Yves Rocher

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2017. december 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Búzavirágvizet tartalmazó gyorslemosó a szemhély és a szempillák sminkjének eltávolítására.  A vízhatlan festéket is oldja, használat előtt felrázandó, nem igényel utólagos lemosást, de ugyanakkor frissíti és nyugtatja a szem körüli zónát.

Ár: 500 , Eladó: Kittosz
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, XIII. kerület, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre 100 ml
Ár: 990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Bp. , fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
VeronikaB

2019. február 24.

Jól lehozza a vízálló spirált, enyhén olajos utána, de hamar felszívódik. Kellemes használat, nem irritál, hatékony (Ezelőtt a zöld alverdet használtam, azután iszonyú olajos maradt a szemem, és többet is kellett dörzsölni..)

VeronikaB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

brobertina

2019. január 12.

Szupergyorsan eltávolítja a sminket a szemről, nagyon szeretem!

brobertina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Szupergyorsan eltávolítja a sminket a szemről, nagyon szeretem!

Ann86

2019. január 4.

Szuper termék, nem csípi a szemem és pár mozdulattal eltávolítja még a vízálló sminket is.

Ann86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

HDorina

2018. december 23.

Nem csípi a szemet. Gyorsan eltávolítja a sminket.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

Nem csípi a szemet. Gyorsan eltávolítja a sminket.

Benedetta88

2018. december 13.

A sminket leszedte, de nagyon zavar az olajos állaga, így nem próbálkozok vele többet.

Benedetta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Voki

2018. november 30.

Nekem bejött, arcra is használom, nem csak szemre. A Garnier kétfázisú vize mellett a kedvenc olajos lemosóm, bár az árukat összevetve a Garniert választanám, de ez is bevállalható kuponnal. Egyébként elég sokáig kitart, mindent szépen leszed.
Nyilván olajos érzetet hagy maga után, mivel olajos lemosó, én is csinálok utána vizes bázisú lemosást (koreai rutin) , tehát ezt "eltüntetem", de amíg nem csináltam, addig sem zavart különösebben, mert beszívta a bőröm kis idő elteltével.
Ja és külalakra nagyon szép, ajándéknak is jó lehet. :)

Voki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Ja és külalakra nagyon szép, ajándéknak is jó lehet. :)

exhocmomento

2018. november 16.

{Szeptember 20.} Jó kis cucc. A normál szemsminket pikk-pakk lekapja. A vízálló spirállal azért el kell ügyeskedni, de még mindig klasszisokkal jobb rá, mint egy sima micivíz.

Ami szuper, hogy kicsit sem irritál, nem csípi, nem bántja a szemem. Viszont. Az Yves Rocher oldalán a termék leírásában azt ígérik, hogy nem hagy zsíros érzetet. Hát, azt tényleg nem, de olajosat bőven. :D Bár ez annyira nyilvánvaló, hogy nem is értem miért ígérik meg az ellenkezőjét. Az arcomat emiatt eszembe sem jutna ezzel áttörölni, csakis szemsmink eltávolítására használom. Viszont, ami meglepő, hogy egy kis idő után a visszamaradt olajos réteg volt-nincs, eltűnik. Elképzelhető, hogy a szemkörnyékem szomjas kis bőre becuppantja, nem tudom, mindenesetre maradéktalanul megszűnik az a kiállhatatlan, tocsogó olajos érzet. Woo-hoo! :)

Az árát azért csöppet sokallom, de hát mire való a képeslapos kedvezmény, ha nem a drága cuccok lefaragására.

{November 09.} Up-up-up: Azóta sokat olvastam a koreai rutinról és a kétfázisú lemosásról. Meg ha jól emlékszem, Apolka is említette egy videóban, hogy két olaj találkozásánál az egyik olaj oldja a másikat. Szóval dacolva az ösztöneimmel, elkezdem az arcomon is alkalmazni ezt a cuccot. :D Most első lépésben ezzel a termékkel mosom le a sminket, majd második lépésben egy sima (Eveline Facemed+) micivízzel (+ 2 csepp teafa olajjal) törlöm át az arcom. Éééés pöpec. Annyira, hogy eljöttem megírni nektek. Sokkal kevesebb dörgöléssel-húzással-nyúzással szabadulok meg a sminkemtől, az utolsó maradványaiig. Semmi kárt nem okozott a bőröm állapotában, mert egyrészről nincsenek benne komedogén összetevők, másrészről ideje se lenne ártani, mert rögtön megyek át rajta a másik lemosóval. Szóval, bár még maga az YR is csak szemre ajánlja, nekem bevált this way is. ^^

{November 16.} Up-up-up_2: A rend kedvéért rögzítem az újabb változást is. Olvastam a Skinsmarton, hogy tulajdonképpen a micellás vizet le kéne mosni vízzel, mert nemcsak a koszmót, hanem a szükséges dolgokat is leoldja. Úgyhogy a kétlépéses lemosásom háromra duzzadt. 1.) Ez a termék. 2.) Az említett micivíz. 3.) Langyos vizes vattára csepegtetett teafa olaj. :)

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Erangel

2018. szeptember 7.

Ettől jobb sminklemosót még nem találtam:) Több éve használom. Néha próbálom mással helyettesíteni (csak azért mert szeretek új termékeket is kipróbálni).
De mindig visszatérek ehhez:)

Erangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

De mindig visszatérek ehhez:)

Zituska77

2018. július 23.

Soha nem használtam még másféle kétfázisú sminklemosót, ezért nincs összehasonlítási alapom, ez viszont csillagos ötös. Bármilyen vízálló sminket lekap egy pillanat alatt. Valóban hagy maga után egy kis olajos érzést, de én utána még lemosom az arcom géles arclemosóval és micellás vízzel, úgyhogy az olajos érzés nem marad meg. Valamilyen akció keretében szoktam venni, úgy nagyon megéri.

Zituska77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

dorcsiga

2018. július 14.

Nekem kicsit zavaróan olajos érzetet hagy maga után, de tény, hogy a legkomolyabb sminket is pillanatok alatt leszedi anélkül, hogy bántaná a szememet

dorcsiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.