Yves Rocher

Ár:   1000 Ft és 1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: ildiii13, Módosítva: 2018. augusztus 17.

Ár:   1000 Ft és 1290 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2017-es limitált karácsonyi kiadás

Tusfürdő édes vanília illattal, cédrus és bergamott kivonattal dúsítva.

Pampilla

2018. május 20.

Én is ajándékba kaptam. Nem túl intenzív az illata,de egynek jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 20.

Én is ajándékba kaptam. Nem túl intenzív az illata,de egynek jó.

pinupnicky

2018. május 1.

Ajándékba kaptam, de az illata nem hasonlít vaníliához szerintem. Állagra nem rossz, illata viszonylag gyorsan elillan. Én nem vettem volna meg, de mostmár elhasználom ami van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

pqampuska55

2018. március 16.

Ajándékba kaptam és az illata annak ellenére, hogy nem jön be a vanília tetszett. Viszont csak az illata tetszett. Az állaga túlságosan géles, így célszerűbb lenne pumpás adagolóval csomagolni, hogy ne ötször annyi jöjjön ki belőle, mint amennyit szeretnék. És sajnos mindennapos használat mellett nekem is viszketést okozott - a karácsonyi kiadás másik (piros) tagjával együtt. Kár értük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Pocok96

2018. február 25.

Elfogyott :( Szerettem az illatát, az állagát, a csomagolását...egyszerűen mindent. Majd még körülnézek, hátha van még valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

glitter20

2018. február 18.

szerintem ennek a terméknek nagyon erős az illata és nem is feltétlenül a vanília jut róla először eszembe. szárítja a bőrömet és viszketést okoz. csalódást okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

szanii

2018. február 2.

Karácsonyra leptem meg magamat vele. Még mindig van benne egy kevés (400ml) de már lassan elfogy. Nekem tetszik az illata, a habzása számomra egy kicsit kevés,de nem sajnálom. Jó érzés vele fürdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Odri

2018. január 30.

Én ezt a terméket valami borzalmasan büdösnek érzem sajnos. Azt hittem konkrétan, hogy az enyém megromlott, ezért amikor hazamentem megszagoltam azt is, amit anyukám kapott, de ugyanaz az állott, romlott SZAG volt, amit éreztem a sajátomén is. Nem tudom mi lehet benne, ami ennyire irritál. A vaníliás dolgokat imádom, ezért eléggé csalódott voltam, hogy ebben az esetben nem azt éreztem amit szerettem volna. Tényleg büdös. lehet, hogy habfürdőnek még használható. Vagy kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Kremcica

2018. január 25.

Kiárusításban vettem, teljesen árát azért sokallottam érte. Kellemes vanília illat, se több se kevesebb. Nagyon szép fényes (mint a cukros tojáshab) és krémes állagú, nem szárít a piros testvérével ellenben. Ha nem lenne limitált se venném újra, így egynek el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

adrikovi

2018. január 10.

Gyönyörű a csomagolása és nagyon jó illata van. Sokkal jobb mint a Meseerdő, de nem annyira mint a tavalyi kollekció. Szárítja kicsit a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

SchmitterBettina

2018. január 9.

Kellemes vaníliás illata van , ami még meg is marad egy fél óráig. Jól habzik, krémes tusfürdő. Én nagyon szeretem, a csomágolása meg gyönyörű a fürdő dísze!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid