Yves Rocher

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Liara0826, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Megújult változat!

Az omega 6 és 9 zsírsavakban is gazdag Jojobaolajjal gazdagított erősítő szérum védi a hőhatásnak kitett hajat, valamint erősíti a hajszálakat a hajtöredezettség mérséklése érdekében. A 230 °C-ig terjedő hővédő hatás * elengedhetetlen az olyan hőtermelő eszközök által okozott károk elkerüléséhez, mint a hajszárító, hajvasaló, stb.

Csopivezi

2020. június 20.

Az illata isteni, első próbálkozásra beleszerettem! De.. akárhogyan próbálom, szárazon, nedvesen.. nem sokat kenek fel egyszerre, mégis rettentően elnehezíti a hajam, semmi tartása nem lesz tőle :/ végső kétségbeesésemben próbáltam használni úgy is, hogy rajta hagyom pár percig és lemosom, mint egy pakolást.. nos, az sem jött be. Igazából a hővédő tulajdonsága fogott meg, mivel minden héten szárítom+vasalom a hajam, de még a két mosás közötti idő is feleannyira csökkent miatta. Újra megpróbálok nekifutni, hátha lesz vele némi sikerem.. :) jelenleg viszont csak azt tudom mondani, hogy ennyi pénzért valami spéci hővédőt vehettem volna... A két csillagot is csak az illata miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Chica07

2020. június 7.

Imádom! 😍 Isteni illata van, nem lesz ragacsos a hajam, vizesen és szárazon is használható, nem kell belőle sok, a lényeg pedig, hogy iszonyat puha, selymes lesz tőle a hajam! 😍🤩 Bár a töredezés elleni hatására kíváncsi vagyok nagyon - ugyanis nem régóta használom és sajnos a múltbeli rengeteg festéstől, plusz az alkalmankénti vasalástól durván töredezik a hajam 😔😪 De 1-2 hónap után frissítem a véleményt, hogy milyen lett a hajam állapota 😉😊🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

BonnyBunny

2020. május 25.

A régi verzióját nagyon szerettem, azt lehetett törölköző száraz és száraz hajon és használni, használtam is mindkét módon minden hajmosáskor, és jól kifésülhető, ápolt volt a hajam, elnehezítés nélkül. Sajnos ez az új verziója összetapasztja, ragacsossá teszi és nagyon elnehezíti a vékonyszálú hajam, hiába használok kis mennyiséget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

darbarad

2020. május 21.

Hajmosás után mindig ehhez nyúlok, a kb. törölköző száraz hajamat kifésülöm, majd belemasszírozom a végekbe ezt a kis szérumot. Finom az illata, kellemes az állaga, a hajam szinte rögtön elnyeli. Akár hajszárítóval szárítom utána, akár hagyom, hogy magától száradjon meg, a végeredmény ugyanaz, nagyon selymes, szép esésű, puha és fényes hajzuhatag. Nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Agnes91P

2020. április 4.

Hajszárítás előtt mindig használom, szép fényes és élettel teli haj lesz az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Gyalogkakukk

2020. január 30.

Ez egy amolyan arany középút lehet az eddigi tapasztalatom alapján. Összetevőit tekintve nem kimondottan mentes mindenféle rosszaságtól, de legalább végre egy hajápoló kence, amiben nincs szilikon. Valóban nagyon kellemes illata van, amit személy szerint nem bánnék, ha picit kevésbé lenne ilyen erőteljes. Használat szempontjából nálam akkor működik jobban, amikor beszárítom és/vagy ki is egyenesítem a sérót. Na akkor tényleg puha és fényes eredményt kapok, amit sok más (akár drágább) terméknél nem tapasztaltam. Amikor viszont csak annyira főnözöm a hajamat, hogy ne legyen totál száraz, de ne is csöpögjön belőle a víz, már nem ennyire tuti a helyzet. Még mosás után, törülköző-száraz hajra kenve (szigorúan az aljára 2-3 pumpálásnyit) kissé ragacsos érzetet nyújt. Ez többnyire szárítás után eltűnik (de függ attól, hogyan is járok el a fent említett módszerek közül). Összességében eddig meg vagyok vele elégedve és ajánlom ezt a szérumot, de nyilván hosszútávon derül majd ki, mit művel a ténylegesen a tincsek végével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 30.

aalleexxaa

2019. december 18.

Jó pár hajápolót próbáltam.. Ennél jóval drágábbakat is. Azonban eddig(3-4* használtam) ezzel vagyok a legelégedettebb!

Váll alá érő ,szőkített hajam van.. Az utóbbi időben már éreztem, hogy a szőkítés nem feltétlen tett jót a hajam állagának, száraz, seprűs lett. Hajmosás előtt használom az yves rocher hajmosás előtti olaját (általában éjszakára rajta hagyom), majd hajmosás után a nedves hajam aljára szoktam 2 pumpálásnyit tenni ebből. Egyáltalán nem nehezíti el a hajam, nagyon szép, friss lesz a vége. Az illata is remek. Fodrásznál is voltam, ahol a fodrász is meglepetten mondta, hogy a szőkítések ellenére nagyon jó állapotban van a hajam.. :) Én maximálisan elégedett vagyok, ár-érték arányban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

Mantra

2019. december 10.

Minden hajmosás után használom. Igaz nyomok mellé még egy kis hajolajat is, de a kettő együtt verhetetlen kombót alkot. Az amúgy kissé szálkás hajvégeim olyan szépek, mintha frissen lenne vágatva. Nem nehezíti el a hajat, illata is kellemes. Szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

Lilium

2019. november 19.

Az elődjét használtam, azzal is megvoltam elégedve, de ez sokkal jobb! Kevésbé folyós, szérumhoz képest sűrű. Hővédő is van benne, de a hajszárításon kívül semmi gonosz dolgot nem művelek a hajammal. Hajmosás után használom, derékig érő hajra sem kell sok, az előző is több, mint fél évig bírta. Az illatuk ugyan olyan, az állag viszont más és a hatás is. Ettől puhább, fényesebb a hajam. Eddig ritkán tapasztaltam, hogy egy új termék jobb mint az elődje, de ez most maximálisan igaz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

Liara0826

2019. szeptember 24.

Kb 1 hónapja használom, heti kétszer. Gondoltam ideje írnom róla, hátha valaki gondolkodik a terméken. Hamarabb is akartam írni, már az első 1-2 használat után gyönyörködtem a látványban, de nem akartam elkiabálni, hosszabb távon is kíváncsi voltam a végeredményre. Mikor ezt kezdtem el használni akkor kezdtem egy új hajpakolást is ami szintén nagyon bevált (Alverde hajvaj), de enélkül ki sem tudnám fésülni a hajam. Vékony szálú hajamra szilikon mentes termékeket használok, kócol is picit, de ezzel mindent helyre lehet hozni. Puha lesz tőle a hajam, jó a tapintása, fényes és regenerálja a hajvégeket. Valószínű a hővédő hatása is érvényesül, nem törik a hajvégem pedig időben már esedékes lenne egy fodrász. Én ajánlom, nagyon meg vagyok elégedve vele, nekem elég 3-4 pumpálásnyi a közép hosszú hajamra és nem is ragasztja össze. Mellé Yves sampont használok, nekem nagyon beváltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Hidratálók: Fructooligosaccharides
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.