Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka.varga97, Módosítva: 2015. január 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Fekete gyümölcs illatú tápláló ajakbalzsam

"Kényeztesse magát a fekete gyümölcs tápláló ajakbalzsammal. Az igazi öröm pillanatait szeretnénk elhozni Önnek télen is ezzel a tápláló és hidratáló ajakbalzsammal. A mennyei fekete gyümölcsös illattal szinte habzsolni való kényeztetésben részesülhetnek ajkai."

anita0828

2016. július 20.

Ma!!! szereztem be az Alleeban. Még csak egyszer használtam, de nagyon tetszik. Finom illata van, ad egy kis színt, ami igaz az én hófehér bőrömhöz nem passzol, de otthon elhasználom. :) Könnyű használni, nagyon tetszik a textúrája is. Tehát, aki szeretne ilyet, az rohanjon az Alleeba, még volt pár darab. ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

MsKors

2016. július 8.

Nagyon tetszett, bár az eladólány azt mondta nem színez feltűnően - DE. Mármint szerintem. Szerelmünk nem tartott sokáig, max egy hónapig használtam aztán tovahaladt az éterben az ellopott táskámmal együtt... :( Mire újra akartam venni már nem lehetett kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

nashko77

2016. február 7.

Ajándék volt, magamtól nem vettem volna meg, de nagyon kellemesen csalódtam. Ez valahogy nem szárítja az ajkaimat, mint a málnás társa. Igaz, sötét, de akinek nem állnak jól a nude rúzsok, vagy a babarózsaszínek annak tökéletes lesz a mindennapi viselethez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Izabel

2015. november 25.

Én is ajándékba kaptam tavaly és azóta is használom! Elsőre meglepő volt a színe, de ennek köszönhetően fedeztem fel, hogy mennyire jól is áll és azóta már egy matt lila rúzst is beszereztem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

szeliger

2015. február 3.

Karácsonyi csomagban volt, most került használatba. Amikor kinyitottam, nagyon meglepődtem, mert nem számítottam arra, hogy színezett, főképp arra nem, hogy ilyen sötét, mélybordó színű. A másik meglepetés az volt, hogy az enyémnek homorú volt a teteje, ilyennel még nem találkoztam, első használatnál alig tudtam felvinni a számra, a homorú felszín széle meglehetősen keménynek, élesnek bizonyult, majd szépen a bőr melegétől kisebb darabokban a számon maradt. Ejnye-bejnye Yves Rocher, ilyet máskor nem kérek. Az illata messze nem olyan jó, mint a sorozat csillámos tusfürdőjének az illata, annál sokkal műanyagosabb, de az illat szerencsére hamar tovább illan. A szín önmagában nem lenne rossz, nappali használatra a felvitele valóban tükröt igényel. Sajnos nagyon foltosan kopik, ezért inkább csak magányos téli sétákhoz tudom elképzelni, emberek közé mást választanék a nesszeszerből. Hidratáló hatásával nagyjából elégedett vagyok, még hideg, szeles időben is jól véd a cserepesedéstől. Pár használat után a kupak elég gusztustalanul néz ki, a kupakon és a tubus szélén is csupa lilás maszat az egész. A tavalyi narancsost sokkal jobban szerettem, ahhoz képest ez nagyon le van maradva, talán két csillagot megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 3.

Zsú17

2015. január 29.

Karácsonyi ajándék volt és imádom! Nagyon gyönyörű, pigmentált de nem túl erős szine van és szerintem remekül illik a bőrszínemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 29.

boglarka.varga97

2015. január 23.

Nagyon-nagyon szeretem!! Főként a színe fogott meg, nagyon szeretem azt, hogy egy kicsit színesek az ajkaim, de olyan természetesen. Hidratálni is egész jól hidratál, de én is inkább rúzsként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 23.

kapornai.bettina

2015. január 3.

Csak egy sima ajakápolóért szaladtam be, gondoltam ha már limitált, meg egyébként is olyan szép a csomagolása...rámartam. :)
Kibontottam, kipróbáltam, és azóta szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Kibontottam, kipróbáltam, és azóta szeretem! :)

rekag

2014. december 28.

A színe annyira szép, hogy a hidratáló hatása már nem is érdekel. :) Én rúzsként (ajakszínezőként használom), mert nagyon szépen befedi az ajkaimat és a hideg, csípős időben még meg is védi őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Виктория

2014. december 23.

Ajándékba kaptam az YR-ben egy mobiltok és egy képeslap társaságában. Első kibontáskor néztem, hogy hová fogom én ezt elkenni, mert a számon érdekesen nézne ki a szőke hajamhoz. Aztán persze kíváncsiságból csak azért is felkentem. Néztem, hogy nocsak, ez nem is olyan rossz, majd a nap folyamán többen is megerősítettek ebben. A színe felér egy gyengébb rúzséval, matt, gyönyörűen hangsúlyozza és teltebbnek láttatja az ajkaim, emellett hidratál is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Propyl Gallate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol