Yves Rocher

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Liyliyth33, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Nagyon száraz és töredezett hajra. A könnyed és folyékony összetételű szérum erősebbé és ellenállóbbá teszi haját. Jojoba olajban gazdag textúrája táplálja és védi haját, amely így visszanyeri bársonyos tapintását. Folyékony és könnyed összetétele nem hagy zsíros, ragadós érzetet.

100%-ban természetes módon kinyert Jojoba olajjal. Újrahasznosított műanyag, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt termék.

Gyorsika91

2019. október 13.

Én nagyon szeretem. A már száraz hajvegeimre használtam, csodát tett velük. Persze azért nem elkerülhető, hogy a fodrász majd levagja a töredezett részeket, de addig nagyon szépen kihuztam vele a maradék időt. Megelozesképpen nem tudom, mennyire működik, úgy talán nem volt olyan látványos... Finom illata van!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Nuvola

2019. június 10.

Vélemények hatására nagy elánnal vetettem rá magam. Nekem maga a textúra sem tetszik: ha keveset viszek fel, mint halottnak a csók, ha sokat, akkor meg csapokban áll a hajam. De amit végképp nem tudok tolerálni, az a makacs, tömény illata. Fejfájdító, és még másnapra sem bírt akklimatizálódni az orrom.

Szóval: mindenképp szagoljátok meg vásárlás előtt -- van belőle teszter a boltban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 10.

Kimi

2019. június 10.

Nekem egyáltalán nem vált be. Bármilyen sampon/balzsam mellé használom mindig száraz tőle a hajvégem. Véglegesen nem írom le, de nem sok esélyt látok arra, hogy megváltozik a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Lilium

2019. május 2.

Én is megszerettem, egy remek hajvég ápoló. Rég használtam már ehhez hasonló terméket a szilikonmentes mániám miatt, kicsit nehezemre esett olyan terméket találni ami nem tartalmaz. Most a márka samponját és balzsamát használom és azokkal megvagyok elégedve, így gondoltam ez sem fog csalódást okozni. Nem is okozott! Hajmosás után a még nedves hajamra és a már megszárítottra is felviszek egy keveset. Tényleg nem sokat, összesen 2 pumpálásnyit, így még az én derékig érő hajamra is nagyon sokáig elég lesz. Érezhetően puhább tőle a hajam és sokkal fényesebb is. Az illata kellemes, de nem az a cukorfelhő amit egyes hajápolóktól érezni lehet. Nekem nagyon fontos, hogy egy hajra való terméknek szép összetevő listája legyen, mióta erre figyelek a hajam elképesztő módon nő (körülbelül 2 év alatt váll alá érőről derékig érőre nőtt, és közben még 20 centi is lett vágva belőle).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

fruzskai

2019. április 1.

Karácsonyi ajándékként kaptam és mi tagadás rettentően szkeptikusan álltam hozzá... Mégegy hajvégápoló, aminek semmi haszna nem lesz csak elzsírosítja a hajamat, szuper. Telt múlt az idő, maximum hetente egyszer ha használtam, aztán rávettem magam és 3-4 napig minden nap bekentem a hajvégeimet. ÉS TE JÓ ÉG azóta nem tudok nélküle élni. A hajam vége PUHA. Hihetetlen érzés. A tördezésnek jeleit sem látom. Az illata pedig csak hab a tortán. Nagyon lasan fogy, még mindennapi használat mellett is, mivel csak a hajvégekre 2 nyomás is elég belőle. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Ann86

2019. január 4.

Nekem nagyon bevált. Hosszú, derékig érő hajam végeit eleinte minden este bekentem vele majd párszor egy héten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Aylawitch

2018. november 16.

Az illata nagyon kellemes, de egyébként nem vettem észre, hogy különösebben javított volna a hajam minőségén, vagy kevésbé töredezne. Ha nem használok még pluszban más balzsamot, akkor eléggé durva tapintású a hajam. Csak önmagában ez nem igazán hatásos. Elhasználom, de újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

Metal

2018. április 19.

A hajtöredezés elleni csomagjukban ez is benne volt így egyszerre használtam a samponnal és a hajolajjal de így sem vettem észre változást a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Yavanna

2018. április 11.

Az előző véleményezőhöz hasonlóan én is a hajmosások között szerettem volna valamivel ápolni a hajamat, és erre esett a választásom. Nem olyan látványos a hatása, de én azért puhábbnak, egészségesebbnek érzem a hajamat, és talán lassabban is töredezik. (Azt hiszem még mindig szükséges azt tisztázni, hogy a töredezett hajra csak az olló jelent megoldást, ez a termék is csak a megelőzésre jó.)
Hetente 1-2szer használom, így úgy tűnik, elég sokáig elég lesz a félhosszú hajamra. Nem is kell sok belőle, könnyen eloszlik. Az első alkalommal sikerült is túlzásba esni, túl sokat nyomtam ki, így szinte az egész hosszára jutott a hajamra, és kb egy fél nap múlva már jól bezsírosodott :/
Az illatát én nagyon szeretem, bár eleinte furcsa volt ez az újabb illat magamon. Ráadásul annak ellenére, hogy Budapesten élek, még 2-3 nap után is érezni lehet (de szerencsére egyáltalán nem tolakodóan, csak éppen annyira, hogy kellemes legyen beleszagolni).
Egyébként én inkább esti használatra ajánlanám, mivel a felvitel után még egy jó darabig összetapadnak a hajszálak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

tinyblackpaw

2017. november 13.

Kerestem egy olyan hajápoló terméket amit hajmosások közötti időben tudok bevetni, hogy ez idő alatt is tudjam némileg hidratálni a hajamat anélkül, hogy elnehezítené vagy zsírosítaná, majd rábukkantam erre a szérumra. Alapvetően borzasztóan töredeznek, sprődek a hajvégeim és a hajszálak minősége is meglehetősen gyenge de ezzel a termékkel némileg tudtam javítani az összképen. A töredezésen esetemben szinte semmi sem tud segíteni, ahogy ez a termék sem, de kellemesen puhává és fényessé teszi a hajat, mindemellett fantasztikus illata van. Hosszú haj esetében gyorsan fogy, így egy picit drága, de ennek ellenére is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.