Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moncsi29, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

48 órára egyenes hajat garantál.

Demonshadow

2016. szeptember 7.

Hagyjuk, hogy hajsimító hatású, jó? Az illatát szeretem, valamint a hatását is. Olyan puha lesz tőle a hajam, hogy egész nap csak taperolni akarom, pedig amúgy mindig száraz és sprőd az összes tincsem, de ez tud valamit. Az illatát ennek is szeretem, és annak ellenére, hogy nem kell kimosni, nem ragad és zsírosodik tőle a hajam. Elgondolkodok rajta, hogy majd újraveszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Dorika007

2016. augusztus 21.

A hajam csak ugy issza! Reszemrol ujravevôs de persze nem egyenesit semmit- igaz, nem is azert vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

albertinablogg

2016. június 6.

Szerintem nem sok mindent használ, a száraz hajvégeimet egyáltalán nem puhította, nem simított, az illata kellemes volt, de az is hamar elillan. Nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

liviaraganyi

2015. március 11.

Inkább a táplálás miatt használom, mint a hajsimítás miatt, de kellemes és nem zsírosító termék, és szilikonmentes. A pumpa már a fele használat után nem működött úgyhogy a felvitele kicsit macerás de talán ez csak valami véletlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

judit.petes

2014. december 15.

Nekem csak akkor hulllámosodik a hajam, ha pára éri, de akkor eléggé össze szokott ugrani. Ez a termék se tesz vele csodát, 48 órás hatása pláne nincs, de kellemes az illata, nem zsírosít, valamennyit hidratál, és párás időben egy napot tényleg kibír hullámosodás nélkül a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Zsenike

2014. december 15.

hát. nem egyenesít, nem simít, nem hidratál. kellemes, friss szénához hasonló illata van, ami szárítás után eltűnik. egyszóval számomra teljesen feleslegespénz kidobás volt, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

monika.t

2014. május 25.

Megvettem a teljes termékcsaládot (sampon, balzsam, szérum) kellemes zöld illatú termékek. Nem szárítanak, nem zsírosítanak, szóval semmi különös. De az egyenesítő funkciójukat - amiért egyébként megvettem - számomra nem látják el. Ezért inkább megválnék tőle áron alul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 25.

moncsi29

2013. december 1.

Őt nem tudom szeretem-e.
Valószínüleg én nem csinálok valamit jól,de ragad tőle a hajam.Viszont nem tűnik tőle lelapultnak,és zsírosnak.
Lehet hogy túl sokat kenek.

Update:bennem volt a hiba,túl sokat kentem.
Normál mennyiségben nem zsírosít,az egész termékcsaládot használva tényleg egyenesebb,könnyebben kezelhetőbb a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 1.

Őt nem tudom szeretem-e.
Lehet hogy túl sokat kenek.

Update:bennem volt a hiba,túl sokat kentem.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.