Yves Rocher

Ár:   950 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. április 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

pH semleges összetevő, aloe verával dúsított a megfelelő hidratálásért.

Parabén mentes formula.

wildrose

2019. április 6.

Csodás, nem túl tolakodó, de egyértelműen férfias illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárít. Nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 6.

dobolank

Korcsoport: >54
2016. április 24.

A férjemnek vettem, nagyon szerette! Nekem is tetszene, ha nem viszketnék tőle, de ez minden YR tusfürdőnél így van. Aki szereti az összetételüket, az biztos élvezni fogja ezt is.
Azt sem értem, miért nem marad meg egyetlen (általunk próbált) tusijuk illata se a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. április 24.

Széncinke

2016. április 24.

Saját magamnak vettem, mert már untam a női tusfürdők virágos, gyümölcsös, mindenféle kajás illatait. :D Ezzel is elégedett vagyok, mint a többi YR tusfürdővel. Kellemesen habzik, nem szárít, fürdés után nem tolakodó az illata. Egyébként az illat nagyon tetszik, mert egy friss, fás, ami inkább uniszex.

Samponként is kipróbáltam, arra nekem nem jött be, gyorsabban zsírosodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

rekag

2013. június 13.

Férjem használja, felváltva a menta illatúval. Nekem jobban bejön a fás illat. Nem szárít, jól habzik. Szeretjük. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 13.

Nessy

2013. május 11.

A Drágámnak vettem, nagyon jó, igazi férfias illata van, és a gyors fogyásból úgy látom neki is tetszik.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid