Yves Rocher

Ár:   2590 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. július 4.

Ár:   2590 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Friss zselé állagának köszönhetően könnyedén eltávolít minden sminket és szennyeződést. Az eredmény tiszta és bársonyos arcbőr.

1550 Ft - 5 db, új, Yves Rocher termék
Ár: 1550 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Postázás megoldható előreutalást követően, illetve személyes átvétel Gödöllőn, vagy Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Köszönöm szépen, cserében nem gondolkodom most.

Lancia

2022. január 14.

Számomra ez a lemosó minden szempontból megfelelt, pont annyit tud, amennyi a feladata, mégsem marta ki a szemem - mint némelyik 'sensitive' bizbasz. Ár/érték arányban is kiváló volt, mert nagyon kiadós, kedvezménnyel meg egy vicc az ára. De úgy nézem el kell kezdenem keresni az utódját, mert már egy ideje nem találom a kínálatban :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 14.

Pingpongasztal

2021. szeptember 20.

Egyik legjobb arctisztítóm, a szépen leszedi a sminket, de nem 100%-os, ezért érdemes előtte sminklemosóval a nagy részét lemosni és után ez szépen eltünteti a maradékot. Kellemes friss érzést hagy maga után, nem irritál, nem feszül a bőröm, illata kellemes, már kétszer újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

blondie0310

2021. augusztus 19.

Kellemes az illata, sokáig elég a nagy kiszerelés végett, nem szárította az egyébként száraz bőrömet.

Ami miatt 4*, nem tudom ez okozta-e, de korábban soha nem voltak eltömődve a pórusaim az arcomon, most rengeteg mitesszer lett az orromon és körülötte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Vanille23

2021. június 27.

Jó kis lemosó, a sminket általában micellás vízzel szedem le, és ezt azután használom tisztításra, de kipróbáltam sminklemosásra is, és a nem túl erős sminkkel megbirkózott, a szempillaspirált is lehozta. Kellemes illata van, a pumpás kiszerelés nagyon praktikus, nekem egyébként egy pumpálásnyi is simán elég az egész arcomra, szóval jó sokáig ki is tart. Minden szempontból elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

csokilany

2021. június 16.

Nem rossz termék, egy egyszerű tisztító, szerintem normál bőrre, de nem csodaszer. Akinek nincs különösebb problémája, annak tökéletes lehet. Amikor megvettem, kicsit drágának tartottam, de nagyon sokáig elég volt. (Talán 4 hónap, ha jól számolom, és reggelente és esténként is rendszeresen használtam.) A pumpája szuper praktikus. Finom friss érzetű a bőr használat után, engem csak picit szárított.
Az én bőrömet a maszkhordás sajnos nagyon megviseli, kipattog, begyullad stb. szóval egyelőre próbálok inkább olyan arctisztítóra váltani, ami ezeken is segíthet. Ha már teljesen elfelejthetjük a maszkot, akkor lehet, hogy visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

trcskrn

2021. június 1.

Dupla tisztítás második fázisaként használom, a micellás víz a smink nagy részét feloldja, így ennek már tényleg csak a tisztítás a dolga. Szeretem a friss érzetet, amit maga után hagy. Én is tapasztaltam, hogy kicsit szárítja a bőrt, de általában tisztítás után egyből hidratálok, így ez sem okoz gondot. Az egy csillag levonás a benne lévő parfüm miatt van, elégedett vagyok vele és biztosan el fogom használni, de emiatt még keresgélem tovább az igazit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

zsuzsyb

2021. április 27.

Nem rossz, de nem vagyok teljesen elegedett vele. Nem távolítja el a sminket teljesen, szárít is kicsit, ráadásul parfüm van benne. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Harold

2021. március 20.

Nekem kiszárította az arcom, így felváltva használom egy másikkal. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Rean519

2021. március 16.

Nekem teljesen bevált, tisztít, nem húzódik utána az arcom, minimális illata van. Nagy kiszerelés, sokáig elég, teljesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Fruzsi

2021. február 28.

A legjobb arclemosó, nem szárít, de tisztít rendesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

A legjobb arclemosó, nem szárít, de tisztít rendesen.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol