Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2019. március 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Aniko19870805

2019. április 15.

Hidratál, igazi nőies, friss, tiszta, üde virágillatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Hidratál, igazi nőies, friss, tiszta, üde virágillatú.

BlindedByLipstick

2018. november 26.

Nem tudom szebben megfogalmazni: öregasszony a villamoson a dohos bundájában-szaga van. Vagy mint a zöldeskék-kékeszöld Ajax felmosószer. Nekem túl híg, és a bőrömet is szárítja. Anya kapta munkatársától, nem tudtam, hogy ennyire nem kedvelik egymást... :'D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Lovemyhair

2018. október 5.

Szeretem. Jól tisztít, nagyon jó az illata. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Szeretem. Jól tisztít, nagyon jó az illata. Már többször újravettem.

szanett8901

2018. július 24.

Ez a legszuperebb Yves tusfürdő!! Ha este letusolok, még reggel is érzem az illatát.
Annyira virágos illatú és krémes állagú! Ha lehetne, az égen található összes csillagot kapná :)
Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Imádom!!

Fuloporsi

2018. június 30.

Több fajtát is használtam ebből a fajta tusfürdőből és számomra nagyon kellemes az,hogy órákkal később is érzem a bőrömön az illatát.Kifejezettem jó tusfürdőnek tartom és majd minden illata nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

senskin

2018. február 12.

Nekem gyenge, még mindig....és szárít is. De talán még ez a legszebb illatú. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Nekem gyenge, még mindig....és szárít is. De talán még ez a legszebb illatú. :)

Anita1226

2017. június 18.

Sokkal jobban habzik mint a drogèriás társai. Ahányszor megszagolom a menyországba èrzem magam. Mesés!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

bokros

2017. március 11.

Számomra kellemesebb a levendulás változatának az illata, de ez is nagyon jól működik, jó az illata és jól tisztít is. Ajándékba kaptam,de valószínű még fogunk találkozni máskor is. A csomagolása is gyönyörű és praktikus is ugyanakkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

gonczio

2017. január 31.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem. Szuper az illata van és nem szárítja a bőrömet :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

mafalda

2017. január 7.

Kedvenc tusim az yves rocher-ből, puha bőrt varázsol és mennyei az illata!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Kedvenc tusim az yves rocher-ből, puha bőrt varázsol és mennyei az illata!!

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lilás piros.