Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: artemys, Módosítva: 2015. december 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Használja minden nap a Hamamélisben gazdag testápolót, hogy bőre egész nap hidratált és lágy tapintású legyen.

mandala77

2015. december 6.

Gyorsan beszívódik, megfelelően hidratál, selymes lesz tőle a bőröm, és nem hagy ragacsos érzetet. Nagyon kellemes, természetes illata van. Kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

francais

2013. november 17.

Nem szívta be a bőröm, ragacsos érzet maradt utána, az érzékenyebb részeknél pedig kipirosodtam...Hidratáló hatása nem volt. Rossz összetevők!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

picinetti

2013. május 1.

Ezúttal sem csalódtam az Yves testápolójában. Csupa zöld összetevők,az illata is tetszik. Gyorsan beszárad, hidratál, a nagy kiszerelés nagyon is megéri. Tuti,hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

sissynyussz

2013. március 7.

Nálam abszolút favorit, eddigi legjobb testápolóm. Gyorsan szívódik, tökéletesen hidratál, és az összetevői is szépek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 7.

olin

2013. február 23.

Könnyen beszívódik, és nagyon intenzíven hidratál, főleg a lábaimon érzem hogy pihe-puhává varázsolja őket hosszú távon. Az illatát is imádom, mint a legtöbb Yves Rocher terméknek, ez is kellemes, visszafogott gyógynövényillatot áraszt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

rayeri

2012. július 8.

A Vichy Essentielles testápolójáról váltottam erre, valami olyat keresve, ami hasonlóan bőrbarát, de jobban hidratál. Teljesen meg vagyok elégedve vele, sokkal intenzívebb és hosszabban tartó a hidratáló hatása mint a Vichynek és az összetevői is szép zöldek :) Az illata olyan friss-fanyar, nekem a tisztaság jut róla eszembe. Már a második nagy tubust szereztem be belőle, egyelőre maradok mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.

babyface

2012. március 31.

szerintem szuper kis testápoló a hétköznapokra! könnyen beszívódik, selmyes érzetet hagyva maga után. az összetevőivel szerintem nincs baj! az illata picit szokatlan, frissítő. nem hiszem hogy újra fogom venni, de kitudja... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

napsugar14

2012. március 31.

Ajándékba kaptam ezt a testápolót. Nagyon finom az illata, jól hidratálja a bőrömet, bár egy kicsit zsíros érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

puszedli85

2012. március 5.

Sok fórumon olvastam már erről a testápolóról, úgyhogy kipróbáltam. Gyorsan beszívódik, finom az illata, de nagyobb hatást vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

Enech

2012. január 28.

eddig ez volt a legjobban teljesítő tusfürdő amit vettem:) Igaz még nem tökély számomra (most épp nagy tusfürdő keresgélésben vagyok még, mert iszonyatosan szárítják a bőröm) tehát a célhoz közel vagyok, ha ennél nem találok jobbat árban, akkor maradok nála. Én a normál bőrös változatát vettem, tehát a sima hamamélisest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.