Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: opTimi, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Piros gyümölcs illatú hidratáló kézkrém

"Az igazi öröm pillanatait szeretnénk elhozni Önnek télen is ezzel a gyorsan beszívódó és hidratáló kézkrémmel. A piros gyümölcsös illattal szinte habzsolni való kényeztetésben részesülhet bőre."

Kiszerelés: 75 ml

ZsofiaRegina

2016. március 23.

Még ajándékba kaptam és nagyon tetszik. Az illatát imádom, az ápoló hatásáról viszont nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.

strauszkinga

2016. február 12.

Imádtam. Minden szempontból. Szuper ár és érték arány!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Imádtam. Minden szempontból. Szuper ár és érték arány!!

szegfumonika

2015. december 1.

Úúúúú nagyon imádtam kár, hogy csak limitált kiadás volt.Az illata isteni, igaz az ápoló hatása nem erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Szilo

2015. október 13.

Nekem tetszett az illata különben nem vettem volna meg. Az állaga nagyon híg és ennek megfelelően szerencsém volt, hogy még a nyár végén kezdtem el használni és mire beköszöntött a hideg idő éppen elfogyott. Mert a hideg idő beköszöntével elkezdte szárítani a kezem a hidratálás helyett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 13.

bv94

2015. március 25.

Az illata nem rossz, viszont a hatása nem túl jó, bár elég száraz a kezem, de nem sokat segített rajta, egy nap többször is kentem! :/
De napi hidratálásra szerintem megfelelő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

De napi hidratálásra szerintem megfelelő!

lady_jellyfish

2015. február 23.

Gyorsan felszívódik, az illata nekem tetszik, bár tényleg mű kicsit, különösebben nem hidratál, de arra jó, hogy napközben ha száraznak érzem a kezem akkor bekenem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 23.

Powderpuff Girl

2015. január 28.

Nagyon híg, light-os krém, tipikus YR-s málnaillattal, így a piros bogyós megnevezést nem nagyon értem. Mivel híg, nem túl tömény viszonylag gyorsan felszívódik, szépek az összetevői, de túlzott hidratálást nem nyújt. A csomagolása viszont nagyon tetszetős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

birdie

2014. november 27.

Az illata nagyon mű...ráadásul műmálna, nem piros gyümölcs. Bár műben az se lenne túl felemelő. És szemernyit se hidratál. Konkrétan nap végére rémesen kiszárad a kezem, ha napközben ezt használom. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 27.

B.Enci

2014. november 18.

Számomra elég unalmas ez az illat , valami kis extra jól jött volna hozzá .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Számomra elég unalmas ez az illat , valami kis extra jól jött volna hozzá .

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak