KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: SheaEni, Módosítva: 2017. november 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

2017-es limitált karácsonyi kiadás

Folyékony szappan az édes vanília illatával, cédrus és bergamott kivonatokkal kiegészítve. A formula kék vizet tartalmaz, amely lágyan tisztít.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

julie88

2017. november 28.

Nekem csalódás a tavalyi illatokhoz képest, alig érződik az illata.

julie88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Nekem csalódás a tavalyi illatokhoz képest, alig érződik az illata.

Timitami

2017. november 16.

Nem lehetett a boltban hagyni :-) Nagyon tetszik az illata, a vanília keveredik a többi illattal, így egyik sem tolakodó, hanem nagy köztük az összhang, de a vanília azért egész jól kivehető. Tisztító és ápoló hatása is nagyon tetszik, kézmosás után finom, kellemes tapintású a bőr tőle, nem igényel kézkrémet - persze ha amúgy is otthon maradunk és nem megyünk ki a hidegbe. Kézmosás után az illat csak akkor érződik, ha közvetlen a kezem szagolgatom, de nem baj. Szép fehér, fényes folyadék ez a kézmosó, nagyon tetszik a színe, ilyet kézmosóval kapcsolatban még sose gondoltam. Megfelelően habzik, könnyű eloszlatni a kézen, egy pumpálás bőven elég belőle egy tisztességes kézmosáshoz. Biztos, hogy gyorsan fog fogyni, mert nagyon szeretem használni a borsos ára ellenére, alig 200 ml 990 forint. De legalább egy flakonnal fogok még venni, hogy a közelgő ünnepi időszakban ezt tudjuk használni. Sőt ezen illatkreáció többi tagját - tusfürdő, testápoló, kézkrém - is meg fogom venni. Hab a tortán, hogy a csomagolása is tetszik, egyszerű, mégis van benne valami elegáns és ünnepi.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 16.

Noncs

2017. november 7.

Nem tolakodó, kellemes vanília illata van, ami nem marad meg sokáig, de engem nem zavar. Jól habzik és nem szárit. Jó vétel volt.

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.