Yves Rocher

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2016. január 15.

Kiszerelés:   3,7 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, ápoló textúrájú intenzív színek. Nem tartalmaz kármint, lanolint vagy ásványi olajokat és állati eredetű összetevőket. Kaméliakivonatot tartalmaz.

Yves Rocher Grand Rouge 52. Beige Chaleureux
Ár: 500,- , Eladó: Chayenne
Állapot: használt a képen látható állapot, Helyszín: Bp, fizetés: személyesen Budapest vagy Dunakeszi Göd vonalon
Yves Rocher GRAND ROUGE , Satin 120
Ár: 600+Posta , Eladó: Kriszti67
Állapot: 2-3 alkalommal használt , Helyszín: Db. , fizetés: Személyesen v. Posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Alexandra0121

2021. február 15.

Imádom! Remek az állaga, tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Imádom! Remek az állaga, tartós.

ALettah

2021. január 4.

A Rose Eclatant árnyalat próbáltam, ajándékba kaptam egy rendelés mellé, de sajnos nem igazán az én színem a vibráló pink. Erről persze nem tehet a rúzs. Arról viszont igen, hogy nagyon szárította az ajkaim és foltosan, ellenben igen gyorsan kopott. Ezek után más árnyalatokat nem volt kedvem kipróbálni belőle azon ritka alkalmakra, mikor rúzst használok. Végül kidobtam, mert lejárt a szavatossága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

Black Fairy

2020. február 9.

A Rouge gourmand van meg, ami egy gyönyörűséges piros szín...Annyira élettel teli, annyira friss, annyira kár, hogy ilyen rossz minőségű.

Nagyon szépen siklik az ajkakon, egy réteg is teljes fedést biztosít, gyönyörű színe van és nagyon kényelmes viselet. Egyáltalán nem szárít, nem ül bele a ráncokba sem. Nekem ez az erős parfüm illat és műanyag arany színű csomagolás elég gagyi hatást kelt a kezemben, de messziről jól néz ki (szép a sminkasztalomon).
Viszont ajakkontúr nélkül "lefolyik" az ajkakról...ezen még túl tudnék lendülni, mert általában használok ajakkontúrt...De ajakkontúrral (és nélküle) is nagyjából 5 perc alatt foltosan kopni kezdett az ajkaimról...úgy, hogy semmit nem csináltam (nem ettem, nem ittam), csak beszéltem! Természetesen mindent megfog, és természetesen az evés és ivás nagy ellenség, de az, hogy sima beszédnél 5 percet bírjon ki szépen az ajkaimon elég kevés ezért az árért...

Lehet egy nude színnel kényelmesen el lehet az ember, mert nem feltűnő, ha szökésnek indul se, de nagyon megbántam, hogy pénzt adtam ki érte...pedig 40%-os akcióban vettem és még így is megbántam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

chistani

2019. június 29.

Szerettem, mostanra már meguntam. Nekem valami nude árnyalat van meg, hétköznapokra, munkába jó. De azóta már kaptam egy EL ajándékba és az maga a szerelem:) ettől függetlenül jó kis rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

FarkasManka

2019. április 9.

A tökéletes piros . Imádom. Nem bordó nem narancssárga nem ciklámen hanem PIROS! Gyönyörű a színe, jól lehet vele bánni, egyenletesen kopik , nem szárít. Időnként frissíteni kell mert azért nem szupertartós, de ezt én megbocsájtom neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

donett0629

2018. május 29.

Nekem a 42 Coral voilé árnyalat van meg, és ez a kedvenc színű rúzsom. Jól pigmentált, könnyen felvihető, azonban nem olyan tartós. Ennek ellenére, a színe miatt imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Sokáig tart, később egységesen és szépen kopik, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Sokáig tart, később egységesen és szépen kopik, imádom!

Orsikaa

2018. április 20.

Egy rózsaszínes nude árnyalatot vettem meg belőle. Nekem valahogy annyira nem jött be... Többször próbáltam már, nagyon odafigyeltem mindig arra, hogy jó alaposan hidratáljam az ajkaimat felvitel előtt, de azt nem tudtam elérni, hogy a szín szép selymesen, darabosodás nélkül terüljön szét. A színe nagyon szép, rajtam nem valami tartós, de nude, szóval nem vészes. Kicsit szárít is. Eredeti áron nekem teljes pénzkidobás lenne, de nőnapi akcióban kb. 1300 Ft-ért rendben van. (Az átlag 1300 Ft-os rúzsoknál azért jobb, kevésbé szárít meg szebb is.)

Update: megszerettem :)
Nem tudom, miért. Talán a szín szépsége és természetessége miatt. Még mindig nem terül olyan egyenletesen, ahogy szeretném, és a tartóssága se különlegesen jó, de valahogy mégis nagyon gyakran nyúlok utána. +1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Update: megszerettem :)

toxicdoll

2018. április 13.

Nem tartós, könnyen elkenődik. A csomagolása szép, az illata jó, de összességében nem éri meg az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

reka0107

2018. március 25.

a színek nagyon jók, alkalmazásuk kiszárítja a bőrt, felreped a szájon a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

a színek nagyon jók, alkalmazásuk kiszárítja a bőrt, felreped a szájon a bőr.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.