Yves Rocher

Ár:   890 Ft és 1190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2018. február 19.

Ár:   890 Ft és 1190 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2016-os limitált karácsonyi kiadás

Élvezze a zuhany alatt a Fűszeres mandarin különleges, gyümölcsös illatát!
Bio mezőgazdaságból származó búzavirágvízben gazdag textúrája gyengéden tisztítja, és finoman illatozóvá varázsolja bőrét.

candus

2017. december 6.

Tavaly karácsonyról maradt még egy flakonnal. A fő problémám az vele, hogy a flakonból kinyomva, a bőrre felvéve megváltozik az illata. Függetlenül ettől, nem rossz termék, mert nem szárítja a bőröm, szép a dizájnja. Mondjuk idén már lehet nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

PoppyCat13

2017. november 20.

Én mondjuk annyira nem voltam oda az illatáértm .Nem annyira kedvelem ezeket a citrusos illatokat,de azért nem volt rossz, nyáron simán el tudnám képzelni magamon. A kialakítás megint jó, könnyen hordozható, csak kicsit behezen jön ki a termék. Aranyos🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

ladywonderful

2017. május 5.

Nekem személy szerint nagyon tetszett az illata használat közben, és után is. A bőrömet nem szárította, szóval semmi negatívumot nem tudok felhozni a termékkel kapcsolatban. Talán csak azt, hogy kár, hogy véget ért a Karácsony és várnunk kell az idei limitált szériára :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Nymeria94

2017. április 19.

Még karácsony előtt szimatoltam az üzletbeli mintákat és addig-addig vacilláltam ez és a vörösáfonyás termékcsalád között, hogy egyszer csak azon kaptam magamat, hogy már január van, úgyhogy a vizsgaidőszak végét követően jutalmaztam meg magamat ezzel a tusfürdővel. Nem tudom, hogy az illatemlékezetem csalt-e vagy sem, de a boltbeli minta fűszeressége egyáltalán nem köszönt vissza az itthon szimatolt tusfürdőben. Sőt, ahogyan a korábban már többen említették, rajtam is zselés szaloncukor-hatás érvényesült. A másik problémám sajnos azt volt, hogy szárított, sőt, ha este elblicceltem a testápoló használatát, akkor másnap még viszketett is a bőröm ennek a tusfürdőnek hála. Most írhatnám azt, hogy öröm és bódottág, megérte, mert legalább természetes bio ingyombingyomokban fürödhettem, de így utólag elnézve a termék INCI listáját, az összetevőknek sem örülhetek felhőtlenül. Sőt, ha még az árát is bele kalkulálom... Na jó, inkább nem szomorítom magamat tovább.
Egynek elment, elhasználgattam, de összességében nem tudom ajánlani senkinek, sőt határozottan azt kell, hogy mondjam, hogy a kapott három csillagot leginkább annak köszönheti, hogy egy másik óriási csalódást keltő tusfürdővel párhuzamosan használtam, amihez képest felüdülés volt a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

dandelion

2017. április 1.

Kicsit csalódott vagyok, a tavalyi fűszeres vanília után azt hittem, ez lesz a kedvenc YR karácsonyi termékem, de nem így lett. A tusfürdő illata kellemetlen, túlzottan fűszeres, szerencsére mondjuk nem túl tartós. A mandarint egyáltalán nem lehet benne érezni, a kellemetlen fűszerek dominálnak. Megbocsátható lenne, de sajnos szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

kdviki

2017. március 14.

Nagyon jól habzik, az illata pedig szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Nagyon jól habzik, az illata pedig szuper!

Pampilla

2017. március 5.

Nekem bevált,szerettem,intenzív illat,bár utána a börön nem maradt meg,de ez nem is baj. Van mèg ebböl az illatból folyèkony szappanom is,szerintem zuhanyzáshoz is jó lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

FrauNika

2017. február 22.

Finom illata van, ami engem a zselés szaloncukorra emlékeztet! A célnak megfelel, nekem nem szárította a bőrömet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

luli81

2017. február 16.

Az illatát imádom,de...Tudni kell rólam,hogy nem érzékeny a bőröm.Mikor elkezdtem használni,azt vettem észre,hogy szárít.Mondom nem baj,majd a testápoló rendbe rakja.Aztán 1 hét múlva a dekoltázsomnál bepirosodott a bőröm,utána meg smirgli szerűvé vált.Tök száraz,berepedezett lett,de lehámlani nem akart.Azonnal abbahagytam és elkezdtem shea vajjal kenni ami 1 hét alatt elmulasztotta.
Úgyhogy hiába a jó illat,ha tönkre teszi a bőröm...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Úgyhogy hiába a jó illat,ha tönkre teszi a bőröm...

rammy717

2017. január 15.

Imádom a karácsonyi illatokat, nagyon megörültem, hogy rátaláltam egy ilyen termékre a tisztálkodószerek között is.
Tetszik az illata, különleges. Érezhető rajta a mandarin, és mellette a sok-sok fűszer egyszerre. Nagyon tetszik, hogy illóolajokat használtak fel hozzá. Az állaga géles, nem folyós, pont jó. A doboz megjelenése is nagyon szép, karácsonyi hangulatú, és a tartalma is szép arany színű. Nagyon eltalálták. Egy kicsit szárítja a bőröm, de nem zavar, mert a többivel kárpótol. Az arcbőröm különösen szereti, valamiért a használata után nem jelennek meg reggelre pattanások a bőrömön. Ha napközben arcot mosok, azt is ezzel szoktam. Sajnálom, hogy limitált szériás, szívesen venném hosszabb távon is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid