Yves Rocher

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. október 16.

Ár:   10 490 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Illatjegyek: tonkabab, citrusok, cédrus, bergamott

Ár: 8900 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost

Pocok96

2018. február 13.

Apumnak vettem karácsonyra ajándékba, és naaagyon szereti! Ez egy igazi férfias illat szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

sziadr

2016. február 12.

3600 Ft. körül sikerült megvennem, éppen le volt árazva és a páromnak kerestem valami hétköznapi illatot.
Tipikus pasis illat, nekem tetszett, páromnak is :) Nem mondom, hogy egész nap kitart, de egy 4-5 órát biztos.
A normál árán ami 6100 Ft. biztos nem vettem volna meg mert annyit sajna nem ér.
Ajánlom annak, aki egy 'lóti-futis' illatot szeretne. 5/4.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Ajánlom annak, aki egy 'lóti-futis' illatot szeretne. 5/4.

fruzsicaaa

2014. április 18.

utálom. :( keresgéltem az yr-k között (ajándékbe), ez volt az első, ami a kezembe került, de dobtam is vissza a polcra, hogy fúújjj... olcsó, közönséges illat, az a fajta, amitől rosszul vagyok, ha beszállok a liftbe, és az előttem benne utazó ezt használta... fűszeres, savanya, valami régi kellemetlen "spray"-re emlékeztet. amilyen jók a női yr illatok, akkor acsalódás volt ez (és a többi, mert végül egyiket sem vettem meg...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

lauran

2014. április 17.

Karácsonykor vettem a kedvesnek a Hoggar tusfürdőt, és odáig volt érte. Azóta naponta elhangzott, hogy Hoggar illat kellene... A napokban vettem meg, azóta csak ezt fújja: pezsdítő, sziporkázó, kevésbé édes, sajnos nem tartós. Ez a páromnak nem érv, és eldöntötte, ez lesz az alapillata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

Habchók

2013. február 8.

kellemesen fűszeres illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

kellemesen fűszeres illat

Laci

2012. november 17.

Forró sivatagi szellő illat, ez jut róla eszembe először, mikor megérzem. Fűszeres, édes, ugyanakkor fanyar és kifinomult is egyben. Szerintem az egyik legjobb férfi illata Rocher-nek a Transat mellett. Az ugyanígy néz ki, csak türkizkékben. Mindene megvan a csábításhoz, finom és tartós illat, emlékezetes, lehengerlő és igen olcsó is, ez sem elhanyagolható szempont. Nagyon ajánlom kipróbálásra.
Update: észrevettem, hogy az árat elszúrtam, 4700 Ft körül van az Yves Rocher-ban, pár hete néztem. Karácsonyi ajándéknak tökéletes, szerintem nem lehet vele nagyon melléfogni. Én is veszem meg jövő héten. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 17.

babyface

2012. október 28.

az egyik legjobb férfi illat amit valaha szaglásztam nem csak yr viszonylatban :) füstös, édeskés, fűszeres mégis nagyon kifinomult, férfias. ár-érték-illat arányban nagyon megéri :) a párom megrögzött espirit-life párti, de ez még neki is tetszett. lehet egy szép napon meglepem vele.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Hydroxycitronellal, Geraniol, Eugenol, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol