Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Martili, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Pumpás kiszerelésű gyengéd smink- és arclemosó.

Kiszerelés: 150 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

senskin

2014. február 1.

Ezt is kár, hogy kivonták a forgalomból, pedig nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

Ezt is kár, hogy kivonták a forgalomból, pedig nagyon jó volt.

csefylillus

2012. július 3.

Két üveggel is elhasználtam, mindkettőt ajándékba kaptam. Lágyan távolítja el a sminket, a hab állag is szuper. Főleg a csomagolását szerettem meg, de arclemosóként is kiváló :) Kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

amyesther

2012. május 30.

Én csak szempillaspirált és korrektort használok nap, mint nap, ezért eredetileg arctisztítónak vettem.(pattanásos vagyok/voltam)
Rendkívül érzékeny bőrömre TÖKÉLETES hatással volt. Eltávolítja a szennyeződéseket és azt a bizonyos minimál sminket is.
Külön pont, hogy 150 milliliteres kiszerelésű, a legtöbb arctisztítóval ellentétben.(100 ml)
Plusz hidratálókrémet is elhagyhattam.

Szuper!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 30.

Plusz hidratálókrémet is elhagyhattam.

Szuper!!

HBrigi

2012. április 9.

Tényleg jó kis lemosó, bár a sminket én előtte mással távolítom el. Alaposan tisztítja a bőrt, egyáltalán nem irritál és szuper selymes tapintású utána az arcom. Reggel és este is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 9.

radioaktiva

2012. március 17.

Nagyon szeretem ezt a sminklemosót. Először fura volt nekem a hab állag és nem hittem, hogy hatékony, de megdöbbentő, hogy mennyire jól leszedi a sminket és mégis kíméletes a bőrömhöz. A használata után olyan a bőröm, mint a bársony. Sajnos valóban gyorsan fogy, de emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 17.

SmilingfullyB

2012. március 7.

Azokon a napokon használom amikor azt szeretném ha semmi nem érne a bőrőmhöz. Rendkívül gyengéden, de mégis alaposan tisztít. Könnyű hab állagú, nem igényel újabb habosítást felvitel után. A bőröm nem szárította ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Martili

2011. november 10.

Én szeretem ezt a lemosót. Egészen jól eltávolítja a sminket, csak sajnos gyorsan fogy. De nagy előnye, hogy nem szárítja ki a bőrömet. Én reggel és este is ezt használom és meg vagyok vele maximálisan elégedve, mert gyorsan lehet vele arcot tisztítani, nagyon praktikus. Bár itt a Krémmánián olvasgatva arra jutottam, hogy talán legközelebb nem olyan terméket veszek ami habzik. Sok benne a felületaktív anyag, ezért csak 4-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 10.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Calcium Gluconate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.