Yves Rocher

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RiaSz, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

A göndörség elleni tejes szérum a hozzáadott gombó mag kivonatnak köszönhetően hatékonyan simítja a hajat. Könnyed állagának köszönhetően gyorsan felszívódik a hajszálakban, és tápláló hatását kifejtve a haj könnyen fésülhetővé, simává és selymessé válik.

Több mint 95%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Színezék-, szilikon- és parabénmentes termék.

Demonshadow

2018. augusztus 31.

Szerintem még mindig megvan valahol a szekrényben, de egyáltalán nem használom. Hármas szetteben kaptam a samponnal és a balzsammal együtt, ezért kipróbáltam az együttes használatot is, de meg kell mondjam, semmi hajkiegyenesítő hatást nem vettem észre a használatot követően.
Az illata nagyon zöld, ami bár szeretek, olyan tömény volt, hogy az összes termék esetében mintha gyakorlatilag ugyanazt kentem volna a hajamra. Nem vettem észre, hogy ápolna, sőt, sprőd és száraz volt a hajam, szállt utána mindenfelé, mint a kóró. Igazán nem tett jót neki, nem is csodálom, hogy már nem gyártják, ezzel nagyon mellélőttek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.