossz ez a termék, de ár-érték arányban jobbak a drogériás saját márkás termékek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Amygdala88

2021. március 18.

Úgy emlékszem, hogy ajándék termékként jött. Nem használok vízálló sminket, de a sima szempillaspirált szuperül eltávolítja. Karanténban jóval kevesebbet sminkelek, így még rengteg van belőle. Egyik nap gondolkoztam, hogy a vászoncipőm gumirészét mivel tudnám megtisztítani, hirtelen elgondolásból tettem ebből pár cseppet egy vattakorongra, és tökéletesen letisztította a sarat és a fűnyomot is. Nyilván nem ez a rendentetése, de szeretek ilyen plusz funkciókat felfedezni, különösen, ha nem vált be egy termék vagy keveset használom. :) A fő témához visszatérve, sminklemosóként bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

TumblrGirl

2021. március 15.

A szemem szereti, pedig nagyon válogatós, nekem mindent gyorsan leszed. Az egyetlen hátránya az, hogy nagyon homályosan látok a használata után kb egy órán keresztül...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.