Yves Rocher

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2017. december 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Búzavirágvizet tartalmazó gyorslemosó a szemhély és a szempillák sminkjének eltávolítására.  A vízhatlan festéket is oldja, használat előtt felrázandó, nem igényel utólagos lemosást, de ugyanakkor frissíti és nyugtatja a szem körüli zónát.

Ár: 900 , Eladó: Gimami
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budakeszi, fizetés: banki átutalás után , Foxpost , MPL
Yves Rocher termékek 500Ft-tól - új, bontatlan
Ár: Leírás szerint , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
Szdrvmimi

2020. február 4.

Használata után nem marad olajos érzet, és egy törlésre leszedi szinte az összes sminket a szememről. Én imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

papillonlepetit

2020. február 2.

Egyetértek pár előttem hozzászólóval. Jó pont, hogy nem irritálja a szemet és kellemes az illata. Eltávolítja (a nagy részét) a vízálló sminknek. De amit én se bírok elviselni az az olajos érzés a szem körül, ezért mindig használok utána micellás vizet is. Ekkor látom, hogy mennyi sminket leszed még az is..ezért kicsit csalódás, hogy nem tudja eltávolítani a sminket teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Tilli

2020. január 15.

Az eddig legjobb sminklemosóm, már kétszer vettem újra. Nagyon szépen leszed minden sminket és nem is irritál. Sajnos olajos marad tőle a bőr, de ez engem egyáltalán nem zavar, mivel mindig az esti arclemosós rutinom előtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Krin003

2019. december 30.

Szép ősszetevők, ek irritál és nagyon hatékony, de tényleg, én még egy lemosónál sem táplálkoztam ennyire gyors és jó sminklemosó képességgel. Egyetlen negatívum, hogy brutál olajas marad tőle az egész szemem, én ezt nem bírom valahogy elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

tothblancsi

2019. december 26.

Nekem ez nagyon bejön. Jobban tetszik, mint más márkák olajos/kétfázisú lemosói. Van egy kellemes virágillata is és szerintem nem hagy zavaróan olajos érzést maga után. Nagyjából mindent eltávolít, ami az útjába kerül. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

silence

2019. december 25.

Kb. 1 hónapja használom ezt a sminklemosót, teljes mértékben elégedett vagyok vele!
Valóban eltávolítja a vízálló szemfestéket is, emellett nem irritál, nem csípi a szemet.
Ami eleinte fura volt, hogy kétfázisú, enyhén olajos állagú, de biztos amiatt, mert előtte évekig krémes állagú sminklemosót használtam, gyorsan megszoktam.
Igaz, úgy írja a tájékoztató, hogy “express” (nem igényel lemosást) de én mindig teljes arctisztítás előtt alkalmazom az esti rutin előtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Katouche

2019. december 12.

Tényleg olajos, ami valahogy nekem nem jött be ( de erről már elfelejtkeztem párszor és újravettem :D). De szépen leszedi a sminket és nem irritálja a szemem. Csak fent marad ez az olajos érzés...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

r080tc4t

2019. november 24.

Akciósan vettem, és nagyon megérte! Gyorsan és könnyen lehozza az erősebb sminket is (tus, szempillaspirál) ami más lemosók után darabokban ott marad. Egyáltalán nem csíp, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

macooka

2019. november 6.

Mondhatni véletlenül vettem meg, volt még egy 40%-os kuponom, gondoltam rádobom erre a termékre. És milyen jól tettem! Nagyon szuperül eltávolítja a szemsminket, még a vízálló spirált is. Egyáltalán nem csípi a szememet, sőt, még talán ápolja is a szem körüli bőrt. Nyilván hagy egy kis olajos érzetet, de ez engem egyáltalán nem zavar, mert utána úgyis használok még egy habzó sminklemosót. Biztosan újra fogom még venni, de csak kuponnal, mert 2000 Ft-ot azért sajnálok kiadni egy 100 ml-es termékre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

floralbird

2019. november 1.

Nagyon szuper! Nem irritálja a szemet, hagy egy kis olajos hatást maga után, de nem zavaró és könnyen lejön. A Maybelline SuperStay ajakrúzsa is dörzsölés nélkül lejön vele. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.