Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: puszedli85, Módosítva: 2012. február 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Használható tusfürdőként és samponként egyaránt. Jól öblítse le. Kizárólag külső használatra. Zuhanyzás közben használja.

tenagi

2017. szeptember 18.

Ajándékba kaptam. Elfogyott azóta, de én biztos nem vennék magamnak. Annyival nem jobb, mint bármely más tusfürdő, illatra és állagra abszolút bukott nálam. Ha már természetesség abban sem jeleskedik a cég. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

senskin

2013. szeptember 1.

Mindegy. Nálam a zöld teás meg a citrom verbénás sem kap ötöt. Nem rossz tusfürdő, de felejthető. Egyszer -egyszer kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

csokilany

2012. június 14.

Lehet, hogy nincs igazam, de szerintem a kép és a neve nem egyezik: a terméken "THÉ VERT" felirat olvasható, ami zöld teát jelent: ez zöld teás tusfürdő - egyébként nekem is volt ilyenem, onnét tudom főleg. Én meg voltam elégedve, néha samponként is használtam, amikor uszodába mentem, és nem akartam sokmindent vinni magammal. Alkalmanként jó volt, de rendszeresen nem használnám samponnak, mert egy kicsit szárította a hajam. Tusfürdőnek viszont tökéletes, igaz, már ennél sokkal olcsóbban is lehet jó tusit kapni, és annyira nem szépek az összetevői, ezért nem kap 5 *-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

szkeri

2012. április 3.

Én nagyon szeretem ezt a fajtát is, finom friss illatú és minőségre is tökéletes. Az egy mínusz csillag az összetevők miatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

puszedli85

2012. február 29.

Nem igazán van különbség az Yves Rocher-s tusfürdők és a nagyon olcsó tusfürdők között... Szerintem nem éri meg az árát, és nem is csak természetes anyagokat használnak, mint ahogy reklámozzák magukat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol