Yves Rocher

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. július 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyedén hidratálja a bőrt.

A hidratáló testpermet azonnali intenzív frissesség érzést biztosít és bőre puha, hidratált lesz. Normál és száraz bőrre.

Növényi eredetű összetevők: aloe vera zselé, bio kamillavíz. Parabénmentes. Ásványolaj mentes. Állati eredetű összetevőket nem tartalmaz.

BlairM

2018. február 16.

Számomra csodaszer a nyári napozós, strandolós időszakban. Hajlamos vagyok a napon felejteni magam és bár magas faktorszámú naptejjel védem a bőröm, ennek ellenére mégis sikerül leégnem. Az aloe vera spray ilyenkor rendkívül hatásos tud lenni. Nyugtatja a bőrt, gyorsan, könnyedén használható és percek alatt beszívódik. Sajnos tényleg nem olcsó dolog, de törzsvásárlóként remek kedvezményekben részesülhetsz (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

eviviktoria

2017. április 9.

Olyan semmilyen illata van, mintha vízzel fújogatnám magam. 1x használtam így hosszabb távú hidratáltságát nem tudom véleményezni, nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Vika

2016. június 2.

Ez aztán tényleg praktikus! :) Kinek van ideje, no meg kedve reggel zuhanyozás után a nagy rohanás közepette testápolózni? Ez a termék pont erre van kitalálva. Szupergyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, semmi cukorkaillat, szépen hidratál, és nem okozott allergiás reakciót sem. Ár arányban is megfelel. Kár hogy ilyen pici kiszerelés, lehetne nagyobb is. De akkor is nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

samelike

2015. augusztus 14.

Imádom!!! Nagyon jól hidratál, pillanatok alatt felszívódik, kellemes illat és sokáig elég. Egész nyáron ezt fújkáltam magamra és még félig biztos van a flakon. Tapasztaltam, hogy a hatása érezhető egész nap mellé persze a finom illat is társul. Szuper nyári termék! Az árát én is borsosnak érzem, kedvezménnyel picit azért barátibb. Újravenni már csak a következő nyáron fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

galagonyanya

2014. július 14.

Napozás után használtam, kellemesen nyugtatta a bőröm. Kellemes, enyhe illata van. Egyetlen hátránya van, az, ami az Y.R. termékek 90%-ának: kis mennyiség szemtelenül drágán. És ezen az sem sokat segít, hogy legtöbbször valóban jó minőségű termékekről van szó. Ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.