Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A bőr azonnal vízhez jut és 48 órán át folyamatosan hidratált marad. Az eredmény friss és élettel teli arcbőr reggeltől estig.

Ár: 2000 , Eladó: annakilmayer
Állapot: bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1500 Ft , Eladó: Kitti986
Állapot: Kb. 10x használt, Helyszín: Putnok, fizetés: Postával küldöm előre utalás után

Dhewilgirl

2020. július 13.

Az adventi naptárban volt egy picike kiszerelés belőle. Nem vagyok bele maradéktalanul megelégedve, ragacsos, filmes réteget hagy maga után, ráadásul délutánra már zsíros tőle a bőröm (ami a szokásos arckrémem esetén nem fordul elő). Nem fogom megvenni. (2019. 02.27)

Én itt most mindent visszavonok amit fent írtam! :O 2019 végén vettem, valami jó kis akció keretében egy csomó mindent, ő jött haza arckrémként és nagyon szerettem, az egész bödönt kikapartam, és borzasztóan jó volt. Nem úszott a bőröm tőle a zsírban, nem pattogtam ki, nem tömődtek el a pórusaim, nagyon jó volt. Azért váltottam, mert nyárra szerettem volna fényvédőset - nem YR-eset vettem, de lehet ki fogom próbálni, hátha a saját ugyanilyen fényvédőse jó lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Amyle

2020. április 29.

Általában nyáron szoktam használni, Könnyen és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, pont annyira hidratál amennyire kell. Télen már kicsit zsírosabb krémre van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

pannaa

2020. április 29.

A sensitive vegetalból elhasználtam már vagy négyet, de most úgy gondoltam a meleg közeledtèvel kipróbálok valami talán kevésbé zsíros krémet. Hiba volt, sokkal jobb a rózsaszín tesója!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

cbf91XD

2020. március 26.

Nagyon erős az illata, csíp, és pattanásokat okozott. Sajnos egyáltalán nem vált be, de ez az érzékeny bőröm hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

urbansoul

2020. február 24.

Jól hidratál és nem érzem úgy, hogy zsíros érzetet hagyna a bőrömön, de szerintem kicsit túl van árazva. Ennél olcsóbban is hozzá lehet jutni hasonlóan jó hatású arckrémekhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Jenni9408

2020. február 21.

Nagyon szeretem. Általában hyaluronsavval keverve használom.Feltöltödik tőle a bőröm élettel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

vrita1998

2020. február 11.

Száraz bőröm miatt vettem meg az eladó ajánlására. Pár napja használom, eddig bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

detti23

2020. január 21.

Meg vagyok vele elégedve. Körülbelül két hónapja használom rendszeresen. Nekem problémásabb a bőröm, de ez a krém egész jól kordában tartja. Megfelelően hidratáltnak és puhának érzem tőle a bőröm, élettel telibbnek, nem okoz több bőrproblémát a krém. El kell találni a megfelelő mennyiséget. Egészen kevés kell, épp csak amennyit elbír a bőr és beszív egyszerre. Ha picit többet kenek valóban ragacsos lesz az én bőröm is, bár engem egyrészt nem zavar, másrészt kb 10 perc alatt ez is elmúlik, mert beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

tothblancsi

2019. december 26.

Ajándékba kaptam, de újra meg fogom venni, mert eddig nagyon elégedett vagyok vele. Nyárra valószínűleg túl zsíros lenne még annak ellenére is, hogy gél állagú, de ősszel és télen tökéletes. Mindig nagyon jó érzést hagy maga után. Nem pattanásos a bőröm, de ez se hozott elő semmit. Nem teljesen értem a negatív kommenteket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

Tviki993

2019. december 18.

Többször újra vettem már ezt a terméket.
Sima hidratáló, de nekem ez az első olyan krém ami nem okozott még több pattanást. Ennek már örülök így ezért használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Többször újra vettem már ezt a terméket.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Inositol, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid