Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A bőr azonnal vízhez jut és 48 órán át folyamatosan hidratált marad. Az eredmény friss és élettel teli arcbőr reggeltől estig.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Dii
Állapot: Új, bontatlan, fóliás-dobozos csomagolásban, Helyszín: Budapest (és Debrecen), fizetés: Személyes átvétel Budapesten, időnként Debrecenben
barnajudit87

2019. december 7.

Nem problémás a bőröm, de télen eléggé kiszárad. Próbáltam ezt a krémet, de nekem nem igazáb jött be. Próbáltam a sensitive vegetalt is, hogy hátha, és az sem. Mind a kettő viszonylag hamar beszivódott, de valahogy mégis ragacsos érzetet hagyott maga után, és a hydra vegetalnak volt egy érdekes illata ami egyáltalán nem tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

dorinaerdelyi

2019. november 30.

Még tavaly ilyenkor bementem egy Yves Rocher boltba, és majdnem 20ezer forintnyi cuccal jöttem ki, mondván végre “felnőtt” vagyok, albérletet fizetek, így ideje elköltenem egy nagyobb összeget a bőröm épségéért.
Na mostanra ezt meg is bántam.. ami Yves termek elfogy, már olvasok is utána, hogy mit ajánlanak.
Ezt az arckremet is megvettem, de elég nagyot csalódtam. Nincsen szörnyen érzékeny borom, sőt szinte semmi extra, de télen azért eléggé megviseli a hideg levegő. Több hétig kentem, mint a kisangyal (emellett este maszk, tisztítás minden ami “előírás”), de esküszöm, úgy éreztem inkább ront a helyzeten és pluszban szaritja is..
valamiért nekem az Yves egy hatalmas nagy koppanás, remelem azért másnak hatásosabb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

erdspetra

2019. október 28.

Nem problemas a borom, de 3 nap hasznalat utan elleptek a pattanasok... csatlakozom az elottem szolokhoz nekem sem szivodik fel es ragacsos fenyes marad a borom. Talan kezre elhasznalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

Brunettee

2019. október 1.

Én szeretem ezt a krémet. Valóban, felvitel után nehéz, hagy maga után egyfajta réteget, de nekem nagyjából 10 perc után ez nyomtalanul eltűnik. Télen kifejezetten imádta a bőröm, nyáron nem használtam (fényvédőztem, nem volt rá szükség). Viszont most, hogy itt az ősz, újra visszatértem hozzá. Sokkal jobban szeretem, mint a korábban próbált arckrémeimet. Sminkelni is lehet rá, a púderrel jó barátságban van, de a napokban CC krémmel is próbáltam, úgy is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Kremcica

2019. szeptember 15.

A boltba menet még a bevált sensitive rózsaszín testvéréért mentem, de az eladó meggyőzött hogy próbáljam ki helyette ezt a krémet. Gondoltam jó lesz majd a nyárra, könnyed géles szuper. Aha, csak nem könnyed és nem géles állagú. Ragacsos, filmréteget képez a bőrömön és alig akar beszívódni. Kicsit hígabb állagú fehér színű, tényleg naptejszerű, nem géles és nem is könnyű érzetű a bőrömön. Eleinte még csak-csak elment vékonyabban kenve, de már akkor sem tetszett az erős alkoholos-parfümös illata. Kellemetlen. A rendszeres használatával kiszáradt a bőröm, egyértelműen az igen előkelő helyen lévő alkohol miatt. Nálam ez egy nagy nem, most abban is gondban vagyok mit kezdjek vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Fujituli

2019. augusztus 13.

Az állaga nem is géles, nem is zselés, nem is habos, nem is vizes... Olyan naptejszerű az állaga. A problémám az, hogy habár szeretem a márka tusfürdőit, de ezek a krémek... A sensitive vegetal kivételével az összes egy vicc. Főleg a hydra széria. A szemkörnyékápoló is egy katasztrófa, de ez szerencsére még egy kicsit jobb mint a társa, habár csak egy hangyányival. Kenem az arcomra este (nappal nagyon offos, ha nem akarunk zsírospalacsinta képpel mászkálni az utcán) és reggel pedig lemosom az egészet. Nem érzem, hogy beinná a bőr, vagy hogy akármi történne az arcomon. Egyszerűen csak felviszem a krémet, az ott ül rajta és reggel meg landol a lefolyóban. A hatás kb a pár száz forintos niveával nagyon hasonló. Egyedüli különbség küztük, hogy az yves rocher egy divat kozmetikai márka, amire hivatkozva jól fel lehet tunningolni az árakat. Ilyen árért már jobb krémeket is kapni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

csaktimi

2019. július 1.

Imádom az illatát, a hatását, mindent! Gyorsan beszívódik, akármilyen "ragacsos" az előtte használt krémektől a bőröm, ezután lemattul, sima és puha lesz! Nagyon kevés kell belőle, nekem kb 1 év alatt fogyott el, majdnem mindennapos használattal. A tavalyi nyarat számos leégéssel vittem végig, és ez a termék meg egy aloés gél mentett meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

erasm98

2019. június 21.

Szeretem a márkát, de az arckrémekkel mindig hadilábon állok. Ragad, kipattogok, mitesszereim lesznek tőle. Ilyen árban már ezerszer jobb hidratálókat találni.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

geniko

2019. június 9.

Én ezt egyszerűen nem értem. Jartas vagyok a dologban, ugyhogy altalaban mar elso tapintasra is tudom, mit szeret a borom: konnyu allagu, zseles hidratalokat. Kiprobaltam a kezfejemen a tesztert, tokjo lesz, megvettem, hazahoztam, aztan olyan dolog tortent, ami meg soha egy krememmel sem (pedig vagy 15 felet hasznaltam mar, rossmanntol beautybayig, olcsotol dragakg): egyszeruen nem akart beszivodni, ragacsos es ragados maradt, baromi kellemetlen erzes, sminket ra azt felejtsetek el. Ezen tulmenoen pedig fenyes mint allat, de nem a jo ertelemben, nem egeszseges fenye van, hanem olyan mint a lakk, baromi hulyen nez ki. Ja, es cirka 3 ora alatt kb. 5 db. izmos nagy pattanasom lett tole, pedig nem vagyok ilyesmire hajlamos. Lepasszoltam anyukamnak, ha nem jon be neki, kezre-testre majd valahogy elhasznalja. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

LxndrHrvth

2019. május 12.

Éppen ma dobtam ki. Nincs bajom az Yves Rocher-val, a tusfürdőket szeretem, a zöld teás testápolót és a málnás hajecetet imádom, de ez a krém nem csinált semmit a bőrömmel. Azaz igen. Viszketett tőle, ahogy a maszkjától is. Tartogattam pár hónapig, de mindkettőtől megváltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin