Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: csankaa, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Fekete gyümölcs illatú hidratáló kézkrém

"Az igazi öröm pillanatait szeretnénk elhozni Önnek télen is ezzel a gyorsan beszívódó és hidratáló kézkrémmel. A mennyei fekete gyümölcsös illattal szinte habzsolni való kényeztetésben részesülhet bőre."

dandelion

2016. március 23.

Nagyon kellemes illatú, gyorsan beszívódó kézkrém. Minimálisan hidratál ezért másik kézkrémmel felváltva használtam. Sajnos már nem lehet kapni, mert karácsonyi limitált kiadású termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

nkitti

2015. november 29.

Nagyon száraz kezemre szerettem volna valamit, de nem mélyhidratálás céljából, hanem napközbeni kézápolónak, ami könnyen beszívódik és kellemes illata van. Erre esett a választásom.
Először bekenve meglepődtem milyen könnyű állagú, sajnos ezt azt jelenti, hogy szinte egyáltalán nem hidratál. Illata elsőre kellemetlen, aztán kellemessé változik, de sajnos 1-2 perc után fojtóvá válik, szinte már fejfájdító. Nem mondom, hogy hatalmas reményeket fűztem hozzá, de alulmúlta a várakozásaimat. Még van belőle, lehetséges, hogy elhasználom, de újravenni semmiképp sem fogom. ( 3 csillagot kap, mert nem is ígér intenzív hidratálást, ezért nem is várhatjuk el tőle)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

nobesz

2015. augusztus 8.

Az illata ahhhh csodas. Legszivesebben megennem. Konnyed allagu, jol beszivodik de amugy hidratalas teren semmi extra. Az illata miatt viszont szivesen hasznaltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Masnilány

2015. május 8.

Főnökömtől kaptam karácsonyra egy kis csomagot. amiben ez is benne volt. Isteni az illata és kicsit hígabb, úgyhogy könnyen felszívódik. Csodát nem tett a kezemmel, mert ugyanúgy szárad, de az illata miatt használom.
Azon szoktam szórakozni, hogy felülök a tömött bkv-ra, bekenem vele a kezem és a fél busz elkezd körbenézelődni meg szaglászni, hogy mi ez a jó illat, én meg elégedett mosollyal ülök, nézem a fürkésző tekinteteket és krémezem a kezem :D Már ezért megérte, hogy van egy ilyenem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

edwardkiraly

2015. március 3.

Gyorsan beszívódik, nem ragad, és nagyon jó az illata is :) Viszont az illat hamar eltűnik, ahogy a hidratáló hatás is :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

oorsy

2015. február 17.

Nagyon jó illata van, a hidratálás nem marad meg hosszú távon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Nagyon jó illata van, a hidratálás nem marad meg hosszú távon.

Kisu

2015. február 3.

Nagyon finom illata van,viszonylag kevés is elég belőle,jól hidratál és nem lesz utána ragacsos a kezem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Jillian

2014. december 31.

A céges íróasztalomon helyeztem el, ami így egy külön kis zugot képez a monitorommal, a csokimikulással, és a lila rágómmal. Amikor reggel beérek dolgozni, akkor máris a kedvenc kis kézkrémem fogad. (Már van valaki, aki aznap biztosan örül nekem :D) Felajánlottam a két kedvenc kolléganőmnek is, hogy ők is nyugodtan használják, ha szeretnék ... jelentem, a kérésemnek azóta is teljes mértékben eleget tesznek :D
Amúgy az illata isteni, jól hidratál, gyorsan beszívódik, és még a színe is lila, tehát nekem minden szempontból megfelelő ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

hanami21

2014. december 1.

Mintát kaptam belőle, és nagyon tetszik, úgyhogy a nagy kiszerelést is megveszem belőle. Nekem nagyon száraz a bőröm, jól hidratálja. Az illatát is imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

aranypáva

2014. november 27.

Fantasztikus az illata, de nem sokat hidratál, inkább csak a krém-függőségemet kezelte :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak