Yves Rocher

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Liara0826, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Megújult változat!

Az omega 6 és 9 zsírsavakban is gazdag Jojobaolajjal gazdagított erősítő szérum védi a hőhatásnak kitett hajat, valamint erősíti a hajszálakat a hajtöredezettség mérséklése érdekében. A 230 °C-ig terjedő hővédő hatás * elengedhetetlen az olyan hőtermelő eszközök által okozott károk elkerüléséhez, mint a hajszárító, hajvasaló, stb.

Benedetta88

2021. augusztus 17.

Kedvencem lett, már a 3. darabot használom. Kellemes illatú, könnyed állagú. Hajmosás után szoktam nedves hajvégekre és hosszra felvinni, majd hagyom kicsit beszívódni. Már a kifésülést is megkönnyíti, ezáltal is kevésbe károsodnak a hajszálaim. Külön öröm, hogy hővédő is van benne, hajszárítás után pedig selymes, puha és fényes a hajam. Hatékonyságát onnan vettem észre, hogy mikor mentem a szokásos hajvég frissítésre, épphogy 1cm-t kellett belőle vágni. Örök darab lesz a hajápolási termékeim között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Aradi96

2021. július 3.

Ajándékba kaptam, mert az előző tulajdonosának összeragasztotta a haját :D így először félve próbáltam ki, de nekem nagyon szereti a hajam. Isteni illata van és segíti a kifésülést, az is szuper hogy hővédős, de azért nem mondanám csodaszernek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Yavanna

2021. május 22.

Nagyon szeretem! Mielőtt felfedeztem volna, minden hajszárítás után nagyon száraz, szálkás, fénytelen volt a hajam, de mióta szárítás előtt teszek ebből rá, sokkal szebb! Hajmosások között is kényelmesen használható a száraz hajon.
Csak azért vettem, hogy ne töredezzen olyan nagymértékben a hajam, arra nem számítottam, hogy rögtön ennyit fog javítani az állagán. :)
Töredezés szempontjából nem egy csodaszer, de észrevehetően lassítja a folyamatot. (És ez a hatás igazából elég is, csodaszer úgysem létezik)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Lylien

2021. március 18.

Imádom! Göndör, töredezésre hajlamos a hajam, ráadásul vasalom is rendszeresen.
Ez a kis csodaszer sokat javított az állapotán.
Ha nem vasalom, akkor a göndör fürtök szépen állnak, kevésbé kócolódnak.
Vasaláskor pedig simább, fényesebb a hajam, és nem lesz másnapra sem “szöszös”, mintha kis páravédelem is lenne benne, jobban bírja a párásabb időjárást is.
És az illata!!! Férfi dicséretben is részesült, úgyhogy abszolút favorit. :)

Best practice (én így ajánlom):
Hajmosás előtt az Yves Rocher hajregeneráló olaját használom, 10 percig hagyom hatni.
Sampon, majd Yves Rocher Reparation balzsam. Ezután még nedves hajra kenem a szérumot és hagyom egy kicsit levegőn száradni.
Eredmény: fényes, jó illatú, ápolt haj és hajvégek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Imádom! Göndör, töredezésre hajlamos a hajam, ráadásul vasalom is rendszeresen.
Ez a kis csodaszer sokat javított az állapotán.
Ha nem vasalom, akkor a göndör fürtök szépen állnak, kevésbé kócolódnak.
És az illata!!! Férfi dicséretben is részesült, úgyhogy abszolút favorit. :)

Best practice (én így ajánlom):
Eredmény: fényes, jó illatú, ápolt haj és hajvégek

Szonetta

2021. március 16.

Egy kolléganőm nekem adta, mert nem volt rá szüksége. Akkor még üvegcsében volt a termék. Kipróbáltam, és azóta már 4-5 flakon biztos elment belőle. Nagyon "válogatós" hajam van, eddig a legtöbb ápolókrém, amit rákentem, kifektette, de ezt tartósan imádja. Nedves hajon szoktam elolszlatni, szuper illata van, és mindig beválik: száradás után puha, jól féülhető hajam lesz, ami nem ragad (ki kell tapasztalni az adagolását). Száraz hajon is működik, ha az időjárás vagy a levegő kikezdi, ezzel össze lehet gerblyézni és szép fényt kap tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

merike3

2021. január 26.

Nagyon jó ez a cucc. A boltban csak nézelődtem, hogy kellene valami a hajamra, és őt vettem meg, korábban nem olvastam róla véleményeket, nem is figyeltem fel rá korábban. Nagyon jó döntés volt hogy megvettem, szuper termék, ami fontos hogy nem nehezíti el a hajat, nem zsírosít. Nagyon kellemes az illata és az állaga is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Krisztikeee14

2020. december 15.

Egy csoda. Imádom az illatát, és a hatását is. Lassan egy éve használom, de már az első hónap után is szembetűnő-és tapintható- volt a változás. A hajam sokkal puhább, nem töredezik és ami a legfontosabb növésnek indult. Mindenki megjegyzi, hogy "hogy megnőtt a hajad". Évek óta semmit nem nőtt a hajam, vagy ha nőtt is letört. Hiába vágattam, hiába kentem rá bármit(pedig nem szárítottam, és nem is vasaltam szinte semmit nem csináltam vele és mégsem nőtt) valamiért nem akart szebb és hosszabb lenni. Ez megváltozott mióta használom, bár közrejátszhat a sampon váltás is. Nekem ez bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Liara0826

2020. augusztus 10.

Kb 1 hónapja használom, heti kétszer. Gondoltam ideje írnom róla, hátha valaki gondolkodik a terméken. Hamarabb is akartam írni, már az első 1-2 használat után gyönyörködtem a látványban, de nem akartam elkiabálni, hosszabb távon is kíváncsi voltam a végeredményre. Mikor ezt kezdtem el használni akkor kezdtem egy új hajpakolást is ami szintén nagyon bevált (Alverde hajvaj), de enélkül ki sem tudnám fésülni a hajam. Vékony szálú hajamra szilikon mentes termékeket használok, kócol is picit, de ezzel mindent helyre lehet hozni. Puha lesz tőle a hajam, jó a tapintása, fényes és regenerálja a hajvégeket. Valószínű a hővédő hatása is érvényesül, nem törik a hajvégem pedig időben már esedékes lenne egy fodrász.

Update
Már egy éve használom és még mindig egyharmadáig van. Nagyon sokáig elég, ahhoz képest pedig az ára sem rossz. Azóta kíváncsiságból nézegettem, hogy van e jobb szilikon mentes hővédő hajvégápoló de nem találtam, vagy ha volt is ilyen jó biztos nem. Én csak 1-1,5 pumpálásnyit használok, az is bőven elég, így nem is csoda hogy alig fogy. Nyaraláskor elfelejtettem magammal vinni és nagyon nehéz volt kifésülni a hajam, rájöttem nekem milyen fontos a hajápolási rutinomban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Update

Csopivezi

2020. június 20.

Az illata isteni, első próbálkozásra beleszerettem! De.. akárhogyan próbálom, szárazon, nedvesen.. nem sokat kenek fel egyszerre, mégis rettentően elnehezíti a hajam, semmi tartása nem lesz tőle :/ végső kétségbeesésemben próbáltam használni úgy is, hogy rajta hagyom pár percig és lemosom, mint egy pakolást.. nos, az sem jött be. Igazából a hővédő tulajdonsága fogott meg, mivel minden héten szárítom+vasalom a hajam, de még a két mosás közötti idő is feleannyira csökkent miatta. Újra megpróbálok nekifutni, hátha lesz vele némi sikerem.. :) jelenleg viszont csak azt tudom mondani, hogy ennyi pénzért valami spéci hővédőt vehettem volna... A két csillagot is csak az illata miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Chica07

2020. június 7.

Imádom! 😍 Isteni illata van, nem lesz ragacsos a hajam, vizesen és szárazon is használható, nem kell belőle sok, a lényeg pedig, hogy iszonyat puha, selymes lesz tőle a hajam! 😍🤩 Bár a töredezés elleni hatására kíváncsi vagyok nagyon - ugyanis nem régóta használom és sajnos a múltbeli rengeteg festéstől, plusz az alkalmankénti vasalástól durván töredezik a hajam 😔😪 De 1-2 hónap után frissítem a véleményt, hogy milyen lett a hajam állapota 😉😊🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Hidratálók: Fructooligosaccharides
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.