Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. június 21.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

A városi hatások elleni hajleöblítő ecet segít megóvni a hajat és visszaadja annak természetesen szép ragyogását. Csucsókát tartalmaz, melynek segítségével kíméletesen tisztítja a fejbőrt és segít elkerülni a szennyeződések okozta káros hatásokat. Ajánlott rögtön samponozás után használni.

natasa

2019. május 23.

A használata után sajnos semmi tartása nem lesz a hajamnak. Olyan, mintha még vékonyabb szálú lenne, csúszik-mászik, ami zavar. Ráadásul azt tapasztaltam, hogy hamarabb is zsírosodik. Próbáltam többféle samponnal, sőt még szappansamponnal is, de nem jobb az eredmény.
Az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

Az illata jó.

Aniko19870805

2019. április 15.

Ajándékba kaptam, úgy próbáltam ki. Nagyon tetszett az illata, a kissé hűsítő hatása. Kellemes érzés volt, az illata tartós, kiöblítés után is érezhető. Nem tudom, hogy van e hozzá köze,de kicsit kitolódott a hajmosásom (pontosan 1 nappal). Hol ezt, hol a málnásat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Timi2424

2018. november 7.

Hm, már majdnem egy flakonnal elhasználtam, kellemes az illata, picit talán fényesebb is a hajam tőle, de nélküle vagy vele, a megfelelő balzsammal és samponnal is tud épp olyan puha és fényes lenni a hajam. Nem veszem újra. Ja, és ugyanúgy zsírosodik a hajam és 2 naponta hajat kell mossak így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

narancsdzsem

2018. szeptember 9.

Először hasznàlok hajöblítő ecetet, de innentől màr része marad a hajmosàsi flakoncsapatnak. A hajbalzsamom utàn jön,nem helyette. Megéri az àràt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Bandita13

2018. július 27.

A málnás változatát szerettem volna megvenni, de végül addig pakolgattam a virtuális kosaramba, amíg a rendelésem elérte azt az összeghatárt, amikor ajándék jar. Így kaptam meg ezt a terméket. :)
Az illata isteni, üdítően friss, gyümölcsös. Egy napig érezni a hajamon.
A hatása is nagyon szuper! Selymes es összeszedettebb (nem allnak mindenféle a hajszálak) lett a hajam a hasznalata utan. Még teszteles alatt van, de par hasznalat utan azt is elmondhatom, hogy a hajam nem zsírosodik olyan hamar. Egy nappal minimum tovább bírja mosás nélkül, mint eddig.
Nálam újravevős es alapdraba! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Az illata isteni, üdítően friss, gyümölcsös. Egy napig érezni a hajamon.
Nálam újravevős es alapdraba! <3

Hidratálók: Lactic Acid, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).