Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szecsuani, Módosítva: 2019. október 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

Különleges, ínycsiklandó fűszeres vanília illatú kézápoló krém, mely tökéletesen hidratálja bőrét!

EBoglarka

2018. november 8.

Egyértelműen nem téli hidratálást nyújt, de az illata nagyon finom. Nekem a mini változat volt meg, nagyon hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

szandi08

2017. február 28.

Az illatát imádom, de sajnos egyáltalán nem hidratál és az állaga sem túl kellemes. Lassan szívódik be.
Az illat miatt kap 3 csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Az illat miatt kap 3 csillagot

viktria

2016. október 31.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Nagy kedvencem. Barátnőmét szoktam használni mert nem kapható mindig és lemaradtam a megvásárlásáról.
Remélem idén is kapható lesz.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Remélem idén is kapható lesz.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
szeliger

2016. október 1.

Múlt év karácsonyán kaptam vásárlás mellé 30 ml kiszerelést, hánykódott a szekrényben, de szerencsére csak megtaláltam végül a helyét. Édes, vaníliás illatú, viszonylag könnyű állagú, fehér kence. Gyorsan beszívódik, ugyanakkor a hidratáló hatása elég gyenge, ezért is került hátra, télen szinte semmi haszna nem volt. Nyár elején szedtem elő, csak úgy próbából, mielőtt kidobom és meglepődve tapasztaltam, hogy milyen jól beleillik a TBS pinita coladas tusfürdő-testápoló vonalba. Hozzá még egy kis Bronze Goddess csillámos testolaj és kész is a trópusi illatkavalkád. Utolsó cseppjéig elfogyott, így végül most sokkal több csillagot fog kapni, mint amennyit a télen osztottam volna ennek a kézkrémnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 1.

Demonshadow

2016. szeptember 7.

Ah, eredetileg anyu kapta ajándékba, de alig használta, szóval lenyúltam tőle, mivel: 1. pont elfogyott a kézkrémem, ami amúgy se érte semmit (=halottnak a csők), 2. ő utálta a gejl illatát, hiába karácsonyi, hiába szereti akkor az ember. Hát, valóban túl sok benne az illatanyag, még nekem is, de meg kell mondjam, az eddig kipróbált több tucatnyi kézkrém mellett eddig még ez bizonyult számomra a legjobbnak. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos, vagy filmszerű érzetet a bőrön, habár utána is sokáig és elég intenzíven lehet érezn ia parfümöt, ami miatt egy csillag mínusz. Viszont elgondolkodtatott: ha a többi YR kézkrém is ilyen jó, lehet, hogy megtaláltam azt, ami jó a kezemre?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

dondike911

2016. augusztus 1.

Ahhoz képest, hogy télen dobták piacra a krémet, nem igazán lehetett akkor használni, mert kb. semmit nem hidratált. Nyáron elhasználgatom, csak akkor kicsit sok ez a fűszeres illat. Valószínűleg karácsony előtt fogom elkenegetni, amikor otthon vagyok és amúgy sem szárad a bőröm, mert nagyon jó karácsonyi hangulata lesz tőle az embernek, Júliusban kicsit indokolatlan volt, de jobb később, mint soha :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

v.szilvia789

2016. július 6.

Most fog csak elfogyni, téli időszakban irtó kevés volt a zatása, így a polcon csücsült sokáig. Intenzíven vaníliás illatú, híg, vizes krém, nyárra elmegy. Nem fogom siratni, ha kiürül a tubus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

theriniel

2016. június 23.

Az illata valami fenomenális, az állaga is tetszik, rögtön beszívódik. Viszont nem hidratál, de nem is erre használom. Ajándékba kaptam a boltban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

krenat

2016. június 1.

Nagyon könnyű, híg krém, gyorsan beszívódik, de sajnos nem sokat segít a bőrön. Az illata nekem nagyon émelygős, és sokáig érződik felkenés után - jóval tovább, mint ameddig a hidratált érzés tart. Nem egy megnyerő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

Juccimo

2016. május 1.

Jaj ez instant szerelem lett a boltban, és szerencsére megkaptam ajándékba :) Egész télen ezt használtam szinte, sajnos nem szívódott be olyan gyorsan, mint a kedvenc yves rocher-kézkrémem, de az isteni vaníliaillata kárpótolt. Még maradt belőle következő télre egy icipici, majd jó lesz nosztalgiázni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak