Yves Rocher

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2020. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Búzavirágvizet tartalmazó gyorslemosó a szemhéj és a szempillák sminkjének eltávolítására.  A vízhatlan festéket is oldja, használat előtt felrázandó, nem igényel utólagos lemosást, de ugyanakkor frissíti és nyugtatja a szem körüli zónát.

100 ml, új, Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
Ár: 1300 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Új, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Fizetés banki előreutalással vagy személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Köszönöm szépen, cserében nem gondolkodom most.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

d.anett89

2022. június 19.

Nem voltam elájulva tőle. Örültem hogy el tudtam passzolni.
Vízálló sminket nem szedte le,az arcom vörös volt használata után,mely letorles után az arcom húzódott, száraz volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 19.

Nem voltam elájulva tőle. Örültem hogy el tudtam passzolni.

lilla.carina13

2022. június 19.

Nekem nagyon bevált, nem irritál, nem csíp ( pedig szempilla spirál és korrektor is okoz néha ilyet), és minimális mechanikai behajtással lejön a szemfesték. Tény, hogy nincs összehasonlítási alapom, de nem is akartam mást kipróbálni, annyira megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 19.

piciny

2022. május 2.

Nem találtam még olyan terméket, ami ennyire jól lehozza a szemhéjsminket. Az arcomról a sok szérumot, fényvédőt és alapozót nem tudja maradéktalanul lehozni, de természetesen amúgy is dupla lemosást művelek. :D Az olajos érzet persze kellemetlen, ahogy sokan írják, de nem számít, hiszen a 2. lemosó nem olajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

creamtesting

2022. május 1.

Olaj és a szempilláknál irritációt okoz, hiába rázom össze a két komponenst. A sima ,,lila üveges" sminklemosó sokkal jobban bejött. Nem venném újra ezt a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

RKata97

2022. április 6.

A vízálló szempillaspirált hibátlanul lemossa, a szemöldökporral is elbán, és ha már azokat ezzel mosom le nem fogok váltani az arcom többi részére egy másik lemosóra. Viszont az olajos érzés, amit maga után hagy nekem kellemetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

April13

2022. április 5.

A legszuperebb szemfesték lemosó, amivel valaha is találkoztam, pillanatok alatt egyszerűen, erős dörzsölés nélkül teljesen leszedi a sminket, nem irritálja a bőrt és a szemet, nem marad rajta a bőrömön, nem hagy kellemetlen, ragacsos utóérzetet, mint sok más sminklemosó termék, és elég alkalmanként egy pár csepp is belőle. Mindenkinek szívből ajánlom, bőven megéri az árát! Pedig amúgy én is kivagyok mindentől, ami olajos, de ez a termék olyan gyorsan és tökéletesen beszívódik, hogy egyáltalán nem is érzem azt az olajos ragacsos érzést, ami más termékek esetében rettenetesen zavar... Ja, és szintén más olajos termékekkel ellentétben, ennél egyáltalán nem tapasztalom azt az orrfacsaró avas szagot, ami miatt szintén általában kerülöm az olajos kozmetikumokat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 5.

Sisszy

2022. január 28.

Ez annyira rossz volt, hogy - nem csináltam még ilyet életemben -, de kiöntöttem a wc-be... Borzasztóan karcol a sminklemosásnál, nagyon olajos és utána percekig kell sikálni, hogy eltűnjön a bőrről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 28.

kgheni

2021. december 7.

Nem csípi a szemem, és a vízálló sminket is könnyen leszedi. Sok éve ccak ezt használom a szemsmink letisztításához.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 7.

Leona11

2021. július 8.

Nagyon gyorsan lehozza a sminket ♥️Legjobb❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 8.

Nagyon gyorsan lehozza a sminket ♥️Legjobb❤️

Bahar

2021. július 2.

Nekem csak azért 4 csillag, mert utálom ha bármilyen kozmetikum olajos. De egyszerűen annyira jól lehozza a sminket, hogy simán elviselem. :)
Annyira alaposan és gyorsan tisztít, hogy az szinte már hihetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Annyira alaposan és gyorsan tisztít, hogy az szinte már hihetetlen.

Hidratálók: Propylene Glycol

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.