Yves Rocher

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. május 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A friss, krémes textúrájú arclemosó tej gyengéden tisztít. Eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket. Kifejezetten a vízhiányos bőr igényeinek megfelelően fejlesztették ki, segítségével a bőr hidratálttá és rugalmassá válik, valamint visszanyeri komfortérzetét. Edulisz vizet tartalmaz, mely segíti a hidratációs folyamat beindítását.

Hatékonyságán túl a termék:

• Színezék-, ásványi olaj- és parabénmentes,
  • 92% természetes összetevőből áll,
  • környezettudatos csomagolással rendelkezik, mely újrahasznosítható, és maga is újrahasznosított módon készült.

tothliv

2019. október 30.

Kevés sminket használok, azzal jól elbánik, könnyen le tudom ezzel a krémmel mosni. Szeretem, hogy nem túl zsíros az állaga. Miután használtam meg leöblítem az arcom vízzel és miután megtörlöm, puhábbnak is érzem tőle az arcbőröm. Illata kellemes, egészen visszafogott. Jobban el tudnék képzelni egy pumpás adagolási lehetőséget, mert néha megszakad a mennyiség, bámennyire óvatosan próbálom nyomni. 😞

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

encibajbi

2019. augusztus 16.

Bár az arcbőröm inkább zsírosnak mondható, a szemkörnyéken hajlamos a kiszáradásra. Ezért vettem meg ezt a terméket. Az összetevők nem rosszak. Az illata kellemes. Tetszik, hogy tartalmaz aloe verát. Teszi a dolgát, bár az erősebb sminket többször át kell vele törölni. Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

MissKenedy

2018. december 17.

A vásárolt csomag harmadik tagja amit abszolút megbántam. Ez a kék termékcsalád nem sikerült a legjobban
Megint azt érzem, hogy plusz egy lépés, oké leszedi a sminket, de a micellás is, és nem ad akkora pluszt, hogy megérje.
Szeretem a márka termékeit, de kezdem azt hinni, azért ajánlotta ezt a termékcsaládot az eladó, mert a kutya nem veszi és így legalább elad párat.
Amiket elmondtam a bőrömről, hogy milyen szempontok szerint keresek, egyiknek sem felel meg ez a 3 termék. Számomra pénzkidobás volt. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

CeCeDrake

2018. június 5.

Kifejezetten kellemetlen a használata. El fog fogyni, de az biztos, hogy újra nem fogom megvenni. Semmi extra. A sminket szépen szétkeni, plusz egy lépés, plusz egy termék csak. Ahhoz képest, hogy mit nyújt, túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2