Yves Rocher

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wircsa, Módosítva: 2015. február 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajformázók

Formázza meg göndör fürtjeit az Yves Roher göndörítő programja segítségével. Majomkenyérfa kivonatot tartalmazó balzsam, mely segít a göndör fürtök fixálásában. Nem ragad, könnyed, természetes érzést biztosít. Haja élettel telivé és rugalmasabbá válik.

Használati javaslat: Fújja nedves vagy száraz hajra miközben az ujjával oszlassa el. Ne öblítse ki. Ha az adagolófej elakad, tegye meleg víz alá. Szilikonmentes. Ápolja a hajat anélkül, hogy elnehezítené. Több mint 97%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

ftmea13

2016. június 22.

Alapjában jó terméknek tartom, mert ahányszor befújom vele a hajam, valaki mindig megkérdezi, hogy a göndör hajamat rendszeresen sütöm-e reggelente. Viszont csak frissen mosott hajnál tudom használni, mert ha már pár napos, nagyon ragadni kezd tőle a hajam, elnehezíti és elviselhetetlen. Még újra fogom venni, ha egyszer elfogy, de az még nem mostanában lesz, mert most csak akkor használom, ha készülök buliba, rendezvényre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 22.

Melpomene21

2016. február 24.

Dauerolt hajra használtam kb egyszer vagy kétszer. Úgy láttam hogy nagyon nem erősítette meg a hullámamimat mintsem inkább balzsamként viselkedett és teljesen elnehezítette lehúzta a tincseket. Na már most nekem egy olyan temékre lett volna szükségem ami inkább csigásít, előhívja a göndörséget, de ez inkább hajvédőként, egyfajta balzsamként funkcionál, amiből keveset teszel és már balzsamra nincs is szüksége. Viszont ha göndöríteni csigásítani szeretnéd a hajad, szerintem más temékek göndörítő hajhabjával vagy ilyen zselés állagú krémjével érdemes próbálkozni. Míg ez a termék csak egy víz állagú sampon, hajformázónak nem igazán mondanám. Kap 3 csillagot mert göndör haj védelmáre megfelel, de formázásra és tartás adására nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

gingerbloo

2016. február 23.

az összevetőo, a csomagolása rendben vannak, természetes, parabén mentes, ára is kiváló. Azon túl nem éreztem, hogy orbitális különbséget hozott volna a göndör tincseimben, nem nélkülözhetetlen. Emiatt, és mivel hogy állatokon kísérletezik ez a márka, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

wircsa

2015. december 2.

Nekem bevált, de nem mondanám csodaszernek. Hullámos a hajam, nem a kezelhetelten göndör kategória. A már majdnem száraz hajamra szoktam fújni, és hagyom megszáradni, vagy még gyorsan rászárítok. Segít tartást adni, és jobban hullámosítja a tincseket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Dudu195

2015. október 6.

Hátközépig érő göndör hajam van, nagyon nehezen kezelhető és szálkás. Még csak párszor használtam a hajpakolással együtt de nagyon jól bevált! Tárcsás hajszárítóval szárítom a hajam és előtte kicsit az ujjaimmal becsavargatom. Nagyon jól összetartja ezeket a tincseket és meg is marad a göndörség benne még akkor is ha összefogom. Az illata is nagyon finom, szóval abszolút megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 6.

umpalumpa

2014. december 27.

Egy ideje már próbálkozom vele. Alapállás: sűrű, kissé sprőd és hullámos a hajam. De nem egyenletesen, olyan összevissza sörény. Gondoltam ez majd összekapja és textúrálja a hajzatom.
Nos, inkább, mint egy nagyon, nagyon gyenge hajlakk. Jóformán semmit nem tesz a frizurámmal. Próbáltam vizesen és szárazon is. Ha vassal göndöríteném sztem nem adna elég védelmet. Samponon kívül nekem kell valami szilikon-szerűség, h valahogy formázható, vagy vállalható legyen a fejem. Ebben olyan nincs. Felesleges volt megvennem...
Friss: Csak hogy tovább szidjam: Hajcsavaróval is próbáltam. Egy merő boglya lett utána a hajam, pedig csavaróval mindig meg tudtam regulázni. :(
Kizárólag kevés hajúnak ajánlom, aki nem bánja a kissé kócos hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

Kizárólag kevés hajúnak ajánlom, aki nem bánja a kissé kócos hatást.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak