Yves Rocher

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

"Szeretné intenzíven hidratálni bőrét? Ha igen, akkor a Hidratáló testpermetet Aloe verával Önnek találták ki! A bőr egyetlen mozdulattal puhává, hidratálttá és élettel telivé válik. Könnyed, vizes és friss textúrája visszaadja a bőr bársonyos tapintását és rugalmasságát."

Szinezék-, ásványi anyag-, és parabénmentes termék.

Nicolett022

2018. május 9.

Normál bőröm van, így nyárra nekem elég ennyi hidratálás. Az állaga tetszik, gyorsan beszívódik, de egy ideig még ragad utána, így sajnos csak esténként tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

Mano1234

2018. május 1.

A melegebb idő miatt kerestem valami könnyen használható testápolót mert utálom magam kenegetni. Sajnos a véleményeket nem olvastam el előtte. Az állaga jó lenne, könnyű eloszlatni, viszonylag gyorsan beszívódik, de a hidratáló hatásával nem vagyok elégedett. A száraz bőrömre nem elég hatékony sajnos, kb. fél napig érzem a hatását. Azért elhasználom, aztán keresek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

eztak

2017. augusztus 26.

Nem sok újat tudok hozzáfűzni... a nagy melegben frissítőnek jó ötlet, viszont utazáshoz meg pont nem, mert nagyon ragad. A ragadós érzés mondjuk egy idő után teljesen elmúlik. Viszont ha sérült vagy érzékeny a bőr akkor még nagyon csíp is, gondolom az alkohol és a parfüm miatt de ezek fertőtleníthetnek is. Száraz bőrre mégse ajánlanám. Tetszik a növényi illata és selymes tőle a bőröm. A teljes árat viszont nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Kremcica

2017. június 1.

Picit ragad felvitel után, de 5 perc alatt beszívódik. Finom puha lesz tőle a bőröm, nyárra tökéletes a hidratálása. Meleg időben mikor nincs kedvem nehéz testápolót használni ehhez nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Szoniboni

2016. november 22.

Igazán haszontalan termék. Nem érzem hidratáló hatását, viszont ragadok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Igazán haszontalan termék. Nem érzem hidratáló hatását, viszont ragadok tőle.

eniko04

2016. augusztus 3.

Olyan édes kis semmiség... Március óta a harmada fogyott el, de nem azért mert olyan lassan fogy, hanem mert ritkán jutott eszembe használni. Most épp bevittem a fürdőbe, hogy tusolás után a még nedves bőrömre elfújkálom. Egyébként így jól hidratál és megspórolom a testápolózást. Igazából jó hogy van, de nem hiányozna ha nem lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

eveartstar

2016. május 16.

Eleinte semmi nem tetszett ebben a termékben, mivel az Alveola aloe sprayt használom már jó ideje.
Arcra ugyan nem jó az alkohol miatt, mint a másik, viszont testre nekem szuper, főleg ha nincs kedvem testápolózni. Még a fűszagát is megszoktam... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 16.

Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.